ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

משנים בקלות אופציות מתקדמות בחלונות, מצרפים אנימצית פלאש לשירים, מצ'פרים את הדפדפן בתוסף כחול-לבן ועושים היכרות עם חברים וירטואליים חדשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

RegCleaner

 
תוכנות רבות "עושות קריירה" על ידי מתן גישה פשוטה ומהירה לאפשרויות מתקדמות שונות של מערכת החלונות. מדובר, בדרך-כלל, באפשרויות שהמשתמש הביתי הנורמלי אינו יודע איך לגשת אליהן, ומוותר על התענוג המפוקפק הכרוך בקריאת מגילות העזרה האינסופיות. ה-Registry, מסד נתונים המכיל מידע אודות התצורה של מערכת ההפעלה ואודות התוכנות המותקנות במחשב הוא הדוגמה הקלאסית לעניין.

RegCleaner היא תוכנה המפשטת פעולות רבות מהסוג הנ"ל, והיא ממשיכה במגמה המבורכת של תוכנות בעלות ממשק מתורגם לעברית, וכך מאפשרת שימוש קל ופשוט גם למי שהמונחים המקצועיים השונים אינם שגורים בפיו. התוכנה מציעה מגוון רחב של אפשרויות: ניקוי רישומים מיותרים ב-Registry, הסרה של תוכנות המותקנות במחשב, שליטה על התוכנות שמופעלות באופן אוטומטי בעת עליית המחשב וביצוע גיבויים של קבצים חיוניים.

התוכנה מומלצת גם למשתמשים מתחילים וגם למשתמשים מנוסים יותר. ניתן לבצע חלק מהפעולות באופן אוטומטי, וישנה גם גישה לאפשרויות מתקדמות יותר, כגון הצגת קבצי DLL של המערכת, ביצוע הרחבות Shell וכלי OCX. התוכנה מציגה שורת הסבר קצרה לגבי כל פעולה, ונותנת המלצות שונות. העובדה כי ניתן להציג את כל האפשרויות ואת כל ההסברים בעברית הופכת את RegCleaner לתוכנה שימושית במיוחד.

(רשיון: חופשי. 536 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 

SoundClick Designer Studio

 
מצגות פלאש הן כיום חלק בלתי נפרד מכל אתר אינטרנט המכבד את עצמו. mp3 הוא פורמט קבצי המוסיקה הפופולארי ביותר בעולם. מה עושים? מחברים את שני הלהיטים האלו, ומקבלים להיט חדש: תוכנה המאפשרת להדביק אל השירים מצגות פלאש שהכנתם בעצמכם. Designer Studio הופכת את כל העסק הזה למשחק ילדים, והתוצאות המרשימות בהחלט מצדיקות את ההשקעה. לתוכנה ישנם מספר רכיבים: עורך פלאש, שבעזרתו מכינים את המצגת, עורך mp3 המאפשר לקשר את המצגת אל השיר שבחרתם, ונגן מיוחד, שאותו צריך להוריד בנפרד, היודע לנגן את היצירה.

את מצגות הפלאש ניתן להכין בעזרת אשף, המאפשר ליצור מצגת עם תמונות, כתוביות טקסט ואפקטים נוספים בצורה כמעט אוטומטית לחלוטין. מי שחש עצמו בטוח יותר, יכול לגשת ישירות למגוון האפשרויות של העורך, ולהכין את המצגת בעצמו. לאחר מכן בוחרים בשיר שאליו מעוניינים להצמיד את מצגת הפלאש. ניתן לעשות זאת דרך עורך הפלאש או דרך עורך ה-mp3, שמציע אפשרויות נוספות הקשורות לשיר עצמו.

כדי לנגן את השיר ביחד עם המצגת, יש להשתמש בנגן מיוחד, SoundClick MP3 Player, שאותו, כאמור, צריך להוריד בנפרד. הנגן הוא גם תוכנה מצויינת בפני עצמה, עם תמיכה בקבצי מוסיקה ווידאו מכל הסוגים, אפשרות להאזנה לתחנות רדיו דרך רשת האינטרנט, יצירת רשימות שירים וגם הפתעה קטנה שנשאיר לכם לגלות לבד.

(רישיון: חופשי. 2.3 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 
מרוב הורדת תוכנות, החלפת שירים, השתתפות בצ`אטים גלישה לאתרי סקס וקריאת מדור "תוכנות השבוע", רבים שכחו את אחת הסיבות המקוריות לקיומו של האינטרנט: האפשרות לקבל גישה מהירה ונוחה למידע שימושי רב. אבל הרשת היא עדיין מקור מידע בלתי נדלה, וכמעט כל גולש חוטא מדי פעם בחיפוש אחר דיל טוב לאירופה, בהשתתפות במכרזים מקוונים או סתם בחיפוש אחר אינפורמציה כלשהי.

UCmore, כלומר "אתה רואה יותר", הוא תוסף דפדפן שפיתחה חברה ישראלית. התוסף ממקם את עצמו בסרגל המשימות של הדפדפן, ללא הפרעה לגלישה הרגילה, ובכל כניסה לאתר מסוים, הוא מציג לפניכם רשימה של קישורים רלוונטיים לאתר שבו אתם גולשים. למשל, בעת כניסה לאתר ספורט, התוכנה מציגה קישורים לאתרי חדשות ספורט, למגאזינים מקוונים, לפורומים הדנים בספורט ועוד. למאגר נוספים כל הזמן אתרים חדשים.

הקישורים שהתוכנה מציגה ממוינים לפי קטגוריות, והניווט ביניהם פשוט ומהיר. בעת ההצבעה על קישור מסוים ניתן גם לקבל מידע נוסף על האתר, כדי להחליט האם הוא שווה כניסה. מכיוון שלתוכנה ישנם שורשים ישראליים, היא מכילה גם קישורים רבים לאתרים בעברית.

(רישיון: חופשי. 355 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 
 

The Noks Collection Game

 

הוותיקים מבין הגולשים זוכרים ודאי את שיגעון האספנות, מהעידן הפרה-היסטורי שלפני השתלטות המחשב האישי והאינטרנט על חיינו. מדבקות של כדורגלנים, קלפים של חבורת הזבל או פוגים - הכל הלך. הרעיון היה לאסוף כמה שיותר מדבקות (או קלפים. או פוגים.) ולמלא אלבומים, להחליף עם חברים ובעיקר ללכת ולקנות עוד. אז מה שהיה טוב לתקופה ההיא, טוב גם לתקופה הזו, בתוספת השינויים ההכרחיים, והתוצאה היא חברים וירטואליים חדשים - נוקים.

הרעיון העומד בבסיסו של המשחק הוא רעיון האיסוף הישן-נושן. השחקן צריך לאסוף כמה שיותר נוקים, כאשר ניתן לעשות זאת במספר דרכים: ע"י השתתפות במשחק פעולה, שבו השחקן צריך להציל נוקים מידיהם של מדענים מרושעים שחטפו אותם, באמצעות החלפת נוקים עם חברים או קנייה של נוקים דרך הרשת. מדי יום ניתן גם לקבל נוק אחד נוסף, בחינם, מתוך מאגר הולך וגדל של היצורים. את הנוקים אפשר לסדר באלבום וירטואלי, ומדי פעם הם מגיחים לביקור בשולחן העבודה ועושים שמח.

(רישיון: חופשי. 2.73 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by