ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נמרה ליום אחד 

נמרה ליום אחד

 
 
שקד

בעוד פיצוצית מחליטה שהגיע הזמן לנסות קשר לטווח ארוך, מגיעה שלגייה למסקנה שמה שהיא צריכה זה סקס עם פרטנר לטווח קצר. מי תישבר קודם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
את עמדתך בנוגע להתמסדות בבקשה, בייבי
 את עמדתך בנוגע להתמסדות בבקשה, בייבי   
בכל עונת מעבר, אנחנו נתקפות הרהורים פתאומיים על "מהותנו לאן". לפיצוצית, למשל, נמאס להיות מושמצת על ידי מי ששותה מהבאר שלה ולהגן על תפישת החיים שלה בכל הזדמנות. בדרך כלל, כשבגלגל"צ מתחילים להשמיע את תשדירי "הכן רכבך לחורף", פיצוצית מתחילה לחפש לה חבר לחורף, שנזרק לדרכו עם הגשם האחרון בפורים. אבל הפעם זה שונה וזה מוקדם מדי, עדיין חם בבקרים, עוד לא תמו החגים ופיצוצית אומרת בוקר אחד: "עייפתי. תגידי, שלגיה, איפה מכירים ברשת בחורים רציניים שווים?"

"רציניים?" שלגיה חוזרת על דבריה בחשדנות, ותוהה איך זה שפיצוצית חושבת על התמסדות, דווקא כשהיא עצמה נפערת. מאז חשבון הנפש שעשתה עם עצמה בצום יום הכיפורים ("זה דיאטטי וזה מטהר"), אין לשלגיה מנוחה. נמאס לה להיות תקנון פוליטיקלי קורקט מהלך לענייני הוא והיא. השלכת בחצר ביתה עושה לה חשק להשליך גם כן את העלה הסמלי שמכסה על איבר מינה ולהתנסות באיזו הרפתקה. כשהיא נכנסה לבית של פיצוצית הבוקר והביטה בה, היא הרגישה כמו עצירות ליד שלשול ובא לה לעשות לעצמה חוקן.

אותו ערב נכנסה פיצוצית לאודיגו וחיכתה שמישהו רציני יפנה אליה. אחרי שסיננה כמה רפי-שכל, הופיע יריב. הוא בן 32, הוא מנהל שיווק בחברה גדולה והתמונה שלו מפתיעה לטובה. הוא מתלהב ממנה מאד והיא מתאפקת, שלא כהרגלה. הם עוברים לטלפון, הוא נשמע נהדר ופיצוצית משחקת אותה ביישנית וקובעת בליינד דייט למחרת.
 

שלגייה באטרף

הילד. זה תמיד הילד
 הילד. זה תמיד הילד   
היא בוחרת חצאית ארוכה וחולצה אטומה ככל האפשר, ובמשך כל הדייט היא נאלצת לדמיין שיש לו צרעת כדי לא להתפתות לגעת בו אפילו בטעות, כי הוא פשוט מקסים. היא מתבוננת בעיניים הנוצצות שלו וחושבת לעצמה שאולי גם לרכבת הטרנס-סיבירית יש תחנה סופית. אולי כל חייה הובילו לכאן ואלמלא היתה מואסת כבר בכל הגברים בעולם לא היתה מגיעה להכיר את האוצר הזה. אמאל`ה, היא ניסתה לדמיין איך הילד שלהם יראה. המצב קשה.

ובינתיים, בצד השני של ת"א, שלגיה אוזרת אומץ ונכנסת לאחד הצ`טים מבוססי-ווב היותר נועזים. גלעד נראה שם זר ואבוד בדיוק כמוה. הוא מספר שאף פעם לא פגש מישהי מהרשת בכלל, שהוא גרפיקאי והאינטרנט אצלו הוא כלי עבודה, אבל הלילה עובר עליו משהו. שלגיה מרגישה שזה סימן. כשהם קובעים בטלפון היא נזכרת שבכלל לא שאלה איך הוא נראה אבל כבר מאוחר, הוא מגיע בעוד שעה וחצי והיא תעשה את זה ויהי מה. כשהוא נכנס בדלת היא נושמת בכבדות אבל גם בהקלת-מה, כי הוא גבוה ונחמד. לא משהו, אבל היא נצמדת אליו כשיכורה. האדרנלין ללא ספק עלה לה למוח.

פיצוצית עמדה בגבורה בנשיקת הלילה טוב של יריב וכמעט רצה למעלה במדרגות כדי לא להזמין אותו לעלות. ברגע שנכנסה לבית הטלפון צלצל. "חברים שלי אמרו לי שאם אני מתלהב ממך אני צריך לחכות יומיים לפני שאני מתקשר אליך, אבל אני לא יכול, אני לא בנוי למשחקים האלו" יריב אומר והלב שלה מזנק ממקומו. היא לא הרגישה דבר כזה מאז התיכון. "חייתי עם מישהי 7 שנים אני כל כך לא משופשף בדייטינג. אה, הם גם אמרו לי לא להעיז לדבר על האקסית שלי" הוא ממשיך עם הניקיון והתום הזה, שחורך את דרכו בתוך הציניות של פיצוצית למקום חדש-ישן בליבה.

