ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעת המינים 

ארבעת המינים

 
 
שקד

ארבעה מינים של גברים יש ברשת, וכמו ארבעת המינים בסוכה, הם משתנים בטעם ובריח שלהם. שקד ובנות "סקס והרשת" מייעצות לכן איזה מין להכניס לסוכה הפרטית (ולא לשכוח את הפיטם של האתרוג)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בצבא גילינו שאפשר ורצוי לחלק כל דבר בחיים לשלושה חלקים. באזרחות למדנו שאפשר לקטלג כמעט כל דבר לארבעה סוגים. אפילו סקס ובמיוחד סקס ברשת. פיצוצית נשבתה ברוח חג הסוכות והגתה את תיאוריית "ארבעת המינים" - ארבע סוגים של אפשרויות למין שמציעה לנו הרשת, שהם בעצם ארבעה זנים של גברים באינטרנט. להלן עיקרי הממצאים:
 

הדס: חובב הסייבר-סקס

נראה טוב, האתרוג שלך
 נראה טוב, האתרוג שלך   
חובב הסייברסקס הוא ה"הדס" של האינטרנט - אין לו טעם אבל בהחלט יש לו ריח. אין לך מושג מי נמצא בצד השני, אי אפשר לגעת ולטעום, אבל הוא מדבר ישר אל האיבר הארוגני ביותר שלך - המוח. הוא דנידין שעושה לך טוב. הגוף שלך מגיב ברטיבות ופרפרים במקומות הנכונים למרות שאין למין כל נוכחות פיזית, ממש כמו קרקורי הרעב שמתעוררים מריח של מאפה טרי.

הבעיה עם ההדס של האינטרנט, זה שבסוף לילות ארוכים והזויים את מצליחה לשכנע אותו להיחשף ולבוא אליך הביתה ואז את מגלה שהוא חנון המחץ, הדבר האחרון שבא לך לגעת בו, ובפעם הבאה שהוא מנסה לדבר אתך ברשת, אפילו הריח כבר לא עוזר. נס לחו, עבר זמנו ובטל קורבנו.
 

לולב: סקס מתווך-מחשב

זה שאינו מכיר את כוח המילים הוא כמו הלולב. יש לו טעם אבל אין לו ריח. למעט העובדה שהכרתם באינטרנט, הסקס מאבד כל קשר לסייבר. הוא לא מת על האינטרנט, "זה נורא לא אישי", הוא אומר, אבל מודה שזו אחלה דרך להכיר. כן, עבור מי שיודע להתבטא, את ממלמלת לעצמך.

הוא לא מצליח להצית אצלך שום דבר באמצעות מילים, והוא יודע את זה. אז הוא מנסה לעבור ישר למדיום הפיזי שבו יש לו יתרון. לא הספקת לברר בן כמה הוא והוא כבר מנדב לך תמונה. רק בגלל שהוא באמת נראה טוב את מתפתה להזמין אותו הביתה ולפעמים יש בזה אפילו אחלה סקס ואולי אפילו לתקופת-מה. הוא תמיר כלולב, אולי אפילו מתאמן בהולמס פלייס, אבל דקה אחרי שגמרת אין לך מה לומר לו.

כשאת מנסה מדי פעם לקשקש אתו ברשת הוא תמיד יבקש ממך לעבור לעברית וכשאת מספרת שממשק המייל שלך לא קורא עברית הוא כותב לך שתי שורות עם כאלו שגיאות שאת חושדת שמדובר באחיו הקטן. אז את מתבאסת, וקופאת על שמרייך בתור עוד מייל על רשימת התפוצה של הבדיחות שהוא שולח. תמונות וסרטים בלבד, כמובן.
 
 

ערבה: גם טיזר וגם מניאק

בלי טעם ובלי ריח, כמו הערבה. 80 אחוז מהגברים באינטרנט, פיצוצית מעריכה. הוא נודניק בלתי רגיל, מטרידן מקצועי, אבל אם פתאום תיעני לו הוא עלול להעלם. גם מעצבן אותך ברשת וגם לא עושה ביקורי בית. את בכלל לא בטוחה שהוא קיים, אולי הוא איזה ילד בן 9 שמתחזה למבוגר.

היחס שלו לסקס בהחלט הולם את החשד. מבטיח אלף הבטחות, מספר סיפורי אלף לילה ולילה, אבל כל לילה סוגר את המחשב בפתאומיות מבלי להותיר עקבות. לפעמים זה נגמר בזה ולפעמים יוצא שנפגשים בכל זאת ואז הוא מכוער או מזיין חרא, וגם ככה היה בא לך להתקשר למחלקת חקירות הונאה ולהסגיר אותו לידיהם על תקן צ`ק ללא כיסוי. אז את מעיפה אותו ושכחת שהוא היה בכלל. למרות שטעמת, זה היה בטעם מרור אז זה עדיין ז`אנר של ערבה, אוקיי?
 

ולסים - האתרוג

ולבסוף, האתרוג של הרשת. זן נדיר. הגבר שהכרת במקרה, הוא לא ממש "מכאן". הוא מתנצל שאינו בקיא בהלכות הסייבר ומצליח להחזיק אותך על הרשת מוקסמת עד עלות השחר. הקטע הנדיר מתחיל למחרת, כשאתם נפגשים ולמרבה הפלא זה ממשיך, הוא נשאר לישון ולא עושה בעיות ולא מפחד ממחויבות והסקס נהדר... לא זה לא מדע בדיוני, זה יכול לקרות, אולי רק פעם בשנה כמו חג הסוכות. אבל אז, בנות, אל תשכחו לוודא, שיש לאתרוג שלכן גם פיטם נאה.

חג שמח, ולא לשכוח לכתוב לשקד מה שעובר עליכם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by