ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מכינים סקינים לתוכנות פופולאריות, לומדים הקלדה עיוורת בעברית, מנסים פלאג-אינים מגניבים ל-Winamp וגם - קייל נלחם בחייזרים מהחלל החיצון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skin4All - לכל תוכנה יש את הסקין שלה

 
אחת הדרכים היותר מגניבות לגיוון השימוש בתוכנות היא שימוש בסקינים, המשנים את מראה הממשק של התוכנות, ללא פגיעה בפונקציונליות שלהן. ישנם אין ספור אתרי אינטרנט המוקדשים אך ורק לעניין הזה, שמהם ניתן להוריד סקינים כמעט לכל תוכנה שתעלו על דעתכם, וישנה גם תוכנה אחת שמאפשרת לכם להכין סקינים משלכם, לפי טעמכם, עבור תוכנות פופולאריות שונות, וגם להשתמש בסקינים שהכינו משתמשים אחרים של התוכנה.

Skin4all היא תוכנה שפשוט אסור לפספס. התוכנה מכילה מאגר עצום של סקינים עבור התוכנות שנמצאות על כל מחשב: ICQ, WinZip, WinAmp, Internet Explorer, Media Player ועוד. כל הסקינים הללו נוצרו ע"י משתמשי התוכנה והועלו אל האתר שלה, להנאתם ולשימושם של המשתמשים האחרים. המספר העצום של הסקינים אינו מפתיע בהתחשב בקלות שבה ניתן ליצור סקינים בעזרת התוכנה.

כדי ליצור סקין חדש תצטרכו רק להצטייד בתמונות מתאימות, לפי בחירתכם. התוכנה תדריך אתכם ותסייע לכם להכין את הסקין, תוך מתן הנחיות לגבי הגודל הרצוי של התמונות ומיקומן בסקין. את הסקין החדש שיצרתם תוכלו להלביש מיד על התוכנה המתאימה, ובנוסף תוכלו גם לשמור אותו באתר התוכנה, עבור משתמשים אחרים. על אף מגוון האפשרויות של התוכנה, השימוש בה נוח מאוד וגם הממשק צבעוני ויפה.

להורדה לחצו כאן
 
 
הקלדה עיוורת - להקליד בטיל

בוודאי הזדמן לכם פעם לעמוד על יד מחשב ולהביט בקנאה מעורבת בהערצה באצבעות של חבר או של חברה, המתקתקים על המקלדת במהירות האור מבלי לשלוח אליה אפילו מבט חטוף אחד. בעזרת "הקלדה עיוורת", אוסף של 15 שיעורי הקלדה קצרים בעברית, יכול כל אחד להתאמן בקצב אישי ולשפר את כישורי ההקלדה שלו.

התוכנה היא למעשה אוסף של דפי HTML, שאותם יש להוריד לשימוש מאתר התוכנה, כדי שניתן יהיה לצפות בהם ללא קישור לרשת. לפיכך, לאחר הורדת קובץ ה ZIP יש לבצע פתיחה מסודרת (Extract) של התוכנה אל תוך תיקיה כלשהי עפ"י בחירתכם, ואחר כך ניתן להתחיל וללמוד, על-ידי פתיחת העמוד index.html. ניתן לדלג בין השיעורים באופן חופשי, או להתקדם לפי הסדר.

"הקלדה עיוורת" אינה מכילה מדידות זמן מלחיצות או משחקי תחרות מרגיזים, שמוציאים את כל החשק להמשיך וללמוד. במקום כל אלה ניתן למצוא שיעורים פשוטים, עם הדרכה והנחיות כיצד ואיפה בדיוק להניח כל אצבע. בנוסף לשיעורים ה"רשמיים", אפשר ורצוי לתרגל גם הקלדה של טקסט אמיתי ממקורות שונים, על-ידי הדבקתו בחלון המתאים. באתר התוכנה ניתן למצוא גם גרסה ללמוד הקלדה עיוורת באנגלית.

