ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנאפסטר השישה-עשר 

הנאפסטר השישה-עשר

 
 
שקד

"הוא ירד לי במשך 16 שירים בנאפסטר, ואנחנו מדברות על טרקים ארוכים של אמביאנט, אתן יודעות כמה זמן זה, בלי הפסקה?". בנות סקס והרשת יוצאות למחוזות בהם נפגשים הסקס האוראלי וה-mp3

 
 
 
 
 
 
 
 
 


בימים שקארין ארד הפיצה ברשת את המאמר המפורסם שלה, פיצוצית עדיין חשבה שדפדפן זה מילה נרדפת לדגדגן. אבל כמה שנים אחר כך, כששניים-שלושה גברים נזכרו לכתוב מאמרי תגובה בשם הבנים, אשר התרוצצו גם הם ברשת, שלחתי אחד מהם לפיצוצית. הוא היה כתוב טוב ומצחיק והיו בו הרבה דרישות מאתנו, הנשים, ממישהו שכביכול מספר לנו את האמת הגברית, לראשונה.

"אני לא מצליחה להחליט אם הבחור הזה סוטה או מהפכן", היא חוזרת אלי, מבולבלת. "זה לא יכול להיות שכל הבנים חושבים ככה. ראית איך הוא כותב שכולנו, אפילו המנוסות ביותר, לא באמת מוצצות נכון ואף בן לא יגיד לנו את זה כי הוא נהנה בכל מקרה וכי ההדרכה המדויקת תהרוס את הרגע? אחותי, לא ישנתי כל הלילה, כל חיי המין שלי עברו לנגד עיני. ניסיתי לספור כבשים, אבל על כל כבשה רכב גבר ששכבתי איתו ומתח ביקורת על המציצות שלי".

פיצוצית לא יכלה לסבול את המחשבה על עוד לילה לבן וגם לא יכלה להשאר אדישה למישהו שמאתגר אותה מינית, גם אם המאמר לא הופנה אישית אליה. למחרת היא גילתה שבסוף המאמר יש אימייל לתגובות, ומיהרה להציע לכותב אתגר משלה. "אם אתה עומד מאחורי מה שכתבת, אתה מוזמן לביתי לשיעור חינוך מיני. תראה לי בדיוק איך היית רוצה את זה ותהיה קשוב למה שבדיוק אני רוצה. מה אתה אומר?", היא כתבה לו.

יוסי היה בחור רגיל למדי עם קצת כשרון כתיבה. הוא עבד בתור מאבטח לאחר שירות ארוך בקבע ואפילו היה קצת שמנמן. כשהוא הופיע בדלתה של פיצוצית והציג עצמו ככותב המאמר, היא שקלה לחזור בה לרגע, אך במוחה עלתה פתאום תמונה מהלילה, של האקס שלה רכוב על גבי כבשה, מתכופף ולוחש באוזנה: "אפילו הכבשה מוצצת יותר טוב ממך, אבל לא העזתי להגיד לך". אז היא מזגה לעצמה קצת סאות`רן קומפורט, הפעילה את הפליי ליסט של מוזיקת הזיונים בנאפסטר וניגשה לעבודה.

"ladies first" אמר יוסי וצלל למעמקי הוואגינה שלה. "בינתיים אני אעשה מה שאני רואה לנכון, אבל אני ממתין להנחיות", הוא מלמל פנימה. כעבור שני שירים בנאפסטר, מה שפיצוצית העריכה כרבע שעה, היא קלטה שהיא עוד לא פצתה את פיה כדי לפלוט משהו מעבר לגניחה. הבחור פשוט ידע מה הוא עושה בדיוק, "ממש בוגר קורס כוסמאסטר במכללת היי-לק", היא אמרה לי אחר כך. אבל אחרי עשרה שירים בנאפסטר ושמונה אורגזמות, מה שפיצוצית העריכה כשעה עגולה, היא החלה להיות מוטרדת.

