ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מורידים תוכנות בעברית עם מנהל הורדות עוצמתי, מנסים סייר יעיל, משפצים את הצבעים בתמונות דיגיטליות, ובמשחק השבוע - רודפים אחרי כדורים צבעוניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

NetAnts - הורדה לצורך עליה

 

אחת התוכנות החיוניות ביותר עבור מורידי התוכנות הכבדים היא מנהל הורדה. נכון, גם אינטרנט אקספלורר וגם נטסקייפ מצוידים במנהל הורדה משלהם, אך אלה אינם מהווים תחליף למנהל הורדה מקצועי ויעיל, אשר יאתר עבורכם את הקישור המהיר ביותר אל הקובץ שאותו אתם מורידים, יסייע לכם למיין את הקבצים המורדים בקלות ובנוחות, יאפשר לכם לחדש הורדות שנקטעו באמצע, ויתנתק מהרשת באופן אוטומטי עם סיום ההורדה.

מנהל הורדה שכזה הוא .NetAnts כדי להבטיח הורדה מהירה ככל האפשר של הקובץ, התוכנה מחלקת אותו לחלקים, ומורידה אותם במקביל ממספר שרתים. כמו כן מציעה התוכנה את כל האפשרויות הסטנדרטיות של מנהלי ההורדה: אפשרות לקבוע עבור אילו קבצים היא תופעל, בחירת מועד הורדה עבור קבצים, התנתקות מהרשת וכיבוי המחשב עם סיום ההורדה, הורדה רק משרתים התומכים בחידוש הורדות ועוד.

וההפתעה הגדולה - התוכנה תומכת בשפות רבות, כולל בעברית. התרגום של התוכנה לעברית הוא מלא, כולל כל ההגדרות והאפשרויות המתקדמות, כך שכל אחד יכול לקבוע את המאפיינים המתאימים עבורו, ללא צורך בשליטה במונחים מקצועיים באנגלית. התוכנה גם ממיינת את הקבצים לקטגוריות שונות ומאפשרת למשתמש לקבל פרטים ונתונים רבים אודות ההורדה. הממשק צבעוני ויפה, ותורם להנאה שבעבודה עם התוכנה.

להורדה לחצו כאן
 

Universal Explorer - סייר אוניברסלי

 
סיירים הם תוכנות בסיסיות, אבל אי אפשר בלעדיהם. מה אנחנו כבר רוצים? תוכנה פשוטה המציגה את תוכן הדיסק, ומאפשרת לבצע כמה פעולות בסיסיות על קבצים, כגון העתקה או מחיקה. למעשה, זה מה שתוכנות סיור רגילות מאפשרות. אבל למי שמחפש משהו קצת יותר מתוחכם, כדאי להעיף מבט על Universal Explorer. התוכנה הזו מוגדרת אמנם כ"תחליף" לתוכנת האקספלורר שמספקת מערכת Windows, אבל ההשוואה בין שתי התוכנות הללו הוגנת בערך כמו תחרות בין יגואר לבין סוסיתא, כאשר Universal Explorer היא לא הסוסיתא, אם למישהו היה ספק.

Universal Explorer מציעה אין ספור אפשרויות בכל הקשור לניהול הדיסק. הקבצים מוצגים בשני פאנלים, כך שפעולת ההעתקה של קובץ מתיקיה לתיקיה הופכת לקלה ומהירה. ניתן לפצל קבצים גדולים, להצפין קבצים, לבצע חיפושים של קבצים או של מחרוזות טקסט ולבחור את סוגי הקבצים שיוצגו. התוכנה מציעה מגוון כלים שימושיים מובנים, כגון לוח שנה, שעון, מחשבון, כלים לכיווץ, יישום ליצירת מצגת תמונות וצילום המסך. בנוסף, לתוכנה מסך תצוגה, שבו ניתן להציג ולהפעיל קבצים מכל סוג כמעט, החל מקבצי Word, דרך קבצי ZIP ועד שירים. וכל המפורט לעיל הוא באמת רק חלק אפסי ממה שיש לתוכנה להציע.

להורדה לחצו כאן
 

Color Pilot - כל צבעי הקשת

 
כל מי שמרבה לצלם במצלמה דיגיטלית, או משתמש בסורק שולחני כדי להעביר תמונות אל המחשב האישי מכיר את התופעות האלה: הצבעים לא בדיוק זהים למקור, העיניים מקבלות גוון אדום מפחיד, הבהירות של התמונה אינה במידה הרצויה ועוד כהנה וכהנה עיוותים מטרידים. הפתרון לכל הבעיות הללו יכול להיות מהיר ופשוט, בעזרת תוכנה מצוינת ודוברת עברית, Color Pilot.

התוכנה מציעה אפשרויות רבות בכל הקשור לעריכת תמונות. החל משינוי גודל התמונה, שינוי הרזולוציה, סיבוב התמונה, הפעלת אפקטים של מראה פנורמית, חיתוך והדבקה. אולם כאמור, עיקר ההתמחות של התוכנה הוא בשיפור פגמים שנוצרו בתמונה. התוכנה מאפשרת לתקן שכבות שונות בתמונה באמצעות כלי עבודה עדינים, להתאים את גווני הצבעים, לשנות את רמת הבהירות של התוכנה ובקיצור - לעצב את התמונה מחדש כרצונכם.

החלק היפה ביותר בתוכנה הוא ההדרכה שהיא מספקת למשתמש. לא עוד קבצי עזרה ארוכים ומשעממים, אלא הדגמות אינטראקטיביות של היכולות של התוכנה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לתפריט הדוגמאות שבתוכנה, ולבחור את הנושא שבו אתם מעונינים לקבל הדרכה, החל בהגדלת הניגוד בין התמונה לבין הרקע, דרך מילוי שכבות וכלה באופן התיקון של גוון הדשא בתמונה. התוכנה תציג לכם הדרכה מלאה כיצד לבצע את הפעולות, ותאפשר לכם להשתלט על כל האפשרויות שלה.

להורדה לחצו כאן
 
 
Babylon
גרסה 3.2 לתוכנת התרגום המצוינת. בין החידושים בגרסה זו: שיפור ממשק המשתמש והרחבת האפשרויות של בניית המונחונים עבור התוכנה.

Lime Wire
גרסה b1.6 לתוכנת שיתוף הקבצים. האמינות של התוכנה שופרה באופן משמעותי, נוספה תמיכה בהמשך הורדות שנקטעו באמצע ונוספה אפשרות להציג את הקבצים במהלך הורדתם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by