להורדה לחצו כאן
 

פלאג-אינים חדשים ל-Winamp

 
אין ספק בכלל ש-WinAmp הוא נגן מצויין ופופולרי ביותר. אבל אף אחד לא מושלם, גם לא Winamp, ולכן הומצאו הפלאג-אינים, אותם יישומים קטנים וחופשיים המשפרים את התוכנה והופכים אותה לטובה עוד יותר. התקנת הפלאג-אינים פשוטה ומהירה: בעזרת מקשי הקיצור Ctrl+P פותחים את תפריט ההעדפות (Preferences) של הנגן, ובוחרים את הפלאג-אין המבוקש מתוך התיקייה המתאימה.

Dee הוא פלאג-אין המאפשר לכם לשפר את איכות הצליל שמפיק הנגן. בעזרת התוכנה ניתן להרחיב את תפריט האקולייזר של Winamp, להתאים את הבאסים לטעם האישי שלכם וליהנות מאפקטים של צליל היקפי. חיוני לכל מי שאוהב להחליף מקצבים בתדירות גבוהה.

בעזרת pureLyrics אפשר להציג את מילות השירים המנוגנים. השימוש בפלאג-אין הזה אפשרי אמנם רק בעת חיבור לרשת, משום שהתוכנה שואבת את מילות השיר מהאתר שלה, אך מלאי מילות השירים גדל כל העת, והגולשים יכולים להוסיף מילים של שירים נוספים למאגר.

EZ Playlist מאפשר, כפי שניתן להבין, ליצור רשימות שירים עבור Winamp. בעזרת הפלאג-אין הזה ניתן ליצור רשימות שירים בצורה קלה ומהירה, ולהוסיף תגי מידע עבור כל שיר, כך שבעת נגינת השיר יופיעו פרטים שונים אודותיו: שם המבצע, שם האלבום, הז`אנר, השנה ועוד.

להורדת Dee לחצו כאן

להורדת pureLyrics לחצו כאן

להורדת EZ Playlist לחצו כאן
 
 

South Park Space Invaders - קייל מציל את האנושות

 

לצד הפק-מן האלמותי, אחד הלהיטים הגדולים ביותר בתקופת משחקי האטארי הישנים היה משחק הפולשים מהחלל. מדובר ברעיון פשוט ופרימיטיבי, ובכך טמונה ההנאה הגדולה מהמשחק: להקה של חייזרים מרחפת מעל ראשו של השחקן, מפגיזה אותו ומאיימת להגיע אל הקרקע ולהשמיד את כדור הארץ. עתיד כדור הארץ והאנושות כולה מוטל לפיכך על כתפיו של השחקן, שצריך להשמיד את כל החייזרים, לפני שהם ישמידו אותו.

South Park Space Invaders היא גרסה מחודשת למשחק הקלאסי, כאשר את תפקיד הגיבור המציל את כדור הארץ ממלא קייל בכבודו ובעצמו. המשימה היא להשמיד את כל החייזרים באמצעות שיגור סלעים לכיוונם, כאשר במקביל יש להיזהר ממטחי היריות שלהם. הגרפיקה של המשחק ברמה סבירה בהחלט, והוא מציע 12 שלבים ברמות קושי הולכות ועולות.

להורדה לחצו כאן

 

חדש בפרה פרה

 
קטגוריית חינוך ופנאי. בקטגוריה זו תוכלו למצוא תוכנות הומור וכיף, תוכנות ספורט, כושר ומתכונים, תוכנות לבית וגם תוכנות לימודיות שונות.


 
Kazaa
גרסה 1.3.1 לתוכנה הפופולארית לשיתוף קבצים. בין האפשרויות החדשות בגרסה זו: קבלת רשימת שירים של משתמשים שונים, שיפור של מנגנון החיפוש ופרטיות משופרת יותר.

Rocket Convert
גרסה 3.3.9 לתוכנה הישראלית המצוינת והחופשית להמרה בין עברית לוגית לבין עברית ויזואלית. גרסה זו אינה מכילה עוד ActiveX, אלא קבצי EXE וקבצי עזרה בלבד. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by