ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מחליפים קבצי מדיה מכל זן וסוג בתוכנה מגניבה, ממירים שירים, שולחים דואר קולי ובמשחק השבוע, מנסים לכבוש את ליבה של טיפאני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morpheus -עוד חוזר הניגון

 
תוכנות שיתוף הקבצים ממשיכות לעשות שרירים מול חברות התקליטים, ועל כל תוכנה שנסגרת, קמות מיד עשר תוכנות חדשות במקומה. ההצלחה של כל תוכנה כזו תלויה בעיקר בכמות המשתמשים בה ובנדיבות ליבם בכל הקשור לשיתוף הקבצים שברשותם. ול-Morpheus, תוכנת שיתוף קבצים המבוססת על קשר ישיר בין המשתמשים, יש בהחלט פוטנציאל.

בעזרת התוכנה ניתן להוריד קבצי מדיה מכל הסוגים: שירים, תמונות, קטעי וידאו ואפילו תוכנות ומסמכים שונים. החיפוש יכול להתבצע על פי קריטריונים רבים: סוג הקובץ המבוקש, אמן מסוים, שפה, אלבום, גודל הקובץ ועוד. ניתן לחפש ולהוריד מספר קבצים במקביל, כאשר התוכנה עושה שימוש במנגנונים מתוחכמים להשגת מהירות הורדה מקסימלית. בנוסף, התוכנה תומכת בחידוש הורדות שנקטעו באמצע, ומנסה לאתר מקור חדש להורדת הקובץ.

אפשרויות נוספות של התוכנה הן יצירת רשימות שירים, הגדרת מספר מקסימלי של תוצאות לכל חיפוש ונגינת השירים בעזרת נגן מובנה. התוכנה מציעה גם אפשרות לצ`וטט עם משתמשים אחרים, כדי להעביר את זמן ההמתנה לסיום ההורדה, וניתן אפילו לחסום משתמשים נודניקים במיוחד.

אגב, התוכנה היא בעצם גירסה אמריקאית ל-KAZAA, וחולקת את אותו מאגר משתמשים ואותה טכנולוגיה, על ממשק מעט שונה. כך שאם אתם משתמשים ב-KAZAA אין צורך להוריד אותה. ואם אתם עוד לא משתמשים בה, למה אתם מחכים?

להורדה, לחצו כאן
 

dBpowerAMP Music Convertor -מהדיסק אל הדיסק הקשיח

 
בנוסף לשימוש מסיבי בתוכנות לשיתוף קבצים, השיטה הקלה והמהירה ביותר להגדיל את אוסף השירים המאוחסנים בדיסק הקשיח היא להעתיק אותם ישירות מתקליטורים. זה קל, זה מהיר, זה פשוט - וכל מה שצריך הוא תוכנת ריפינג (ripping) טובה.

dBpower היא אולי תוכנה בעלת שם מוזר במקצת, אבל את העבודה של העברת שירים מהתקליטור אל הדיסק הקשיח היא עושה בצורה מקצועית להפליא. התוכנה מכילה ממשק פשוט ונוח, והיא ממירה את השירים לפורמט 3MP, כדי שיתפסו פחות מקום על גבי הדיסק הקשיח. ניתן לשמור נתונים שונים אודות השירים, כגון שם הזמר, שם האלבום והז`אנר, והתוכנה מאפשרת גם להתעדכן בנתונים נוספים אודות האלבומים דרך הרשת.

בנוסף, התוכנה מכילה "תוכנה בת", המאפשרת להמיר קטעי מוסיקה בפורמט 3MP לפורמט WAV ולהפך. גם השימוש בתוכנה זו פשוט ונוח.

להורדה, לחצו כאן
 

Handy Voice Mail -נשמע היטב

 
קשה להיות מקוריים במשלוח דואר אלקטרוני: כבר שלחנו מכתבים עם רקעים מגניבים במיוחד ועם פונטים מהממים, הוספנו אנימציה משעשעת ומוסיקה ועכשיו צריך למצוא משהו חדש. למשל, דילוג על השלב של הכתיבה, ויצירת הודעה קולית, שתעביר את המסר הרצוי אל הנמען בצורה הרבה יותר מהירה, וגם הרבה יותר אישית. הכנת הודעה כזו היא הרבה יותר קלה ופשוטה ממה שנדמה, וצריך רק מיקרופון המחובר למחשב ותוכנה מתאימה - למשל Handy Voice Mail.

