ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נסיך הגאות והשטרודל 

נסיך הגאות והשטרודל

 
 
שקד

להיות אופ בערוץ IRC זה בהחלט דבר מאוד נחמד. להיות חברה של אופ בערוץ IRC זה נחמד - אבל רק עד שכל האקסיות שלו מתחילות לצוץ מדי ערב בערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להיט אצל הבנות. השטרודל של האופ
 להיט אצל הבנות. השטרודל של האופ   

לאחר מספר פגישות עיוורות שמספיקות לתשעה גלגולי נשמות, הבלתי יאמן סוף סוף קרה: שלגיה מצאה נסיך. זה היה בצ`ט הכי פחות צפוי, ערוץ ותיק ב-IRC ששלגיה שבה אליו לאחר שנת העדרות וחשבה שכבר ראתה בו הכל. השיחה הראשונה שלהם היתה כל כך סתמית, שאלמלא הוא היה גר ברחוב של סבתא שלה, היא לא היתה מעלה על דעתה להפגש עמו. אך זה היה זה. נסתרות הן דרכי האל בנבכי ה-HTML.

הנסיך שלנו (להלן: אוהד) התהדר בשטרודל ציורי לצד כינויו @, מה שהעיד על היותו במעמד מפעיל ערוץ בצ`ט (להלן: אופ). מתוקף תפקידו כ"אופ" (Op), הוא היה רשאי לבעוט אנשים החוצה מחדר הצ`ט ולהגביל את תנועותיהם, לשנות את נושא השיחה המוגדר של הערוץ ולזכות אחרים בסימן פלוס (+) לצד כינויים, מה שהגדיר אותם כ"מקובלים".

לכאורה, מעמד ה"אופ" אינו נושא עמו כוח בדמות משכורת של ח"כ או וולבו, אך בפועל זוכים אנשי השטרודל לכוח וירטואלי, המתורגם למציאות הפיזית באופן חסר פרופורציה. בחורות מגיל 14 עד 40 יעשו הכל כדי להיות הפייבוריטית של ה"אופ" ולקבל ממנו את תשומת הלב הווירטואלית בדמות הפלוס העקר לצד כינויין. בערוצים מסתובבת בדיחה ש"אופים" מבקשים ומקבלים מציצות כטובות הנאה ותמורת ה"פלוס", אך המציאות אינה רחוקה מכך: לשטרודל, מסתבר, יש סקס-אפיל וכשאתה "אופ", הכל קורה לך ברשת הרבה יותר בקלות.
 

שלגיה חשבה שהנסיך יביא מזור לכל צרותיה, אך במקום זאת, התפוח המורעל בגרונה, תפח לשטרודל. כאשר בני הזוג המלכותי המשיכו כרגיל את פעילותם ברשת, החיים ב"ארמון" הפכו דומים יותר לחיים בעיירה קטנה בסיציליה. כיאה לבת זוגו האהובה של נסיך השטרודל, זכתה שלגיה ליחס של נסיכה ולבית חם בערוץ הצ`ט. אך עד מהרה, כשהחלה לשוחח עם "נתיניה" החדשים, היא נדהמה לגלות שארמונה החדש שורץ אויבים מבית, בדמות פילגשים ונסיכות-עבר.

"אז את נערת השבוע של אוהד? "מופיע מסר זועם מ`טרופית`. "תיהני מזה כל עוד זה קיים". וכך זה נמשך: במשך שלושה ימים היא הספיקה לדבר עם שבע בנות שיצאו עם אוהד, בין אם ללילה או לחודשיים, וגישתן אליו נעה בקיצוניות על ציר האהבה-שנאה.

"היי, בטח כולן מציקות לך, אל תתייחסי לאף אחת, הן סתם מקנאות", פנתה אליה יום אחד `דוריאן`, ישות-צ`ט ותיקה ומכובדת, ששלגיה שמחה להחשיב כבת-ברית. "יש לך עצות להתמודדות?", שאלה שלגיה והתכוונה למטח האקסיות ברדיוס שלה, אך דוריאן ענתה ברצינות תהומית: "פשוט תהי עצמך ותאמיני בעצמך. אוהד הוא בחור אחלה, הוא לא פוגע באנשים סתם. גם אחרי שהוא זרק אותי נשארנו ידידים קרובים ואני מאד מפרגנת לו".