יוסי לא הרים את האף לשאוף אוויר צלול אפילו פעם אחת. אפילו כשהיא גמרה הוא לא עשה איזו פאוזה מתודית. זה מפתיע, אבל אפילו מישהי כמוה לא חוותה בחייה שמונה אורגזמות רצופות והיא נחרדה לגלות שהיא מפחדת מהתשיעית. שם, בין סדיני הסאטן שלה, עם הראש הזר בין רגליה, לצלילי דליריום שבקעו מהמחשב, פיצוצית הבינה שגם למין יש מינון והיא מגרדת את קצה הסיבולת שלה ברגעים אלו. בין אם הבחור הזה הוא סוטה או מהפכן, היא החליטה שהיא מעדיפה את שיטת המשטר הקיימת, לפני שיהיו לה פצעי לחץ מרוב שכיבה על הגב.

הדגדגן שלה עמד להתפוצץ, העונג התחיל להתקרב לנקודה שהוא הופך לכאב מגרד. היא בכלל כבר לא חשבה על הליקוקים, היא התחילה לפנטז שהראש הזה שם בין הרגליים שלה הוא לא של בן אנוש. שהבחור הזה הוא מתוצרת פרנדלי רובוטיקס, דגם חדש של מכסח הדשא והיא תהתה מתי נגמרת לו הבטריה. בנאפסטר השישה-עשר היא פשוט לא יכלה יותר ובתנועה פתאומית העיפה לו את הראש משם.

"זהו?", יוסי נראה המום. "טוב, אז עכשיו תורי", הוא התאושש מיד ונשכב על גבו. פיצוצית הביטה בו והדבר היחיד שרצתה לעשות עכשיו זה לישון. "קדימה, למה את מחכה? אמנם הצבתי לך סטנדרטים קצת גבוהים, אבל אני בטוח שעם קצת הדרכה תעמדי בהם", הוא חייך למראה פרצופה המיואש. פיצוצית העיפה מבט במסך המחשב. יש רק עוד שלושה שירים בפליי ליסט של הנאפסטר. היא לא התכוננה לזה. הרי זיון באשר הוא, אף פעם לא נמשך 20 שירים בנאפסטר! אולי היא פשוט תפסיק כשתיגמר המוסיקה ותטען שהיא כבר עייפה?

בלית ברירה היא החלה במלאכה וכבר מהדקה הראשונה נאלצה לספוג עשרות הוראות. להחזיק פה, ללטף שם, תרגילי קואורדינציה ויצירות ללשון ושתי ידיים, כיוונוני עוצמות וקצב והכי גרוע, "תגווני", מילה שהוא חזר עליה בערך כל 3 דקות. לצלילי השיר האחרון בנאפסטר, היא החליטה לעצמה, שאם זה מה שבנים באמת רוצים, עדיף שישארו מדוכאים ויתביישו לבקש את זה. "את חייבת לי, אני אחזור לגבות את זה", הוא קרץ לה כשיצא מבייתה והיא חייכה בעייפות ובידיעה שאפילו שזה לא פייר, הוא לעולם לא יראה אותה יותר.

באותו הלילה פיצוצית ישנה כמו תינוקת. היא לא היתה צריכה לספור כבשים, היא ספרה מספיק שירים בנאפסטר. "אתן קולטות, הוא ירד לי במשך 16 שירים בנאפסטר, ואנחנו מדברות על טרקים ארוכים של אמביאנט, אתן יודעות כמה זמן זה, בלי הפסקה? אני מוכנה להתערב אתכן שיש לו לשון ביונית", היא סיפרה לנו למחרת. "כאילו, אבא שלו סטיב אוסטין ואמא שלו זיקית? זה נשמע כמו חלומה של כל אישה, שווה לי גם לכתוב לו איזו תגובה למאמר?" אני מקניטה.

"כן, אם את רוצה להגמל מאוראלי לכל החיים, אולי תחזירו לו את החוב שלי במקומי?" פיצוצית רוטנת. "לפעמים צריך להיזהר במה שחולמים, את לא תמיד מוכנה או מסוגלת לקבל באמת את כל מה שאת שואפת אליו". שלגיה ואני מחליפות מבטי הפתעה. נראה שהיא באמת למדה משהו הלילה ואני תוהה אם נוצרת מול עינינו פיצוצית עם שגרה מינית חדשה.

"אם הוא הצליח להמאיס את זה אפילו על פיצוצית, סימן שירידה של 16 שירים בנאפסטר, זו כנראה באמת סטיה" מסכמת שלגיה.

 
ספרו הכל לשקד, לא להתבייש
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by