ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

נפטרים בקלות מדואר מיותר, מסלקים עדויות מפלילות מהדפדפן, הופכים כל תיקיה לרשימת שירים ומחלקים מתנות חג מולד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quickhead-E

 
אחד הדברים היותר מעצבנים בדואר אלקטרוני הוא הורדת הדואר מהשרת. אין דבר יותר מתסכל מלחכות דקות ארוכות בזמן שההודעות יורדות אליכם לאיטן משרת הדואר, ואז לגלות ערימת פרסומות, וירוסים, וסתם תמונות כבדות שסותמות לכם את התיבה. הפתרון: ביצוע בדיקה וסינון של הדואר האלקטרוני בעודו נמצא על שרת הדואר.

Quickhead-E היא תוכנה פשוטה וחופשית, שבעזרתה ניתן להתחבר אל שרת הדואר, לקבל רשימה של כל הודעות הדואר האלקטרוני הממתינות עם הנושא שלהן, הגודל שלהן, שם השולח ופרטים חיוניים נוספים. ניתן לבחון את רשימת ההודעות, ולמחוק כל הודעה חשודה או מיותרת עוד לפני הורדתה על המחשב האישי. בכך משיגים מטרה כפולה: מניעת הורדה של וירוסים ומניעת בזבוז הזמן הכרוך בהורדת דואר זבל.

התוכנה תומכת גם בחשבונות דואר "רגילים" (POP-3), וגם בחשבונות מבוססי רשת דוגמת הוטמייל או יאהו, והשימוש בה קל ונוח: נדרש רק להגדיר לתוכנה את שם השרת (במקרה של חשבון POP-3), את שם המשתמש ואת הסיסמה, והתוכנה מבצעת את בדיקת הדואר באופן אוטומטי, במרווחי הזמן שהוגדרו ע"י המשתמש. התוכנה מציעה גם אפשרויות שימושיות נוספות.

(רשיון: חופשי. 3.02 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

WebWeasel

 
כידוע, אינטרנט אקספלורר מאפשר לבלוש די בקלות אחרי הרגלי הגלישה של משתמשיו. גלילה של חלון הכתובות מציגה רשימה של אתרים שבהם ביקר הגולש האחרון, כפתור ההיסטוריה מציג את כל האתרים שבהם ביקרו כל משתמשי התוכנה כאשר הם ממוינים לפי ימים, ואם לא די בכך, קבצי קוקיז וקבצים זמניים אחרים הנשמרים בזיכרון המטמון יכולים לספק עדויות מרשיעות נוספות.

WebWeasel היא תוכנה המציעה פתרון אולטימטיבי לכל מי שמעוניין לשמור את הרגלי הגלישה שלו לעצמו: בלחיצת כפתור בודדת ניתן לסלק את כל האתרים מחלון הכתובות, להעלים את קבצי ההיסטוריה, למחוק קוקיז ובקיצור - להשאיר את הדפדפן עירום כביום התקנתו. בעזרת התוכנה ניתן גם להיפטר מאפשרות ההשלמה האוטומטית של טפסים, למקרה שהשלמות אלו אינן נחוצות עוד.

התוכנה תומכת בריבוי משתמשים, על-ידי הגדרת שמות משתמש וסיסמאות. כאשר מעונינים לבצע העלמת עקבות צריך רק לסמן מאילו עדויות רוצים להיפטר: כתובות אתרים בחלון הכתובות, רשימות ההיסטוריה, קוקיז, קבצי Cache והשלמה אוטומטית של טפסים. לאחר הסימון מקליקים על כפתור ה Start - וכל המידע המרשיע נעלם כלא היה.

(רשיון: שיתופי. 5.13 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

MP3 Folder

 
אף אחד מקוראי המדור לא ייפול בוודאי מהכסא (אלא אם הכסא שלו במקרה שבור) אם נציין שאחד העיסוקים הפופולאריים ביותר בעת הגלישה ברשת הוא הורדת שירים. גולשים רבים צוברים כמויות אסטרונומיות של שירים, ואח"כ מארגנים אותם ברשימות שירים. לעניין הורדת השירים המתישה טרם נמצא פתרון קסמים, שיחסוך את הצורך בהמתנה, אבל בכל הקשור לרשימות השירים - מהיום הן יכולות להיבנות באופן אוטומטי.

MP3 Folder היא התוכנה שבהינף עכבר הופכת כל תיקיה לרשימת שירים אחת, ובכך חוסכת את הצורך להכין את הרשימה לאחר הורדת השירים. המשתמש צריך רק לבחור תיקיה ולשמור בה את השירים, והתוכנה כבר יודעת להפוך באופן אוטומטי את התיקיה לרשימת שירים אחת גדולה, וגם לספח אל הרשימה הזו כל שיר נוסף שיישמר בתיקיה בעתיד.

התוכנה מאפשרת כמובן גם לנגן את הרשימה, כולה או חלקה, והמשתמש יכול לשנות את סדר השירים כרצונו, או לתת לתוכנה לסדר את השירים בצורה אקראית כל פעם מחדש. אפשרות נוספת היא עריכת תגי המידע של השירים . מדובר בתוכנה חביבה וחופשית, שגם אם אינה הכרח ואפשר לחיות עד 120 בלעדיה, בהחלט כדאי לנסות.

(רשיון: חופשי. 2.29 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 

Sint Nicolaas

 
לא פלא שמשחקי הרפתקאות למיניהם, שאביהם הרוחני הוא כמובן מאריו הנצחי, זוכים להצלחה רבה. המטרה שלהם ברורה - לאסוף מטבעות או אוצרות אחרים ולהיזהר ממכשולים שונים. השליטה בהם קלה מאד - מקשי חצים לתנועה ומקסימום עוד מקש אחד לקפיצה, הם מכילים שלבים רבים, הגרפיקה שלהם צבעונית ויפה, ובדרך כלל הם גם ממכרים בטירוף.

כל הנאמר לעיל תופס לגבי Sint Nicolaas. מדובר במשחק הרפתקאות חביב, שבהחלט מספק את הסחורה: השחקן הוא ניקולאס, קדוש נוצרי המדלג בערב חג המולד בין גגות הבתים ומחלק מתנות לילדים דרך הארובות. את המתנות צריך לאסוף בדרך, בין דילוג לדילוג, וכמו כן ניתן לצבור מטבעות ובונוסים נוספים. במקביל יש להיזהר ממכשולים שונים ולהימנע מנפילות כואבות מגגות הבתים.

(רשיון: חופשי. 781 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 
 
WinAmp
גרסה 2.77 לנגן הפופולרי בעולם. בגרסה זו בעיקר שיפורים מינוריים ותיקוני באגים.

Media Jukebox
גרסה 7.2 לעורך המוסיקלי המצוין. בגרסה זו נוספו אפקטים ויזואליים חדשים בעת נגינת שירים, הממשק עבר מתיחת פנים ונוספה תמיכה בנגינת קבצים דרך רשת מקומית.

Atnotes
גרסה 7.4 לתוכנה החופשית, המאפשרת "הדבקת" פתקי תזכורת על צג המחשב. בגרסה זו קיימת תמיכה בשפות רבות, כולל עברית (יש לגשת לאתר התוכנה ולהוריד את הקובץ המתאים).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by