ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

ארגונית מצוינת לשנה החדשה, האצת מהירות החיבור לרשת, מקשי קיצור לשליטה על מערכת הסאונד של החלונות. ובמשחק השבוע - מלחמה בחיות בעזרת כלי נשק מהפכני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

SunBook

http://software.nana.co.il/prog.asp?id=2598&cat=169
 http://software.nana.co.il/prog.asp?id=2598&cat=169   
אחד המצרכים המבוקשים ביותר בתחילת כל שנה הוא יומן שנתי. מדובר בכלי רב שימושי, המכיל יומן פגישות ותזכורות, ספר כתובות וטלפונים, תאריכון ועוד כהנה וכהנה. גם השנה אין סיבה להימנע מהשימוש ביומנים, אך את היומן עב הכרס המסורתי אפשר וכדאי להחליף ביומן וירטואלי, המציע את כל האפשרויות של יומן רגיל, בתוספת היתרונות המוכרים של המחשב: מהירות, יעילות ונוחות מרבית.

SunBook היא תוכנה המשמשת כארגונית, ועונה על כל הצרכים של המשתמש הממוצע. התוכנה מעוצבת כיומן שולחני, ומכילה כמה וכמה כלים שימושיים: שעון, צלצולי תזכורת (ניתן לקבוע כצלצול כל קובץ בפורמט 3MP), לוח שנה חודשי (אפשר לדפדף קדימה ואחורה, אל העבר ואל העתיד), אפשרות לציון מועדים מיוחדים, כתיבת פתקאות ושמירת פרטים אישיים של אנשים (כתובות, מספרי טלפון, דואר אלקטרוני ועוד).

התוכנה מאפשרת למשתמש להצפין את כל המידע הנרשם בארגונית, כדי שלא יהיה חשוף לעיניהם של משתמשים אחרים. ולא פחות חשוב: התמיכה בשפה העברית מלאה, כך שניתן לרשום ולשמור את כל הפרטים והנתונים בעברית, ללא כל בעיה. כמו כן ניתן לשמור ולמחוק נתונים, לערוך חיפושים, וליהנות מכל שאר היתרונות של השימוש בתוכנת מחשב.

(רשיון: חופשי. 4.47 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

WebOptimizer 3000

 
מהירות הגלישה ברשת היא נושא כאוב עבור מרבית הגולשים. סביר להניח שגם אתם מצאתם את עצמכם לא פעם שולחים מבט מלא תחנונים מלווה בתפילה חרישית לעבר חלון נתוני החיבור לרשת, המבשר על קצב העברת מידע של כמה קילו-בייטים בודדים בשנייה. עוד יותר סביר להניח שהתחנונים והתפילות לא עזרו במיוחד. מי שעדיין לא יכול להרשות לעצמו ליהנות מפלאי האינטרנט המהיר, יכול לנסות ולשפר את המצב בעזרת WebOptimizer - תוכנה לשיפור מהירות החיבור לרשת.

ראשית, חשוב להדגיש שהתוכנה אינה מחוללת נסים ונפלאות, וגם לאחר התקנתה לא תוכלו להוריד שירים וסרטי וידאו במהירות האור. אבל בעזרת התוכנה תוכלו לפחות להיות בטוחים שאתם מפיקים את המקסימום מהחיבור לרשת. התוכנה משנה הגדרות של מערכת ההפעלה הקשורות לחיבור לרשת, ובכך מאפשרת לקבל ולהעביר מידע במהירות גבוהה יותר. המשתמש צריך רק לבחור את מערכת ההפעלה שבה הוא משתמש ואת סוג החיבור שברשותו, והתוכנה עושה את עבודתה באופן אוטומטי.

השינויים שמבצעת התוכנה הם בעיקר בפרמטרים הקשורים לפרוטוקול העברת המידע שבו נעשה שימוש ברשת האינטרנט, TCP. התוכנה משנה את ערכי ברירת המחדל של הפרמטרים השונים של הפרוטוקול (גודל חבילות, זמני המתנה, נתוני החלונות ועוד) ומתאימה אותם לסוג החיבור של המשתמש. את כל ההגדרות המקוריות ניתן לשחזר בלחיצת כפתור.

