ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מייעלים את תהליך הצריבה, שולפים את כל התמונות מתוך אתרי אינטרנט במכה אחת, מוצאים תחנות רדיו ברשת, ומקנחים במשחק גולף משובח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Burn To The Brim - חבל על כל דיסק

 
צורבי דיסקים כבר מזמן אינם מוצרי מותרות, אלא הכרח לכל חובב מחשבים רציני. הקיבולת של התקליטורים גדולה באופן יחסי (מאות מגה-בייטים), ולפיכך צריבה של קבצים אל תקליטורים חוסכת מקום אחסון בדיסק הקשיח, ומאפשרת לבצע גיבויים חיוניים. אבל למרבה הצער, גם הנפח של התקליטורים איננו אין סופי, וכדאי לנצל אותו בצורה אופטימלית, ולצרוב את הקבצים עם מינימום בזבוז של שטח אחסון.

בנקודה הזו באה לעזרתנו Burn To The Brim, המכונה ע"י יוצריה בקיצור .BTTB כפי שניתן להבין משם התוכנה ("צרוב עד הקצה"), מדובר בתוכנה המייעלת את תהליך הצריבה ע"י מיון וסידור הקבצים שאנו מעונינים לצרוב, כך שכל תקליטור יכיל את מקסימום הקבצים האפשרי, ללא בזבוז מקום. המשתמש צריך רק להגדיר את הקבצים שאותם הוא מעונין לצרוב, והתוכנה תיצור עבורו באופן אוטומטי תיקיות של קבצים המוכנים לצריבה אופטימלית.

BTTB, חשוב להדגיש, אינה מחליפה תוכנת צריבה, ואינה מבצעת את הצריבה בפועל, אולם לאחר שימוש בתוכנה תוכלו להתחיל מייד בצריבה, לפי התיקיות שהכינה התוכנה. גם מי שאינו מחזיק בצורב יכול להשתמש בתוכנה: לצד שני הגדלים הסטנדרטיים של תקליטורים (650 ו-700 מגה-בייט) המוגדרים מראש בתוכנה, המשתמש יכול להגדיר גדלים של התקני אחסון נוספים (דיסקטים למשל), והתוכנה תמיין את הקבצים לפי גדלים אלו.

(רשיון: חופשי. 315 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 

WebImage Miner - שואב התמונות

 
הורדה של תמונות מתוך אתר אינטרנט יכולה להיות עסק מייגע למדי. אם מדובר בשתיים-שלוש תמונות מתוך האתר - ניחא. שומרים אותן וסוגרים עניין. אך אם מדובר בגלריה של עשרות תמונות של בריטני ספירס, לעבור על כל התמונות ולהוריד אותן אחת אחרי השנייה זה סיפור ארוך ומשעמם.

WebImage Miner היא בדיוק התוכנה המתאימה לכל מי שמרבה להוריד גלריות שלמות של תמונות מרשת האינטרנט. התוכנה ניגשת לאתר שבוחר המשתמש, ומורידה את כל התמונות מתוך האתר אל תיקיה שמגדיר המשתמש. התוכנה מציעה גם אפשרויות רבות, כגון הגדרת עדיפויות לאתרים השונים שמהם מורידים את התמונות, קביעת גודל מינימלי ומקסימלי לקבצי התמונות, רמת הקינון שאליה תגיע התוכנה והגדרת הפורמטים של קבצי התמונות שאותם התוכנה מורידה.

התוכנה מציגה את כל המידע הרלוונטי למשתמש בשלושה חלונות: בחלון אחד מוצגת רשימת האתרים שמהם התוכנה מורידה את התמונות, בחלון השני מוצגים נתונים אודות האתר שממנו מתבצעת ההורדה הנוכחית ובחלון השלישי מופיעה רשימה של כל קבצי התמונות שהתוכנה מצאה. WebImage Miner מאפשרת גם להציג את התמונות, על-ידי בחירה וסימון של הקובץ הרצוי.

(רשיון: שיתופי, מחיר הגירסה המלאה 19.95 דולר, 553 קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 

Bitbop Tuner - הלו, זה רדיו?

