ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גאוני 

גאוני

 
 
יוני  שדמי

הפעם, שלוש תוכנות מתחומים שונים לחלוטין: חבילה קטנה וגאונית (חובה), טייס אוטומטי (למסיימי קורס טייס ושאר משתמשים מתוחכמים), ומארגן מסיבות (לצעירים ברוחם)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Genius

גאוני. הג`יניוס
 גאוני. הג`יניוס   
הנה מה שג`יניוס הגאונית מכילה, במחיר הצנוע של מגהבייט אחד (רשימה חלקית בלבד): תוכנת דואר, FTP, עדכוני חדשות, עדכוני מזג האוויר, הורג ספאם, סורק ,IP לקוח טל-נט, whois, מנהל סימניות, מנהל הורדות, ספר כתובות, רשימת תזכורות, ועוד ועוד ועוד.

בימים של תוכנות שתופסות 300 מגה-בייט ומעלה מעלה, עכביש התוכנות הנהדר הזה, ובמיוחד התיכנות הפנימי האולטרה-יעיל שלו, צריכים להיות למופת ולעמוד האש הדיגיטלי שלפני המחנה. בנוסף לגודלה הזערורי, התוכנה נהנית גם מממשק יעיל ומצריכת זכרון קטנה במיוחד. כן ירבו.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 1 - מגהבייט (!)
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 

ClockMan95

למסיימי קורס טייס
 למסיימי קורס טייס   
עם יד על הלב, כמה מאיתנו באמת זוכרים להשתמש באנטי-וירוס כל שבוע? ובמאחה הדיסק? ובתוכנת הגיבוי? למצער, מעטים עד למאוד הם חברי סיירת הניקיון הדיגיטלי, שבאמת מקפידים לשמור על מחשב מסודר, הארד-דיסק נקי, מבנה ספריות נעים לעין וארון בגדים מסודר לפי צבעים חמים וקרים.

כאן בדיוק נכנסת ClockMan95 לתמונה - פעם אחת ויחידה מגדירים לתוכנה בפרוטרוט איך לעשות מה, והיא כבר תעשה את כל השאר בשבילכם. משתמשים שמעונינים להעמיק אף יותר מוזמנים להשתמש בממשק המשוכלל של התוכנה, שמאפשר לה להעביר את המחשב כולו לטייס אוטומטי מהימן, שמטפל, כמעט כמו המשתמש האמיתי, בכל המשימות הטרחניות, מסידור דואר לפי נושאים ועד למציאת קבצים.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 2.8 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT
 

100 Proof Cocktail planner

 
במדינתנו מוכת הבצורת והאבטלה, מעטים הם רגעי השמחה והחסד. כשרגע כזה כבר מגיע, מן הראוי הוא לתכננו נכון, ועל סף המילניום הבא, כשמוטורצייקלים משוכללים ואווירונים-סילון נעשים דבר שבשגרה, הקומפיוטר יבוא לעזרנו, אפילו במשימה אזוטרית כהינדוס אושר ותיכנון מסיבות.

ה"Cocktail Planner", תוכנה משעשעת מאוד, תאפשר לכם להפוך את המסיבה הבאה שלכם מערב קוקטיילים מנומנם ומשמים לרייב מטורף, שבסופו תזכו להערכת חבריכם הקרובים ולתשומת ליבם המעריצה של בני או בנות המין השני. התוכנה עושה את כל זה בעיקר בעזרת ההנחה (הדי מוצדקת) לפיה הדבר שמבדיל מסיבה ראויה מאסון מוחלט הוא איכות האלכוהול, ותו לא. אז אם אתם מחפשים להפוך פארטייה כלשהי מהמקבילה האנושית של יין תירוש פושר לרצף מהנה ואינסופי של הקפצות "נפץ גרוגרת בינגאלקטי", הקוקטייל החזק ביקום, מצאתם את התוכנה הנכונה.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 1.1 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by