(רשיון: חופשי. 437 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 

Global Audio Control

 
השליטה על עוצמת הקול במערכת Windows היא פשוטה וקלה, וכל אחד מכיר את האייקון הקטן של הרמקול, משמאל לשעון, שבעזרתו קובעים את עוצמת הקול. אבל מתברר שגם את העניין הפעוט הזה אפשר לפשט עוד יותר, ובמקום לטרוח וללחוץ לחיצת עכבר כפולה על הרמקול, ניתן להשתמש במקשי קיצור במקלדת, לפי הגדרת המשתמש, ולשלוט על עוצמת הווליום במהירות ובנוחות.

Global Audio Control היא תוכנה חופשית וקלת משקל, המאפשרת להגדיר מקשי קיצור לכל הפונקציות המופיעות בפאנל השליטה על מערכת הקול. ניתן להגביר, להחליש או להשתיק את הווליום ע"י שימוש ב"מקשים חמים" עלפי בחירת המשתמש, כאשר התוכנה מאפשרת לבחור את צירופי המקשים בממשק פשוט וצבעוני. המקש הראשון צריך להיות אחד מהמקשים הפונקציונליים (Alt, Shift, Ctrl וכו`), והמקש השני יכול להיות כל אחד ממקשי המקלדת.

אם אתם משתמשים בנגן הפופולארי Winamp )מי לא?), תוכלו ליהנות מהאפשרות להגדיר מקשי קיצור גם עבור תוכנה זו. בעזרת Global Audio Control ניתן לקבוע קיצורים לכפתורי נגינת השירים, הפסקת הנגינה (Pause) עצירת הנגינה (Stop), דילוג בין השירים, דילוג קדימה ואחורה בתוך השירים וכמובן גם הגברה והחלשה של עוצמת הקול.

(רשיון: חופשי. 322 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 
 

Bovinator

 
בימים טרופים אלה, אחת הדרכים היותר בטוחות לפרוק את העצבים היא באמצעות משחקי מחשב, עם עדיפות למשחקי יריות. משחקים כאלה מאפשרים לשחקנים המשחקים בהם לכלות את זעמם בדמויות וירטואליות ולשחרר לחצים באופן בלתי מזיק. משחקי מחשב רבים מהסוג הזה מכילים אפקטים ויזואליים מוגזמים של דם, ולכן נחמד לראות שאפשר ליצור משחק יריות מגניב גם בלי למרוח כמויות אדירות של כתמי דם על הצג.

Bovinator מזמין את השחקן להצטייד בכלי נשק לא שגרתי, עטינים מלאים בחלב, ולצלוף בחבורה רעשנית וחצופה של בעלי חיים: תרנגולות, עכברים, חזירים ועוד. בעלי החיים מציצים למשך זמן קצר מתוך ערמות של גרוטאות, והשחקן צריך לפגוע בהם לפני שייעלמו, ולפני תום הזמן המוקצב למטרה זו. בכל שלב המשימה הופכת קשה יותר ויותר, כאשר משך הזמן שבו ניתן לפגוע בחיות הולך ומתקצר. המשחק כולו משוחק בעזרת העכבר בלבד, הגרפיקה מצוינת, האפקטים הקוליים משעשעים ומדובר במשחק שהוא הנאה נטו.

(רשיון: חופשי. 1.69 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
copernic
גרסה 5.02 לתוכנת חיפוש המידע באינטרנט. בגרסה זו נוספו שיטות מתוחכמות לדירוג תוצאות החיפושים לפי הרלוונטיות שלהן ולסילוק כפילויות.

RAM Idle
גרסה 4.5 של התוכנה לטיפול בזיכרון הראשי של המחשב. בין החידושים בגרסה זו: אפשרות להגדיר מקשי קיצור לאפשרויות השונות של התוכנה וממשק משתמש משופר.

Partition Magic
גרסה 7.0 של התוכנה הפופולארית לביצוע חלוקה מחדש של הדיסק הקשיח. גרסה זו תומכת במערכות קבצים מסוג NTFS וכן תומכת בדיסקים בעלי קיבולת גדולה במיוחד. כמו כן התוכנה מאפשרת ליצור מחיצות בדיסקים חיצוניים.

Win Rar
גרסה 2.9 של תוכנת הדחיסה המצוינת. בין החידושים: שיפור התמיכה והטיפול בקבצי UUE ו ACE, וכן תיקוני באגים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by