ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מחזירים לחיים קטעי זיכרון בלתי מנוצלים, פותרים אחת ולתמיד את בעיית העברית ההפוכה, מתעדכנים בתוצאות משחקי כדורגל בזמן אמת ויוצאים להרפתקאות עם אינדיאנה ג'ונס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

WinRam Turbo Free

 
אחד הגורמים הראשיים המשפיעים על המהירות שבה המחשב פועל הוא הגודל והזמינות של הזיכרון הראשי שלו, ה-RAM. החדשות הרעות הן שגודל הזיכרון של המחשב יישאר קבוע כל עוד לא מרחיבים אותו. החדשות הטובות הן שאת כמות הזיכרון הזמינה אפשר להגדיל, על-ידי פינוי ואיחוי של קטעי זיכרון בלתי מנוצלים. החדשות העוד יותר טובות הן שיש תוכנה פשוטה וחופשית, שתשמח להתגייס לטובת העניין.

WinRam Turbo מאפשרת לכל משתמש לסחוט ביצועים טובים יותר מהמחשב האישי שלו. התוכנה פועלת ברקע, ללא הפרעה לעבודה השוטפת, מחזירה לחיים קטעי זיכרון מבוזבזים, ובכך מאיצה את פעולת המערכת. השימוש בתוכנה יכול לחסוך את הצורך לבצע אתחול מחדש (Reboot) בתדירות גבוהה והוא מאפשר לעבוד בצורה חלקה, ללא ההפרעות הנובעות ממחסור בזיכרון זמין.

התוכנה חוסכת מהמשתמש את כאב הראש הכרוך בשינוי של הגדרות מסובכות ובבחירה בין אפשרויות אינסופיות. כל מה שנדרש הוא להגדיר כמה זיכרון מעונינים שהתוכנה תפנה בכל פעם, ומתחת איזה סף של זיכרון פנוי היא תיכנס לפעולה. התוכנה מבצעת בעצמה את כל היתר, וכבונוס, מציגה בחלון הראשי שלה את כמות הזיכרון הפנוי ואת הניצולת של המעבד המרכזי (CPU). באתר התוכנה ניתן למצוא גם גרסאות מתקדמות יותר של התוכנה, בתשלום.

(רשיון: חופשי. 360 קילובייט).
להורדה לחצו כאן
 

Rocket Convert

 
נניח שאתם מעונינים להעתיק טקסט כלשהו בשפה העברית מתוך אתר אינטרנט, ולשתול אותו במסמך טקסט. מה עושים? מסמנים את הטקסט בעזרת העכבר, מעתיקים אל לוח העריכה, ומדביקים אל תוך עורך הטקסט שלכם. ואז, למרבה האכזבה, כל המילים מוצגות בכתב ראי, וכל מה שנותר לעשות הוא לסנן קללה עסיסית ולשגר את המסמך אחר כבוד אל סל המיחזור. לא נעים.

ועכשיו ברצינות: בעיית העברית ההפוכה באינטרנט היא בעיה המוכרת לכל גולש ישראלי: כאשר מעתיקים טקסט עברי מתוך אתר אינטרנט, המילים מופיעות בדרך כלל הפוכות, ללא חשיבות לפורמט שבו הן מופיעות באתר. מספר תוכנות ישראליות מנסות להתמודד עם הבעיה המרגיזה הזו, ואחת המוצלחות שבהן היא Rocket Convert. מאה קילו-בייט בסה"כ, והתוכנה הופכת בן רגע את המילים, ומחזירה את הטקסט למצבו הטבעי.

השימוש בתוכנה פשוט ביותר: אחרי שמעתיקים את הטקסט מתוך אתר האינטרנט, שומרים אותו בעורך טקסט כלשהו (Notepad למשל), פותחים את התוכנה, מנווטים אל התיקיה שבה נמצא המסמך ולוחצים על כפתור ההמרה (convert). התוכנה מבצעת הוקוס פוקוס קצר, ומייצרת קובץ חדש וקריא, בעל שם זהה לקובץ המקורי בתוספת התחילית mt. גם בוני אתרים יכולים לעשות שימוש בתוכנה, לביצוע המרות בין עברית לוגית לבין עברית ויזואלית.

