ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סופה של האגדה 

סופה של האגדה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אנשי הפלוגה היו כולם מתנדבים מ"אחוזת שרינגהם", אחת מאחוזותיו של המלך ג`ורג`. המלכה אלכסנדרה אהבה את אנשיה (רובם משרתים, גננים וסייסים) ולא שמחה לשלוח אותם לקרב. פרנק בק הוא מנהל האחוזה, אדם מבוגר ומפוכח מאשליות, אשר קיבל פטור מהמלך עקב גילו המתקדם. אולם הוא יודע היטב שאנשיו - חלקם נערים בני 14 - אינם בדרך לניצחונות גדולים ולתהילת עולם, והוא לא מסוגל להפקירם.

הם מגיעים לטורקיה, שם הם מקבלים מפות שאינן מתאימות לאיזור בו הם אמורים להילחם, נשק שבקושי פועל, ובלי מספיק מים ואוכל. בשלב הזה, בק מבין לאן הם נפלו, ואומר להם: "אני לא אבא שלכם. אל תצפו ממני להושיע אתכם. אבל אני אחיכם, וכל מה שאני יכול להבטיח לכם זו אחוות אחים: אני אעמוד לצידכם ואעבור מה שאתם תעברו".

מגי סמית היא המלכה, וכמו תמיד ההופעה שלה מלאה בניואנסים, רבת הבעה, כובשת. פרנק בק הוא השחקן דייויד ג`ייסון, שקנה את עולמו בסיטקום המעצבן והבלתי נגמר "רק טיפשים וסוסים", וגם בתפקיד הראשי בסדרה "פרוסט", שעונה חדשה שלה משודרת בימים אלה ב"יס פלוס". דומה שאין מתאים ממנו לתפקיד המפקד העייף, המפוכח, זה שראה כבר הכל ואי אפשר לעבוד עליו.

הסרט מבוסס על ספר שכתב המפיק, נייג`ל מקררי, קצין משטרה לשעבר, שבילה שנים בצלילה לתוך כל מסמך אפשרי הקשור ל"פלוגת שרינגהם", עד אשר הצליח לבנות תיאוריה אחת הגיונית באשר למה שקרה שם. אלא שהסרט אינו סובב על פתרון התעלומה, אלא על כל אותם אנשים שחשבו שהנה, הנה, תהילת עולם מצפה להם מעבר לסיבוב.

כל אנשי המלך; BBC פריים, יום חמישי, 24:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by