ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים רק רוצים לכייף 

האקרים רק רוצים לכייף

 
 

כתבנו האמיץ חדר אל לב המאפליה של כינוס האקרים בינלאומי, והוא מדווח: שותים שם הרבה בירה. אם זה לא מספיק כהוכחה שהחיים יפים, אז בטח שמשחקי מחשב ששוקלים ארבעה קיי יחממו לכם את הלב. וכן, גם השבוע יש בחורות ערומות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האמת יוצאת לאור

עיתונות חוקרת במיטבה
 עיתונות חוקרת במיטבה   
אני לא יודע אם מישהו כבר עשה השוואה בין שידורי חדשות לפורנוגרפיה, ואם לא, אני מבקש להסיט את תשומת ליבכם אל החיוכים המאולצים, הליקוקים הנמרצים, האורגזמות המזוייפות והשימוש האינטנסיבי בווזלין, שממלאים את המסך בשני הז`אנרים גם יחד. "Naked News" הוא שלב טבעי בסימביוזה הזאת: ערוץ שידור אינטרנטי, אשר מגישיו עורכים סטריפטיז נון-שאלאנטי תוך כדי הקראת חדשות היום. איך יו הפנר לא חשב על זה קודם.

כשכתבתי כאן על "Naked News" לפני כמעט שנה הוא עדיין נראה כמו סוג של אתר מפוברק, מין שיגוע אינטרנטי מבדח, ספק סאטירה צולפנית בסגנון עדות ההפוך-על-הפוך. אך בזמן שחלף מאז היה יכול גם אחרון הסקפטיים להשתכנע שהאתר, הממוקם בטורונטו, לוקח את עצמו לגמרי ברצינות. ויותר מזה: "Naked News" הפך לאימפריה, מאתרי החדשות המשגשגים ברשת, עם מספר כניסות הקטן רק בשליש מזה של cnn.com.

 
זה התחיל עם שני עיתונאים מנוסים ושלוש מגישות, ועכשיו זאת מערכת חדשות שלמה, עם שמונה מגישות ושני מגישים, המעניקים פרשנות חדשה למונח "חשיפה". השבוע הם ערכו אודישנים ל-16 חשפניות-חדשות-חדשות, ואף נכנסו למשא ומתן עם כמה רשתות כבלים אמריקאיות על שידור טלוויזיוני רגיל של הערוץ המקוון. לתשומת ליבם של הקוראים שלום קיטל ומיקי חיימוביץ`: רייטינג זה בטח יביא (מה תודה, תתפשטו).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by