ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-שירים 

ה-שירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לורנץ הארט, לעומת זאת, היה הומוסקסואל הולל, שתיין, מלנכולי, שרוג`רס נאלץ לא פעם לכלוא אותו בארון הבגדים כדי שיאות להשלים את השיר שהבטיח כבר שבוע. ואז, בלית ברירה, היה משרבט כמה שורות מופלאות ומושלמות על גבי נייר מקומט, דוחף אותן דרך דלת הארון, יוצא החוצה ומיישר את העניבה, וחוזר לשתות את עצמו לדעת במיטב הבארים של מנהטן.

השירים שלהם היו ג`אזיים, עירוניים, מרירים-מתוקים, מתוחכמים, ואיכשהו עצובים ומצחיקים באותו זמן. אינספור שירים הם כתבו, מהם עשרות "סטנדרטים" של ג`אז. אבל עיקר עבודתם היה בשנים בהן הקולנוע לא התאמץ במיוחד להעביר את המחזמר מברודווי להוליווד, ולו בגלל שמחזמר לא עובר טוב בסרטים אילמים.

רק להיט אחד משלהם היה גם להצלחה קולנועית, וזה היה הרבה אחרי שלורנץ הארט הלך כבר לעולמו, עם בקבוק וויסקי אחד יותר מדי. הסרט הזה היה "חברי ג`ואי", שהיה במקור הצלחה בברודווי, ובגירסה הקולנועית, המאוחרת שלו, נעשה מאמץ לכנס כמה שיותר מהקלאסיקות האבודות של רוג`רס והארט מעידן הג`אז המנהטני.

פרנק סינטרה הוא ג`ואי, זמר מתחיל שרוצה לפתוח מועדון לילה משלו; קים נובאק היה אהובתו התמימה והצעירה; וריטה הייוורת היא הגברת העשירה והמפתה. בין השירים: מיי פאני ולנטיין, הליידי היא זונה, בית מלון קטן, bewitched bothered and bewildered, ו-"זיפ", שיר הסטריפטיז המקסים של ריטה הייוורת`.

הדיאלוג שנון; השירים מתנגנים מעצמם, מושלמים; והאוירה כולה אומרת קסם מלנכולי, האורב מתחת לעלילה התמימה. אה, וסינטרה.

חברי ג`ואי, שבת, ערוץ 13:50 1
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by