ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשת במערומיה 

הרשת במערומיה

 
 
שקד

"מדי לילה מאות גברים צועקים ברשת 'זאב, זאב', אבל כשבאה הזאבה באמת, הם בורחים כמו שפנים חסרי אמונה". שקד מנסה לארגן לעצמה סטוץ, ומתבאסת מההשתפנות של גברברי האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(איור: אלכס בנרר)
 (איור: אלכס בנרר)   
לכל אחד יש סיבה אחרת להיות ברשת. יש כאלו שפשוט אוהבים לדבר ולהקשיב, יש כאלו שבטוחים שאפשר לתפוס את אהבת חייהם עם גלגלת העכבר ויש את פיצוצית. פיצוצית היא אחת מאותן בחורות נדירות שמספרים לכם שנמצאות ברשת, אבל משום מה אתם אף פעם לא מוצאים אותן. מי שכן זוכה להתקל בהן ומגיב מספיק מהר, הוא באמת בן מזל.

לפני כמה שנים, כשעוד קראנו לה בשם שנתנו לה הוריה, פיצוצית באה לבקר אותי בטכניון והראיתי לה את אחד הצ`טים הראשונים בטקסט במעבדת המחשבים. אני זוכרת איך היא הסתכלה מסביב בעצבנות על קהל המוזרים, שמתפרצים מדי פעם בצחוק בלתי מוסבר מול המסך ואחרי זה סיפרה לכל החברות שלנו שאני מתחרפנת ומתחילה לדבר עם מחשבים.

גם היום היא לא מקשרת בין ה-ICQ, האודיגו והצ`טים הצבעוניים בעברית, לבין אותה הזוועה מהעבר. "מה את רוצה, פעם האינטרנט היה נראה כמו הפרצוף של החנונים מהטכניון שגלשו בו", היא מתגוננת, "היום כל מוקד ההיכרויות והזיונים של ת"א עבר לפה". היא עדיין מקלידה בשתי אצבעות ("אבל במהירות"), ומתקשרת כל יומיים לתמיכה, אך זה לא מה שימנע ממנה לתקתק את הסצינה בממשק החדש.

לקח לה חודשיים להבין שאהבה גדולה לא תצא לה מזה, אבל לפחות היא זוכה להגשים את כל הפנטזיות המיניות שלה. פיצוצית לא מאמינה בסייבר סקס, אלא בסייבר לשם סקס. תוך 10 דקות היא מחליפה תמונות עם זוג שרוצה אותה לשלישיה, תוך רבע שעה היא מארגנת לה התנסות בסאדו רך לאותו הערב, ואני לא מבינה איך היא עושה את זה.

"אל תפחדי, פה זה לא אמריקה, אין פה פסיכים אמיתיים, כולם ילדים טובים שמחפשים לשחק בדיוק כמוך" היא מחייכת בממזריות. לא פעם תהיתי איך זה להיות פיצוצית. לא בטוח בכלל שאצעד עם זה עד הסוף אל תוך המציאות, אבל החלטתי לנסות. ביום רביעי, אחרי הפרק של "סקס והעיר הגדולה", שתינו נכנסות לרשת, אך כעבור שעה קלה, פיצוצית כבר שוכבת ערומה באיזה מקום, ואצלי על המסך, נחשפת הרשת במערומיה.
 
"תגידי את האמת, מתי בפעם האחרונה היה לך זיון מדהים, סקס טוב באמת?" פונה אלי פתאום בפרטי, אחד שקורא לעצמו `חתיך אמיתי`. "היום בערב, אתך" אני מחליטה ללכת על זה. כשהתשובה מתמהמהת מעבר לשלוש דקות, אני מתחילה לרדוף אחריו: "אתה שם? קיבלת את המסר שלי? למה אתה לא עונה לי? אמרתי כן, אני רוצה". אבל החתיך האמיתי פשוט חותך מהחדר.

"אני לא מבינה, מה עשיתי?" אני שואלת את דפנה, משתתפת קבועה בצ`ט. "הוא שולח את המשפט הזה כל ערב לכל בחורה" היא צוחקת, "אנחנו מתעלמות ממנו או מקללות אותו. יכול להיות שהוא בכלל לא שם לב שמישהי לקחה אותו ברצינות. יש בנים שזה הקיק שלהם, להטריד, הוא בטח איזה מעוות והבהלת אותו כהוגן".

אני מחליטה לקחת יוזמה ופותחת חדר בשם "סקס הערב". תוך דקה החדר מתמלא באנשים והשיחות משתפכות, אבל לפי איך שזה נראה, רק מילים ישפכו פה הערב. "חתול פרא" מרעיף עלי ליקוקים אך הקמצנות התיאורית שלו מזכירה יותר חתול פרסי ועד מהרה אני מבינה שהוא לא רציני.