 
מוסיקה באינטרנט זה לא רק תוכנות להחלפה ולשיתוף קבצים. לצד כל הנאפסטארים למיניהם פועלות ברשת האינטרנט אין ספור תחנות רדיו, המשדרות מוסיקה איכותית 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. גם מעריצי המוסיקה האזוטרית ביותר יכולים להינעל על כמה וכמה ערוצי רדיו המשדרים את המוסיקה האהובה עליהם. הבעיה היא, כמובן, למצוא את אותם ערוצים. אז אם יש מנועי חיפוש לאתרים, לשירים ולתמונות, מדוע שלא יהיה גם מנוע חיפוש לתחנות רדיו מקוונות?

אז באמת אין סיבה שלא יהיה, ולראיה - Bitbop Tuner. כל תפקידה של התוכנה הזו הוא לאתר עבורכם תחנות רדיו, בז`אנר האהוב עליכם. ניתן לבצע חיפוש על פי שם האמן או סגנון מוסיקלי, והתוכנה מציגה את התחנות הרלוונטיות. התוכנה מאפשרת גם להקליט את השירים המנוגנים, כדי שניתן יהיה להאזין להם גם לאחר ההתנתקות מהרשת. לשם כך ממליצים יצרני התוכנה על שימוש בנגן RealPlayer.

בעת האזנה לשירים ניתן לפתוח חלון נוסף, אשר בו אפשר לקבל מידע נוסף על המבצע, על האלבום שממנו לקוח השיר ועל תחנת הרדיו שאליה אתם מאזינים. כמו כן ניתן לקבוע ולשנות הגדרות שונות, כגון סוג החיבור לרשת ורמת החיפוש. לתוכנה ממשק גרפי פשוט, יפה ונוח לניווט, וגם תהליך ההתקנה וההרשמה מהיר ונוח, כאשר התוכנה גם טורחת ומודיעה למשתמש בכל אחד משלושת שלבי ההתקנה כמה צעדים נותרו עד הסיום.

(רשיון: חופשי. 865 קילובייט)
להורדה לחצו כאן

 
 

Prize Golf - גולף לכל דורש

 
כאשר מדברים על הורדה של משחקי ספורט מהרשת, האסוציאציה הראשונה שקופצת לראש היא בדרך כלל גרסת דמו בת כמה עשרות מגה-בייטים, אשר מספר האפשרויות מתוך הגרסה המלאה שהיא מציעה למשתמש עומד ביחס הפוך לגודלה. ואם מתמזל מזלנו ומצאנו גרסה חופשית של משחק ספורטיבי, במרבית המקרים מדובר במשחק עם גרפיקה שאפילו מחשב 286 עתיק עם מסך CGA היה מתבייש להציג.

Prize Golf הוא סיפור שונה. מדובר במשחק גולף משובח, בעל גרפיקה צבעונית ויפה ועם כל זאת - קל משקל באופן יחסי וחופשי לחלוטין. ניתן להתאמן או לערוך משחק מלא על פני 18 גומות, כאשר במקביל אפשר להשתעשע באפשרויות הרבות שמציע המשחק: הגדרת שחקנים, זוויות צילום שונות, הילוכים חוזרים, החלפת מוטות, שינוי גובה הכדור מעל פני הקרקע, שינוי מיקום השחקן על יד הכדור ועוד.

(רשיון: חופשי. 1.3 מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 
Nero Burning ROM
גרסה 5.5.3.5 לתוכנת הצריבה המקצועית. בגרסה זו אפשרויות מתקדמות לעיצוב עטיפות לדיסקים הצרובים, מקודד לקבצי MPEG וחידושים נוספים.
(רשיון: שיתופי. 10.6 מגהבייט)

Mozilla
גרסה 0.9.3 לדפדפן הקוד הפתוח. בין החידושים בגרסה זו: שיפור היציבות של הדפדפן, הרחבה וייעול של אפשרויות החיפוש והכנסת שינוים בממשק התוכנה.
(רשיון: קוד פתוח. 8.5 מגהבייט) 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by