ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: הברבורים מהגיהנום 

לחץ כאן: הברבורים מהגיהנום

 
 
עיה``ק האחים טבריה ז

האחים טבריה מתים? לא פרטים טכניים כאלה ימנעו מהם להמשיך לעשות לכם נעים נעים מדי שבוע. ולכן: צלחות פריסבי, מתיחות לפין, ערומים מסתכלים על שריפות, קולות מהעולם הבא והלהיט שמשגע את הנוער: טיטאניק מאגודלים. יק סה מאש? אתם אמרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תקציר הפרקים הקודמים: היה מצחיק, עד שהאחים טבריה מתו. עכשיו הם מהלכים בין החיים למתים, שולחים ידיים לתחתונים של פטריק סווייזי, ועובדים על המשך קריא יותר לספר "ויקרא", בלי החלקים הדידקטיים. בין תחתון לנוצה, הם גם מצאו זמן לענות לכל מספידיהם, וביקשו להכתיר את החיבור בשם "ברבורים לבנים מהשאול". יק סה מאש! (הערה למשכתב: הקטע הזה יצא גרוע, תנסה לשפר אותו אם תוכל).
 
 
לעמוס עוז, שכתב עלינו: "האחים טבריה עושים את האמנות היחידה שהייתי מוכן להיכנס איתה למיטה בלי נייר-מגבת. הלוואי ולא יפסיקו בחיים", היינו רוצים להגיד: אה, באמת? גם אנחנו שונאים אותך, ולא היינו נותנים לך את המעי העיוור שלנו גם אם זאת היתה התקווה היחידה להציל את אמא שלנו מאונס. (לעורך: כאן צריך לשים קישור לאתר על פריזבי. חרא של אתר).
 
 

לריטה, שאמרה עלינו פעם בראיון לירחון "מנטה", שאנחנו הדבר היחידי שהיא קוראת מחוץ לבית שימוש, היינו רוצים להגיד: אה, באמת? גם אנחנו שונאים אותך, ואנחנו הברבורים הלבנים מהשאול. מהגיהנום גם. מארץ המוות. (לעורך: נא הוסף כאן קישור לאתר שמוכר מכשיר להארכת איבר המין שלך. לא שלך ספציפית, אנחנו יודעים שאתה לא זקוק לדבר כזה, אבל את המדור הזה קוראים עוד כמה אנשים, אתה יודע).
 
 
 
לרפי גינת, שאמר עלינו פעם בטלפון לחבר טוב שלו, ואנו מצטטים: "וואי וואי וואי, הלוואי והיו באים אלי שני אלה, הייתי מראה להם מה זה", היינו רוצים לומר: אה, באמת? גם אנחנו לא ממש מסמפטים אותך, בנאדם, ולא היינו רוצים לבוא אליך גם אם היית ג`ף ברידג`ס. אנחנו הברבורים מהגיהנום, אתה קולט? הברבורים מהגיהנום. אתה יודע מה זה? אתה לא רוצה לדעת, האמן לנו. (עורך חמוד: שים בבקשה קישור לאתר של זוג עירום שצולם ללא ידיעתו מביט בשריפה גדולה. עושה רושם שצולם בפתח-תקווה, לפי הזכוכית. זכוכית פתח-תקווה).
 
לבני גאון, שאמר עלינו פעם שלא לציטוט לכתבת המידעון הפנימי של קונצרן כור: "שני אלה תומכים בגלובליזציה, תמיד היו אוכלים במקדונלדס וגומרים הכל מהמגש. חבל העלימו אותם", היינו רוצים לומר: אה באמת? אתה מספיד אותנו? כי אנחנו עוד נקבור את כולכם. אתם תראו, אשכנזים מלוכלכים, אתם עוד תנקו לנו את היוד מהאסלה עם הלשון. (עורך יקר: בבקשה הצמד לקטע זה אתר של קטעי סאונד משונים מהעולם הבא, שזה כמו הדבר הבא, רק בלי הצ`לו החשמלי).
 
 
לרחבעם זאבי, שפעם ראינו אותו מסתפר בדיזנגוף סנטר ואחרי זה קונה נקניק, שישיית מים מינרלים ולחם אחיד פרוס, היינו רוצים להגיד שאנחנו אוהבים אותך הרבה. (עורך: אנא קשר לאתר המלמד דבר או שניים על ארוחות טלוויזיה מוכנות).
 
 
ליאסר ערפאת, יימח שמו וזכרו, שפעם אמר לניצן חן: "אם שלום, אז רק עם שני אלה, החתיכים מטבריה", היינו רוצים לומר: אנחנו שונאים אותך, ולא נעשה איתך שלום גם אם אלוהים יכריח אותנו. (עורך: מה אתה אומר? נכנסנו בו? כבר לא ירצה לעשות שלום עכשיו, הא? נראה אותו הולך לתקוע שמלאניות עכשיו, הא? הא??!! בכל מקרה, שים כאן לינק לטיטאניק מאגודלים).
 
לדניאל בארנבוים, שאמר עלינו שאנחנו זבל של מלחינים, בגלל שלא הסכמנו שינגנו אותנו באנצר, היינו רוצים להגיד: צודק, זה פשוט לא הסתדר עם התמלוגים. אם יש אשם בקטע הזה, אלה אקו"ם. (עורך אדיב: שים כאן בבקשה לינק לארוחת תולעים טעימה).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by