הם מדברים עוד 3 שעות והחברים שלו בטח ירצחו אותו, לא רק שהוא התקשר עשר דקות אחרי תום הפגישה, הוא גם הקדיש שעה שלמה לשרונה. האקסית. זה עדיין טרי אבל הוא לא אוהב אותה כבר שנה והיה צריך הרבה כוח להמשיך הלאה, להתנער מהנוחות וההרגל ולשאוף שוב למישהי, "מישהי כמוך" הוא אומר. בלילה היא חולמת שהם לוקחים את הילד שלהם לגן והיא מתעוררת עם זיעה קרה, לוקח לה כמה שניות להיזכר מי היא. למחרת הוא מתקשר בבוקר מהעבודה ומבטיח להתקשר שוב בערב, אולי גם להפגש. אני יכולה להתרגל לזה, חושבת פיצוצית. אבל בערב הוא לא מתקשר. והיא כבר השאירה לו שתי הודעות והתקשרה 8 פעמים ועוד פעמיים עם כוכבית 43.
 

חוזרים לשיגרה

שלגיה מבקשת פסגה משולשת דחופה ופיצוצית מגיעה רפויה ושקועה בעצמה, מקשיבה בקושי. "זה היה הזיון הכי גרוע בחיים שלי, לעולם לא אנסה יותר סטוץ" שלגיה מכריזה. "הייתי ממש בקטע, אבל נפלתי על אגואיסט סטרילי מטורף. הוא רצה שאני ארד לו אבל דקה אחד כך סרב לרדת לי, וכשהוא כבר דחף לי את האצבע שלו לשתי דקות, ברגע שהתרטבתי ממש, הוא רץ לאמבטיה ושטף ידיים עם סבון. ככה איזה 3 פעמים, והוא עוד מעז לחזור ולשאול אם גמרתי כבר! גם אם מדובר ביוצא מן הכלל, זה כנראה רמז שסטוצים זה לא בשבילי". שלגיה המתינה שפיצוצית תתנפל עליה או לפחות תגיב, אבל זאת מיד החליפה נושא להעלמות של יריב.

"בטח קרה לו משהו, איזו תאונה אולי" היא ממלמלת ושלגיה ואני מחליפות מבטים. אנחנו מכירות כבר עשר שנים ומעולם לא ראינו את פיצוצית במצב כזה. זה השלב שבו כל בחורה מבינה שזה לא הולך לקרות, כי כשבחור רוצה הוא מתקשר גם מתוך רכב טוטאל-לוס. אבל פיצוצית השילה את הציניות והפרקטיות שלה כמו שנחש נפטר מנשל. "זה לא ייתכן, הוא כל כך התלהב ורצה והוא כזה נקי, טירון בדייטינג" היא מתעקשת. "פיצוצית, תתאפסי. הוא לא סאנו ז`אוול, אחרי הכל מצאת אותו באודיגו" אני אומרת את מה שהיא היתה אומרת לעצמה, אם היא רק היתה עצמה.

כל הלילה היא חיכתה באודיגו, כשבשלוש לפנות בוקר הופיע פתאום. "מה קרה?" היא לא ידעה מה לומר. "אני כל כך מצטער. זאת שרונה." הוא ענה. "אבל אמרת שאתה לא אוהב אותה" פיצוצית ממאנת לקלוט. "נכון, אבל החיים שלי לא פשוטים עכשיו ואני לא יכול לחשוב רק על עצמי. יש עוד כל כך הרבה דברים שלא סיפרתי לך" הוא עוצר ופתאום היא פשוט יודעת, אין צורך שימשיך. היא ראתה את זה בעיניים שלו וחשבה שהיא מדמיינת איך יראה הילד שלהם, אבל ליריב כבר יש ילד. "בן כמה הוא?" היא שואלת ביובש. "שנתיים. והוא זקוק לי יותר ממך. אני מצטער".

פיצוצית תמיד גרסה שהיא לא בת מזל שור אופיינית, אבל הלילה ידעה בדיוק איך מרגיש שור, שנופפו לו בבד האדום המפתה, החם והמבטיח מול העיניים וברחו אל מאחורי הזירה. אבל אל תדאגו, כשהפצעים יגלידו, פיצוצית תמשיך לזיין ושלגיה תמשיך לחלום על נסיכים, כי נמרות לא באמת משנות את חברבורותיהן. גם כשהן מביטות בראי וחושבות שהן רואות חתולה, מסתבר שהגברים עדיין רואים נמרה עם משבצות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by