ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבט שני 

מבט שני

 
 
מיכל יפה

שמחה רבה שמחה רבה - אביב יגיע, יולי בא. אז נכון, זה לא מסתדר במבט ראשון, אבל במבט ראשון קוזאק לא אמור להיגזל, בבית לא צריך להיות פחד, גברים צריכים לעמוד במילה שלהם ולסמפראס אין שום סיכוי לקחת את ווימבלדון. ובכל זאת, במבט שני אפשר לראות איך הכל מסתדר. בהשבוע בפורומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרוייקט הלביא

ואם כבר מדברים, מתי הכדור יחזור להיות כתום? (איור: יעל בן-דוד)
 ואם כבר מדברים, מתי הכדור יחזור להיות כתום? (איור: יעל בן-דוד)   
מסורת האירוח בפורומים שלנו נמשכת, ובשבוע הבא צפויים לנו שני אורחים נכבדים. האורח הראשון הוא פרשן הכדורסל אביב לביא (עיתון הארץ וערוץ הספורט), שיגיע לפורום כדורסל ביום רביעי 4/7 בשעות 21:00-23:00. רוצים לשאול שאלות על הליגה האירופית המאוחדת? חושבים שלשמעון מזרחי מגיע פרס ישראל? מבולבלים לגבי מספר הבוסמנים שישחקו בעונה הבאה? לביא ישמח לעשות קצת סדר בכל הנושאים האלה ובאחרים.

ביום חמישי 5/7, החל מהשעה 17:00 יתארח בפורום הגברים שלנו אמנון אביעד, מנכ"ל אלמ"ג – אירגון למען גברים בע"מ. האירגון עוזר לגברים בהליכי גירושין, נישואין, ייעוץ לאבות בעל כורחם, ייעוץ וטיפול בהליכים פליליים הקשורים במעמד אישי ועוד.

מכיוון שקוזאק נגזל זאת אחת התופעות היותר מרתקות מבחינה סוציולוגית, יהיה מעניין לראות איך יסביר מר אביעד את העובדה שמספר הנשים שיוצאות כשידן על התחתונה מעימותים שבסיסם הוא נשים נגד גברים גדול פי כמה ממספר הגברים כנ"ל, ואת העובדה שאירגונו, שהוא חברה בע"מ, מרוויח ממצוקתם של מעט הגברים שכן נזקקים לשירותיו.

אין ספק שיהיה מעניין. וכמו בפעמים הקודמות שאירחנו מומחים בפורומים, אתם מוזמנים להשאיר את שאלותיכם החל מבוקר האירוח (למי שלא יכול להיות אונליין באותן שעות) ולחזור לקרוא את התשובות מאוחר יותר.
 

גברים ממאדים, נשים מהפורומים

`למה את כזאת סנובית?`;`למה אמרת שאתה נראה טוב?` (איור: יעל בן-דוד)
 `למה את כזאת סנובית?`;`למה אמרת שאתה נראה טוב?` (איור: יעל בן-דוד)   
אני חייבת לכם התנצלות. התנצלות על העובדה שהפורומים של נענע לא תורמים ליישוב אי ההבנות שבין גברים לנשים. אולי אפילו להיפך. מאז שקם פורום גברים, הנוהל הוא שכל אישה שרוצה להתלונן על גברים, נכנסת לפורום גברים וכל גבר שרוצה להתלונן על נשים, נכנס לפורום נשים.

השבוע, לדוגמא, התלונן מישהו בפורום נשים על כך שאי אפשר להתחיל היום עם נשים, שעושות טובה שבכלל הן מוכנות להתייחס. התלונה הנגדית בפורום גברים היתה שגברים משקרים לגבי המראה החיצוני שלהם.

אז מה עדיף? שגבר ינסה להתחיל עם בחורה שלא שמה עליו או שאישה תתחיל עם גבר שאמר שהוא נראה 5 (בסקלה של 1-5) והתגלה כאחד וחצי?
 

קודו קידה

ביום ראשון מתחיל חודש יולי, חציו של הצמד האיום יוליאוגוסט. יש כמה דרכים להתמודד עם החום והלחות. אפשר ללכת לים, אבל צפוף ודביק שם ויש סיכוי שתקבלו כדור של מטקה בראש, שלא לדבר על סרטן עור. אפשר להסתובב בקניונים ולקוות שערפאת באמת מתכוון להבליג, ואפשר להיות תרבותיים יותר וללכת לראות הצגה טובה באולם ממוזג.

אבל עוד לפני שאתם שמים פעמיכם לתיאטרון, כדאי שתקפצו לפורום אמנויות הבמה שלנו, שהשבוע קיבל מנהל חדש, בתקווה שיחזור להיות פעיל והומה.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

נשים מוכות. ואם נספר זה כן יגמר? (איור: יעל בן-דוד)
 נשים מוכות. ואם נספר זה כן יגמר? (איור: יעל בן-דוד)   
ההודעה הבאה לא מצחיקה או משעשעת כדרכן של ההודעות בקטגוריה זאת. בפורום שירותי חרום סיפרה חובשת ממד"א על קריאה שהתקבלה במוקד 101 בנוגע ל"חבלה בראש עם איבוד דם". הצוות הרפואי שהוזעק למקום מצא אישה חבולה, פיזית ונפשית, ועוד לפני כן, הם הספיקו לשמוע את בעלה של אותה אישה מאיים עליה כי הוא ירצח אותה אם היא תגלה משהו לחובשים. ולא שנשים מוכות זאת תופעה חדשה שלא שמענו עליה בעבר, אלא שהתרגלנו כבר לשכוח מהר מסיפורים שכתובים בעיתון ורק סיפורים מיד ראשונה או שניה גורמים לנו לקבל סטירה מהמציאות שמחוץ לנייר העיתון.
 
 
משחק חדש מתרקם בפורום חשיבה יצירתית. המשחק יערך בזוגות ולכן כל מי שמעוניין להשתתף, מתבקש למצוא לו בן/בת זוג ולהירשם.

השבוע התווספו שתי מחוות חדשות לרשימת המחוות המתארכת שלנו. את המחוות והדרך ליצור אותן תוכלו לראות במקרא, אבל לא על זה באנו לדבר. במסגרת דיון שנערך בפורום ל"ת בנושא סמיילים ומשמעותם, העלה ערן טיעון מאוד מעניין לגבי תפקידו של הסמיילי .
 

פורומים חדשים

פורום טניס. השבוע נפתח טורניר ווימבלדון, אולי טורניר הטניס החשוב ביותר בשנה. לכבודו ולכבוד בכלל פתחנו פורום המוקדש לספורט הלבן הזה. נקווה שהפורום יצליח יותר מהישראלים בווימבלדון.

פורום קומיקס. סופרמן, גרפילד, צבי הנינג`ה, ספיידרמן, באטמן. את כולם, ועוד רבים וטובים, תוכלו לפגוש בפורום, ואם אתם יוצרים קומיקס בעצמכם, תוכלו להעלות את יצירותיכם בפורום, להתייעץ ולקבל חוות דעת ממשתתפים אחרים.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by