הפאסון של שלגיה בערוץ, התגלגל לפני סלק וצווחות אצלי בבית: "אא-יך, איך אני אמורה לתקשר בערוץ הזה בכלל, בידיעה שכל, ככ-ל אחת, כל כינוי נשי, כל נקבה מזורגגת שם -". "מממ... נגסה בשטרודל שלו?", פיצוצית לא מתאפקת.

"רגע, שאני אבין איך זה עובד", אני משנה נושא במהירות. "הוא מעדיף לפגוש אותך בערוץ מאשר לבלות אתך את הערב?"

"אוי ברור שלא, להכנס לערוץ בשבילו זה כמו לבלות עם חברים, אז כששנינו מחוברים זה כמו להיות ביחד ולדבר גם עם אחרים. לפעמים כשאנחנו ביחד, אנחנו נכנסים גם לערוץ ביחד, בכינוי משותף", שלגיה מסבירה. "כינוי משותף? מר ומרת שטרודל? יופי של בילוי", פיצוצית ממלמלת. "הבעיה היא לא הדינמיקה שלנו", שלגיה מתעלמת בחוסר סבלנות, "אלא ההיסטוריה המינית שלו שמוקרנת מולי בשידור חי ועוד לא ברור לי אם זה סרט אימה או סרט הדרכה. לכל גבר יש עבר, אבל החיים ברשת הם הווה מתמשך, כל הגלגולים שלו מהבהבים לי מול העיניים ואין לאן לברוח".

"נו, זה כמו בקיבוץ של אמא שלי", פיצוצית מגיבה באדישות. "אחרי כמה זמן היא התרגלה לאכול כל יום בחדר-אוכל עם אשתו לשעבר של אבא שלי ועם הזיון הראשון שלו מגיל 15 בחדר הילדים. ככה זה בקהילות עם רמת דחיסות גבוהה".

"הסוגיה פה היא לא העבר של אוהד אלא העתיד שלכם", אני ממקדת את הבעיה. "אותי מעניין למה הוא צריך להמשיך לצ`טט אחרי שהוא פגש אותך, ועוד יותר מזה מעניין אותי, מה את עוד מחפשת שם אחרי שפגשת אותו?".

"בחייך שקד, אוהד הוא אופ", שלגיה גוערת בי. "יש לו חובות ומחויבויות לערוץ ולקהילה שלו, הוא לא יכול פשוט לנטוש אותם כי נמאס לו מהרשת. את יודעת שבערוץ שלו יש רק חמישה אופים? והרי אחד מהם חייב להיות תמיד אונליין כדי להעיף מטרידים מהערוץ או לטפל בניסיונות השתלטות על השרת של האקרים פקיסטנים וכאלה, זו אחריות".

"משלמים לו על זה"? פיצוצית התעוררה. "לא, זה על עקרון המשמר האזרחי", אני מסננת לעברה וחוזרת לשלגיה: "בת`כלס, יש לך שתי ברירות, ללמוד לשבת לשולחן הוירטואלי עם האקסיות, או לפרוש מהפעילות בערוץ ולקיים קשר פיזי בלבד עם אוהד, כאילו שאת בחורה שהוא הכיר מחוץ לערוץ, מה רע בזה?"

שלגיה בחרה באפשרות השניה, אך לא נטרה לי טינה כששבועיים אחרי זה, אוהד נפרד ממנה. "הוא אמר שהוא מאבד עניין, שאני לא משתתפת בחלק מאד חשוב בחייו וזה מרחיק אותנו ומערער את הבסיס המשותף שעל הרקע שלו התחברנו. ופתאום חשבתי על זה, שבקושי דיברנו על משהו שלא קשור לחיי הערוץ או לאנשים שבו. זה מרכז החיים שלו וברגע שלא הייתי שם, זה כאילו שלא הייתי קיימת. הצללים של האקסיות שלו בערוץ הרבה יותר חשובים ואמיתיים בעיניו מאשר הקיום הפיזי שלי בחדר שלו".

"אומרים על גברים שהם לא יודעים מה הם רוצים ולא יודעים מה טוב להם, אבל גברים ברשת זה זן מפותח עוד יותר של טמטום", מסכמת פיצוצית על סלט אצל `פועה`. "נסיך שמעדיף את השטרודל על הנסיכה, באמת מגיע לו לחיות כשוטר במציאות וירטואלית ולהסתפק במציצות של גרופיות. מישהי רוצה לחלוק איתי שטרודל תפוחים לקינוח?"

יש לכם מה לספר? שקד מקשיבה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by