ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכר, אחי? 

מוכר, אחי?

 
 
מיכל יפה

והשבוע: הסרט של פורום פלאש יוצא לדרך; יומיים בלי מים הותירו את חותמם גם על הפורומים; והזדמנות עסקית משובחת: למכור את עצמכם לכל המרבה במחיר (נניח, תמורת חתולה ושני גורים)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למכור את עצמכם

גברים (וגם נשים) למכירה. פעם ראשונה, פעם שניה, פעם שלישית. נמכר! (איור: יעל בן-דוד)
 גברים (וגם נשים) למכירה. פעם ראשונה, פעם שניה, פעם שלישית. נמכר! (איור: יעל בן-דוד)   
מי שתמיד חלם למכור את עצמו לכל המרבה למחיר, מוזמן להכנס לפורום עשרים ומשהו, שם התחילו השבוע במשחק מכירה פומבית. המעוניינים להציע את עצמם, מוזמנים להגיש הצעה שבה הם יפרטו את כל מידותיהם הטרומיות ואילו הקונים הפוטנציאליים מתבקשים לפרט מה הם יעשו אם יזכו במכירה. ההצעה המעניינת ביותר תזכה.

המכירה הראשונה היתה של בחורה בניק בחורה, שכתבה על עצמה: "האמת, במקומכם לא הייתי קונה אותי. כאילו, לאיזה מטרות כבר אפשר להשתמש בי? לבשל ולנקות - עדיף שתעשו את זה לבד. בתור חיית מחמד אני גם לא משהו, אלא אם מישהו מכם מזוכיסט מושבע. מה שכן, לא תהיה לכם יותר בעיה של `על מה לבזבז ת`משכורת` ולמי לזיין ת`שכל - אני יודעת לעשות פרצוף חכם ולרחם על אנשים (כאילו). זהו. מי שרוצה לקחת על עצמו אחריות אנא להציע מחיר טוב". והזוכה המאושר הוא יובל שהיה מוכן לתת את החתולה שלו + שני גורים בתמורה לנעימים בגב.

במכירה השניה עלה על הדוכן גריי שהציג את עצמו כך: "אני קטנוני, ביקורתי, עצבני ולאחרונה גם נוירוטי. אני יודע לעשות הכל, כולל הכל, יותר טוב. הכי אני יודע להראות את הפן המגעיל בכל דבר. אז למי שצריך את אחד הזקנים של החבובות שישב לו קבוע בסלון, קבלו אותי. ואגב, המחיר, בניגוד לציפיות המתבקשות, יקר להחריד.מה לעשות, לא מייצרים כמוני יותר".

ומי שרוצה למכור את עצמו, מוזמן לפנות באימייל למנהל הפורום.
 

הסרט של פורום פלאש

רק הגיעו וכבר התחילו לעשות בלגן. פרוייקט הסרט של פורום פלאש יוצא לדרך. במסגרת הפרוייקט יצרו חברי הפורום סרט שיורכב מעשרים קטעים בני 20KB כל אחד. פס הקול לסרט יולחן על-ידי חברי פורום מוסיקה ואת הקטעים המוכנים אפשר לראות באתר הפורום.

כל המעוניין להשתתף בפרוייקט, מוזמן להירשם בפורום. כמו כן, עדכונים נוספים יפורסמו אף הם בפורום. אתם עוד מחכים? הזדרזו להירשם ולקחת חלק בפרוייקט.
 

שמחת בית השואבה

מים מים מים מים, הי מים בששון (איור: יעל בן-דוד)
 מים מים מים מים, הי מים בששון (איור: יעל בן-דוד)   
מה שעוד היה לנו השבוע זה אמוניה במים. לא לכולם, רק לתושבי המרכז. וההיסטריה היתה בשיאה. באנרים מפלצתיים הופיעו בכל האתרים, קיטורים על מחירי המים הופיעו בפורום קיטורים וגם כמה תלונות של אזרחים זועמים.

עכשיו כבר הכל נרגע, הים חזר להיות אותו ים שהשפכים מוזרמים אליו במקום אל מי השתיה שלנו. ומי שנתקע עם יותר מדי בקבוקי מים מינרלים בבית, מוזמן להכנס לפורום חשיבה יצירתית, שם בטוח ימצאו לו שימושים יצירתיים בשבילם (לדוגמא: משחק באולינג ביתי). תשתו הרבה מים.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

בפורום ספרות ושירה קיבלנו וידוי קורע לב של BMX שסיפרה על חייה כעבריינית שלא מחזירה ספרים לספריה, ועל חזרתה למוטב.

"מצלמים סרט פורנו מתחת לבית שלי!". כך סיפר בזעזוע בלתי יתואר איליאסטר לחברי פורום ל"ת. עושה רושם שלילד יקח עוד שנים להתאושש מהטראומה, אבל מי שמרגיש מספיק חזק, מוזמן להסתובב בערבים ברחובות גבעתיים, אולי גם הוא יזכה לראות את גיבורות הסרט.
 

פורומים חדשים

פורום רדיו. מההמונים שהצטופפו ביחד בשביל לשמוע את תוצאות ההצבעה בכ"ט בנובמבר, דרך שאלת ה"הלו, זה רדיו?" של הגששים ועד הבמה המרכזית – הרדיו תמיד היה סמן תרבותי מובהק ועכשיו הקדשנו לו גם פורום מיוחד.

פורום עיצוב גרפי. ועוד הצטרפו אלינו השבוע נינה ודוד, שני מומחי עיצוב שינהלו את פורום העיצוב הגרפי שלנו וכמו שהם כותבים במכתב הפתיחה שלהם, הפורום יעסוק בביקורת מעשית על עבודות בתחום הרחב של התקשורת החזותית הכולל דפוס מדיה ואינטרנט, אריזה, עיצוב מונחה פרסום, טיפוגרפיה ותרבות, כמו כן יובאו בפורום חדשות בנושאי עיצוב בארץ ובעולם.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by