שקדיה: בוא נשמע מה התוכניות. ספר לי, מה תעשה לי
חתול פרא: ספרי קודם את, את התחלת אז תמשיכי
שקדיה: דיברתי הרבה ומספיק, מה אתה הולך לעשות איתי? ספר לי או שאוותר על התענוג
חתול פרא: לא, אל תלכי, מיאו. תכף, תמשיכי קודם את לספר לי
שקדיה: NEXT
חתול פרא: לא, בבקשה תני לי עוד הזדמנות
שקדיה: נו?
חתול פרא: מממ... טוב, אז מה את רוצה שאני אעשה לך?
שקדיה: גרר... הצילו, זה לא חתול, זה שפן

בעוד החתול ממשיך לילל, אני מתעלמת וסוגרת סקס-דייט עם ירון, שנשמע הרבה יותר תכלס. אבל רגע לפני שאני מבינה את חייה של פיצוצית ובטוחה שתפסתי את הפרינציפ, הפנטזיה מתמוטטת על פרט טכני.

שקדיה: אז יש לך אזיקים או שאני אביא?
ירון: מה פתאום אזיקים? אין מצב
שקדיה: אתה צוחק, נכון? כל הפנטזיה הזאת מבוססת על אזיקים! או חבלים, משהו.
ירון: תשמעי, אני עובד משרד הביטחון ויש לנו חוק ברור. הידיים חופשיות כל הזמן.
שקדיה: באמת? זו פרנויה חולנית למדי.
ירון: אין מקרים מיוחדים בקטע הזה, לכי תדעי. זה עניין של חיים או מוות.
שקדיה: טוב תשמע, אם הידיים שלך חופשיות כל הפנטזיה שלי הולכת פייפן. נראה לי שהלילה אשחק עם מישהו אחר בסנדי ווענונו.

בלב דואב אני עוזבת את הסטארט-אפ הקטן והכושל שלי ועוברת לחדר של מישהו אחר. כעבור כמה דקות אני מקבלת את הפניה השנונה והמיוחלת.
רוג: את יודעת שכולם פה סתם מזיינים את השכל. אני מוכן לזיין אותך. מה את אומרת?
שקדיה: בשמחה. הערב?
רוג: אמממ... כן, אם תתני לי טלפון קודם.
אני ממהרת למסור את הנייד שלי, אך רוג והנייד דוממים.
שקדיה: קיבלת?
רוג: כן
שקדיה: ולמה אתה לא מתקשר?
רוג: טוב בסדר, קלטתי, אין צורך להמשיך.
שקדיה: סליחה? על מה אתה מדבר?
רוג: נו זה ברור שאתה גבר. אם אני אתקשר תיתן לי את אחותך ותנסו לצחוק עלי, הייתי בסרט הזה, תודה.
שקדיה: מאיפה הבאת לי את זה עכשיו? אני ממש לא גבר, תתקשר ותראה.
רוג: נכון, ממש, אתה בחורה שרוצה סקס איתי הערב...
שקדיה: זה בדיוק מה שאני, מה כל כך בלתי ייאמן בזה?
רוג: כי זה אף פעם לא קורה. מי שנענית לפניה ישירה היא או גבר מתחזה או לסבית שמתבדחת אתך
שקדיה: אז למה אתה בכלל מנסה?
רוג: סתם, בשביל התגובות... ואולי פעם תהיה מישהי באמת
שקדיה: ואולי המישהי באמת זו אני, איך אתה מתכוון לדעת בכלל?

רוג נטל עמו את הספק והתנתק, וגם אני סגרתי את חלון הצ`ט בכעס. מדי לילה מאות גברים צועקים כאן "זאב, זאב" וכשבאה הזאבה באמת, הם בורחים כמו שפנים חסרי אמונה. אמנם כאלו הן הצלקות החרוטות על כוננם הקשיח של גברברי הצ`ט? או שמא ברשת, כמו בימי הביניים, אישה יוזמת היא נדירה כחייזר בשמי תל אביב?

בפעם הבאה, אני צועדת פיזית לביתה של פיצוצית לראות במו עיני איך לעזאזל היא עושה את זה. ולכם, מצ`וטטים יקרים, אני מציעה להשאר אופטימיים (בתנאי שלא מזמינים אתכם לזיון ברמאללה, כמובן), גם אם הוציאו אתכם טמבלים פה ושם, בשביל הסיכוי שפעם אחת זו באמת תהיה מישהי כמו פיצוצית.


ספרו לשקד על הסקס ועל הרשת שלכם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by