התוכנה מאפשרת למשתמש להקליט הודעה ולשלוח אותה בצורה נוחה ומהירה: תחילה מקליטים את ההודעה, אח"כ ניתן לשמוע אותה, והמשלוח מתבצע ישירות דרך התוכנה, שעושה שימוש בתוכנת הדואר של המשתמש. ניתן להתאים את עוצמת הצליל גם בעת ההקלטה של ההודעה וגם בעת השמעתה, וכל הפעולות הללו מתבצעות בעזרת מספר מצומצם של כפתורים או מקשי קיצור.

התוכנה חופשית ופשוטה מאד לשימוש, וההודעה הקולית, בפורמט WAV, נשלחת כקובץ מצורף אל הנמען. בעזרת התוכנה ניתן לחסוך זמן כתיבה וזמן קריאה של דואר אלקטרוני, וליהנות מהאפשרות לשמוע את המכתב בקולו של השולח.

להורדה, לחצו כאן
 
 

Get Tiffany -תהיה גבר

 
בדרך כלל, המטרה במשחקי מחשב היא להרוג את הרעים, להילחם במפלצות ולהינצל ממוות נורא ובלתי נמנע. אבל לפעמים, אפשר גם לגוון קצת, ולשחק במשחק מעט יותר קליל ומשעשע. משחק כזה הוא "להשיג את טיפאני", שמזמן אתכם לשפר את כישוריכם כמחזרים, ולהילחם על אהבתה של - ניחשתם נכון, טיפאני.

המשחק מתנהל דרך הרשת, מול שחקנים אחרים מכל רחבי העולם. מטרתם של המתמודדים היא לכבוש את ליבה של טיפאני, תוך שימוש בשיטות חיזור שונות: זרי פרחים, בדיחות, מבטים קשוחים ועוד. בנוסף, אפשר לנסות ולפגוע בסיכוייהם של השחקנים האחרים, על-ידי העלבתם, ניהול קרבות אגרופים או הורדת המכנסיים שלהם. כל סיבוב מתנהל האווירה שונה ובמקום אחר, ובלוויית מוסיקה מתאימה.

כדי לשחק במשחק צריך, כאמור, להיות מחוברים לרשת. כל שחקן מעצב לעצמו דמות (ניתן לבחור את צבע השיער, העיניים והבגדים), ואז מתחילה ההתמודדות, כאשר הפעולות מתבצעות על ידי הקלקת עכבר על הדמות של השחקן, או על דמותו של אחד השחקנים האחרים, ובחירת הצעד הרצוי. בתחילת המשחק לכל משתתף יש 50 נקודות, וכל פעולה זוכה לניקוד, חיובי או שלילי, מצידה של טיפאני. השחקן הראשון שמגיע למאה נקודות הוא המנצח.

להורדה, לחצו כאן
 
Stay Connected
גרסה 3.4 לתוכנה, המונעת ניתוק מהרשת. בגרסה זו נוספו אפשרויות חדשות למניעת הניתוק, ולחיבור מחודש מהיר לרשת, וכן תוקנו באגים מגרסה קודמת.

MusicMatch Jukebox
גרסה 6.10 של תיבת הנגינה המצוינת, המציעה אפשרויות רבות בתחום נגינת השירים. בין החידושים בגרסה זו: אפשרויות האזנה לתחנות רדיו מקוונות, הוספת אפשרויות ליצירת רשימות שירים, הכנסת עורך ויזואלי ועוד.

חדש בפרה פרה!
קטגוריית סינון, הגנה ואבטחת מידע. תחת קטגוריה זו תוכלו למצוא תוכנות אנטי וירוס, תוכנות לטיפול ב Cookies, Firewalls, תוכנות אבטחת מידע ותוכנות סינון שונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by