(רשיון: חופשי. 103 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 

One Live

 
ליגות הכדורגל בישראל ובאירופה חוזרות לפעילות לאחר פגרת הקיץ, ויחד איתן חוזר הצורך לקבל עדכונים בזמן אמת של תוצאות המשחקים. התוכנה "לייב ספורט" אשר סיפקה את השירות הזה שבקה אמנם חיים ביחד עם אתר הבית שלה ספורטלו, אבל אל ייאוש: פורטל הספורט One מציע תחליף לא פחות טוב לכל המכורים למשחק הפופולארי ביותר בעולם, תוכנת One Live.

התוכנה מורכבת משני חלונות ראשיים. חלון אחד מציג ידיעות וחדשות ספורט, ובחלון השני ניתן להתעדכן בתוצאות של משחקים, כאשר הנתונים נשאבים מתוך האתר One. בנוסף, התוכנה מאפשרת גם להאזין למבזקי חדשות קוליים ולהציג את כל המשחקים הנערכים ביום מסוים, או רק את המשחקים ה"חיים".

בין ההגדרות שעליהן יכול המשתמש לשלוט: קצב רענון התוצאות, מהירות גלילת הידיעות והצבעים שבהן מוצגות הידיעות. כמו כן ניתן לגרום לתוכנה להיפתח באופן אוטומטי ולנגן צליל כלשהו (לפי בחירת המשתמש) בעת הבקעת שער ולהקריא את התוצאה המעודכנת בקול. One Live היא תוכנה חיונית לכל אוהד ספורט שאינו מעונין לקרוא את התוצאות של היום בעיתון של מחר.

(רשיון: חופשי. 1.35 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 

Indiana Jones & His Desktop Adventures

 
אחד מההרפתקנים הגדולים ביותר בתולדות הקולנוע הוא הארכיאולוג הבלתי נלאה אינדיאנה ג`ונס, ולכן אין דבר טבעי יותר מאשר משחק הרפתקאות בכיכובו של "אינדי". Indiana Jones & His Desktop Adventures מאפשר לכם להצטרף אל אינדיאנה ג`ונס למשחק קווסט קליל וחביב, שמשוחק בחלון קטן על גבי שולחן העבודה. מדובר, למעשה, לא במשחק אחד, אלא באוסף של משחקים, כאשר ההתפתחות של כל משחק תלויה בפעולות ובצעדים שמבצע השחקן.

זירות ההתרחשות הן טירות אפלות, מערות תת קרקעיות ואיים נידחים. אינדיאנה ג`ונס צריך להסתובב, לחקור, לאסוף חפצים שימושיים ולשוחח עם אנשים שאותם הוא פוגש, במטרה להשלים את משימותיו. המשימות משתנות ממשחק למשחק והן רבות ומגוונות, החל מהצלת כהן חכם וכלה בגילוי אוצרות הודיים עתיקים. המשחק מציע גרפיקה פשוטה ויפה, מספר האפשרויות בכל משחק הוא כמעט אינסופי וההתמכרות כלולה במחיר (חינם).

(רשיון: חופשי. 1 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

irfan view
גרסה 3.51 לתוכנה המצוינת להצגת תמונות. בגרסה זו נוספה תמיכה בפורמט CRW והוכנסו שיפורים קלים נוספים.

fax 2000
גרסה 4.0 של תוכנת הפקס. בין החידושים: אפשרות לייבא מספרי פקס מספר הכתובות של תוכנות Outlook, שיפור ההתקשרות אל הרשת והפיכת ממשק המשתמש לנוח יותר.

Bear Share
גרסה 2.2.7 של תוכנת שיתוף הקבצים. בגרסה זו נוספה אפשרות לסינון קבצים, ולמניעת הורדה של קבצים בעלי תכנים לא רצויים.


DVD Genie
גרסה 4.05. ניתן למצוא אפשרויות חדשות ושיפורים, המותאמים לשינוים ולשיפורים שהוכנסו לנגני ה DVD שבהם תומכת התוכנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by