ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: חלב עמוק 9 

לחץ כאן: חלב עמוק 9

 
 
ראובן

המדור מחליף בעלות, אבל השלד הבורסאי הממוטט נותר מטופש וחסר תוכן כתמיד. והפעם, במדור מיוחד לכוחותינו בג'נין: בריגדת ההומואים של הגליל העליון, מעריצות תמהוניות, רקדנית בטן אמנותית, קבלן עפר נחמד ופיטר-פן בהופעת אורח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרולוג פרידה

שלום, האחים טבריה כאן. נהנינו מאוד לכתוב את המדור הזה במשך כמעט שנה, אבל הגיע הזמן לומר שלום. כזכור, בחרנו בחיים, וזה אומר שלא נוכל יותר לעמוד בהתחייבותינו כלפי הקוראים. את המדור יכתוב מעתה קבלן משנה הרבה פחות מצחיק, אבל למי איכפת? אנחנו בבהאמס, שותים מרגריטות ומזיינים מקומיות בלי הכרה. יק סה מאש!
 
 
גאווה לאומית, כך נדמה, מעולם לא הלכה יד ביד עם גאווה מינית. משהו בבדלנות היהירה והסטרילית של ההומואים האלה, לא ממש מסתדר עם הענווה שבאהבת הארץ ונופיה. אבל, כמו שאומרים, לכל תעלול יש חתול, וכך הוקם על חורבות אותן דעות קדומות אתר "גאים בגליל" (או "גיי גלילי" באנגלית - חייבים להודות שזה נשמע קצת יותר טוב), שמתיימר לשלב תכנים של אגודת ההומואים, הלסביות, הביסקסואלים והטרנסג`נדרים, עם קישורים לאתרי תיירות שונים בגליל העליון. קונספט מנצח או מודל עסקי רעוע מדי? לא ברור, אך זהו ללא ספק צעד נוסף בדרך להכנסת מעט מורשת בבריות ההדוניסטיות וכפויות הטובה האלה.
 
 
פיטר-פן, שהתחיל את הקריירה שלו כאייטם במדור שלנו, התגלגל להיות גיבורו של ספר ילדים מצליח, ומשם לאייקון אינטרנטי-הומואי נערץ, הוסיף גם את פרס הוובי היוקרתי - המקבילה הגיקית לגביע העולם - לרשימת התארים המתארכת שלו. לציון המאורע, פתח הנער החינני בפני ה"סנט. פטרסבורג טיימס" את ארון הבגדים שלו, כדי שגם אנחנו נוכל לראות מה לובשים גיבורים בזמן אמת.
 
 
 
עושה רושם שקבלנות עפר אינה הדבר המשעמם שעשו ממנה בקורס לבחירת מקצוע. הנה, בא איציק באד, ומוכיח שעפר יכול לבוא לצידה של ידידות אמיתית, רכבת ישראל, כוס קפה, פרילי, או בעצם עם כל דבר. "עפר עם כל דבר" יכול היה להיות סלוגן מצויין של מועצת העפר, אבל עכשיו הם יצטרכו לשלם לנו תמלוגים, כי אנחנו באנו עם זה ראשונים. אפילו לפני איציק באד.
 
 
"הפתרון היחידי נגד חלודה הוא עבודת פחחות יסודית ולא מעברים מאלתור זמני אחד למשניהו". רמז: מדובר במשל על המצב.
 
 
בניגוד לאלכוהול או קראק, למשל, את סימני ההתמכרות ל"דוסון קריק" קשה יותר לפענח. לשם כך ריכזו כמה ממעריצי הסדרה הפופולרית - העושה נפלאות באינטליגנציה ההתפתחותית של הילדים - רשימה ארוכה של סימנים מרשיעים, בעזרתם ניתן לאבחן את מידת ההתמכרות לה. בין הסימנים המובהקים יותר: "את/ה מכריח/ה את חבריך "הלא צופים" לצפות בכל פרק (בקלטות שלך) וכך הם מתמכרים"; "כשחבריך פונים אליך לעצה, תשובתך נראית כך: "ובכן, מפרק... עד פרק ... דוסון אמר לג`ואי"; וכמובן: "את/ה מחליפ/ה את הראש של אחת הדמויות בראשך ומעמיד/ה פנים שאת/ה חלק מהתוכנית". מעניין - איי דיד נוט קנואו דאת.
 
 
רקדנית הבטן האמנותית לירון גולדמן, היא אחד האקטים הלוהטים ביותר בעולם הבידור כיום, למרות שאף אחד לא יודע בביטחון מלא מה זה בדיוק בטן אמנותית.
 
 
מעיין פייזקקקקקקקקקק מתל אביב, מעריצה את אמיר פיי גוטמן, והיא גם בעלת "האתר הצעיר של אמיר". לא ברור מי הוא אותו גוטמן, או איפה כאן הכפתור של הפוקוס, אבל מאוד משמח לחשוב שגם אותי יחבקו בקרוב ילדות חמודות שיקימו לי אתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by