ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המהפכה: יש פוליטיקאים טובים 

המהפכה: יש פוליטיקאים טובים

 
 

חבר הקונגרס האמיץ ריק באוצ'ר, יוצא למלחמה בתאגידים המרושעים, כדי להציל אותנו משיניהם המטונפות. אחר כך, שייתפנה בבקשה לשחרר את המתכנת הרוסי המסכן דמיטרי סקילארוב. בנוסף, יש בחורות ערומות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הלללווו האנדסום, אולי תציל את האינטרנט?
 הלללווו האנדסום, אולי תציל את האינטרנט?   
המוסכמה החברתית המקובלת טוענת כי הפוליטיקאי הוא יצור שתקוע אבולוציונית אי שם בין תולעת השילשול לעלוקת הביצות: פרזיט חסר תועלת, בינה וחוט שידרה. זה מדוייק כנראה רק ב-99% מהמקרים. חבר הקונגרס הדמוקרטי ריק באוצ`ר דופק את הסטטיסטיקה. פעם אחר פעם הוא מעלה הצעות חוק שמעידות על תבונה דיגיטלית בסיסית, מצרך נדיר ביותר בוושינגטון, וניסיון החקיקה האחרון שלו מעיף עכשיו לחברות התקליטים את כל הפיוזים. גוד גאי, בקיצור.

הרעיון של באוצ`ר הפעם מאוד פשוט: לחייב את חברות התקליטים לתימחור רשיונות אחיד לסחר דיגיטלי ביצירות שברשותן, ולאסור עליהן למכור אותם לשותפיהן העסקיים במחיר נמוך יותר. בנוסף, הוא מציע לעגן בחוק את זכות הצרכן לשכפל עותקי גיבוי, באופן שיעקוף סופית את חוק ה-DMCA המחריד. באוצ`ר רוצה להגן על המשתמש הפשוט ועל סוחרי התוכן הקטנים מחמדנותם של תאגידי הבידור. וזה דבר טוב.

מצד שני, קראתי בשיעמום רב את הצעת החוק כולה, ואני יכול רק להגיד דבר אחד: זה מעט מדי, ואולי גם מאוחר מדי. מצד שלישי, זה יותר טוב מכלום. חברות התקליטים רואות השבוע, לזוועתן הרבה, שכל המיליונים שה-RIAA שפך על הלובי האגרסיבי שלו בקונגרס לא הספיקו כדי להניח את כל חבריו בכיסן. רוב הסיכויים שהם כן יספיקו כדי לדאוג שהחוק הזה לא יעבור בגירסתו הנוכחית. אבל מה שחשוב כאן זה שחזית נוספת במאבק נפתחה; וושינגטון בלהבות.
 

חוקים מטופשים זה אחלה

הילד השמאלי הכי חמוד. אבל גם דמיטרי
 הילד השמאלי הכי חמוד. אבל גם דמיטרי   
ביום שני בערב שוחרר דמיטרי סקילארוב בערבות של 50 אלף דולר. לכאורה, נצחון גדול לתומכי המהפכה. דמיטרי, המתכנת הרוסי המוכשר שחשף את הליקויים החמורים בהצפנת הספרים הדיגיטליים של תאגיד אדובי, כבר לא יושב מאחורי הסורגים; אפילו הסנאט הסכים שלא מדובר באיזה קרימינל מסוכן שצריך לכלוא עד תום ההליכים. וגם אטומי-המוח ממשרד התובע הראשי הבינו שהמחאה הבינלאומית על מעצרו עושה להם יחצנות גרועה למדי.

אז עכשיו דמיטרי בחוץ. ביג פאקינג דיל. את גבולות צפון-קליפורניה אסור לו לעזוב עד שיתקיים המשפט בעניינו, מאשתו ושתי בנותיו הוא עדיין מנותק, ועונש מאסר של חמש שנים או קנס של חצי מיליון דולר מרחף מעל ראשו בדיוק כמו קודם. והכל, להזכירכם, מפני שכתב ברוסיה תוכנה שאינה חוקית בארה"ב; קשה להאמין שאנחנו מתעסקים בסאגה החלמאית הזאת כבר כמעט חודש שלם. למה, בעצם, לא נותנים לו ללכת הביתה?

פשוט מאוד: האמריקנים לא רוצים - או לא יכולים - לרדת מהעץ הגבוה עליו טיפסו. כדי לעשות את זה הם יצטרכו להודות, ולו בחצי פה, שחוק ה-DMCA שהוביל למעצרו של סקילארוב הוא חוק מטופש מבחינה הומאנית ומסוכן מבחינה טכנולוגית. הודאה כזאת צפוייה לצאת מוושינגטון בערך באותו זמן בו לג`ורג` בוש ג`וניור יצמחו קרניים וזנב. כלומר, אם הבנתי נכון, ממש בכל רגע.
 

מי שלא מוריד, מקבל כאפה

דמיטרי חמוד, אבל נורה קצת יותר
 דמיטרי חמוד, אבל נורה קצת יותר   
ומהמלחמה הקרה הזאת, נעבור אל מלחמה חמה בהרבה. לא סתם מלחמה, כי אם קט-פייט של ממש. בדיוק כשחשבנו שדני אש הנחושה הכריעה סופית את סינדי מרגוליס המרשמלואית בקרב על התואר המפוקפק "האישה המדונלדת ביותר באינטרנט", בדיוק כשחשבנו שיותר לא יריבו כאן בחורות על מי מפיצה ברחבי הרשת יותר תמונות של עצמה בלבוש מינימליסטי (ולמטה מכך), והנה פורץ הסיכסוך מחדש במלוא עוצמתו ההורמונלית.

אחרי שנים של הגמוניה צפון-אמריקאית בתחום הסייבר-בייבז, נדחפים עכשיו האוסטרלים ומנסים להחדיר דוגמנית ליגה ג`, איזו אחת שרה-ג`יין, אל ספר השיאים של גינס בתור "האישה שהורידו הכי הרבה תמונות שלה מהאינטרנט ביום אחד". דני אש, הטוענת לשיא הנוכחי, לקחה את זה קשה ומיהרה לשחרר הודעה עצבנית באתרה, לפיה ספר השיאים של גינס מסרב לפתוח קטגוריות כאלה לתחרות, עקב חוסר האמינות של הנתונים. תיכף מכות.
 
 
הבי.בי.סי, בפרץ הומור בריטי אופייני, החליט להצטרף לחגיגה והציב מועמדת משלו לתואר: נורה באטי, דמות המככבת באחת מסדרות המופת של הערוץ בתור אישה בת 60 עם חיוך ששווה מיליון דולר (בעיקר לרופא השיניים שלה). האמת היא שהטוענות האחרות לכתר לא הרבה יותר יפות ממנה. זה לא פורנו. זאת לא אירוטיקה. זו בעצם תחרות פופולריות בין כמה בחורות שלא מכירות אחת את השנייה. במקומות מסויימים היו קוראים לזה ג`יהאד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by