ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנוער צועק די - סימן שאנחנו מגזימים 

הנוער צועק די - סימן שאנחנו מגזימים

 
 
אורי ברייטמן

האלימות הגואה בחברה הישראלית הביאה את ערוץ הילדים וחברת נטוויז'ן לשתף פעולה בהפקת עצרת מיוחדת נגד אלימות, שמתוכננת ליום שלישי, השלושים ואחת באוגוסט, בשעה חמש בכיכר רבין בתל-אביב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכותרות זועקות - די !

 
11.3.99

יעקב קנטור הודה ששרף את אשתו ובנו במכוניתם, בכביש דורי בחיפה. קנטור תיכנן לרצוח את אשתו משום שגילתה כי בגד בה. הוא ניסה להסוות את הרצח כתאונת דרכים, ודרדר את המכונית לתהום בצד הכביש. אז שפך דלק על המכונית והצית אותה.

5.4.99

טוראי אלכסנדר רזניקוב ירה למוות בסמל רונן קמחי בבסיס בצפון הארץ - והתאבד. השניים החלו לריב במהלך שמירה, קצין שהגיע לאיזור הפריד ביניהם, אך השניים חזרו לריב. רזניקוב דרך את נשקו, ירה ופצע אנושות את קמחי, ואז ירה בעצמו למוות.

21.4.99

טבח בארצות הברית - שלושה-עשר תלמידים ומורים נרצחו בדנוור שבקולורדו על ידי שני תלמידי תיכון. שני היורים ירו בעצמם למוות.

27.4.99

אביב אילוז בן השלוש נהרג ממטען חבלה שהוטמן במכוניתו של אביו, העבריין אשר אילוז, בראשל"צ.

10.6.99

גלעד רביב, בן 15, נדקר בשכונת ארמון הנציב בירושלים לאחר ויכוח עם חבר. השוטר שראה אותו במקום כמה דקות קודם לכן, ראה את הסכין אבל שיחרר אותו.
 
הנוער מדליק נרות בכיכר רבין (רויטרס)
 הנוער מדליק נרות בכיכר רבין (רויטרס)   
12.6.99

הרב עובדיה יוסף תוקף את מערכת החינוך החילונית - "בכל השנים שהיינו בגלות, לא קרה שיהודי הרג יהודי אחר - רק בארץ. התורה שלהם היא לא התורה שלנו".

9.7.99

הצייר גיל מיטשל נדקר למוות ביפו בידי נהג שאיים עליו שלא יפגע במכוניתו. הדוקר לא נתפס, ושלושת החשודים שנעצרו בידי המשטרה שוחררו למעצר בית.

11.7.99

"האלימות היא סכנה אסטרטגית לאיכות החיים בארץ. יש כאן קריסה אמיתית של התרבות האזרחית בישראל" - השר לביטחון פנים, שלמה בן-עמי.

פרקליטת המדינה, עדנה ארבל:
"אנחנו נמצאים במאבק על ביטחון של החיים כחברה - כל מה שאנחנו עושים, אם אנשים לא ירגישו שיש להם ביטחון ברחובות, כל הדברים האחרים מתבטלים".

12.7.99

פיקוד המשטרה:"בשנה האחרונה ראינו עלייה של 15 אחוזים באלימות הנוער, וכן עלייה של 7.5 אחוזים במעשי האונס המדווחים למשטרה".

24.7.99

אמנון כהן, נהג מונית מתל-אביב, רצח את אשתו ושני ילדיו הקטנים, והצית את גופותיהם בדירתם. כהן רצח את אשתו, סוזן-לאה, בת שלושים ותשע, מכיוון שחשד כי בגדה בו.

26.7.99

וועדת שרים מיוחדת למאבק באלימות ואכיפת החוק הוקמה בראשות השר שלמה בן-עמי. הוועדה החליטה לשים את הדגש על הטיפול באלימות נגד נשים, ילדים וחסרי-ישע.

15.8.99

יש לצמצם את מספר התלמידים בכיתה לשלושים ושניים בלבד, לקדם חקיקה שתאפשר לרסן פיזית תלמידים, להקים וועדה ציבורית לטיפול במורים אלימים ולחייב כל בית ספר להפעיל תכנית למניעת אלימות - זוהי תמצית מסקנותיה של הוועדה למניעת אלימות בבתי הספר.

16.8.99

שני נערים חתכו את פניו של נהג אוטובוס שביקש מהם להוריד את הרגליים מהכיסאות, והיכו אותו באגרופים. הנערים נמלטו. האירוע התרחש בתל-אביב.

25.8.99
הפגנה ברמת-אביב כנגד האלימות במשפחה. עשרות נשים וגברים עמדו 2 דקות דומייה במלאת שלושים לרצח לאה כהן ושני ילדיה, שנרצחו בידי הבעל אמנון כהן.
 
חייבים לעצור את האלימות.

חיתמו עכשיו על העצומה של ערוץ הילדים ונטוויז`ן

ובואו לעצרת בכיכר רבין - יום שלישי, החל מחמש בערב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by