ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הדרך אל האושר רצופה אי-דיוקים 

הדרך אל האושר רצופה אי-דיוקים

 
 
האחים טבריה

מילת הפרס שלנו להשבוע, היא סנדוויץ' טונה, אבל גם סקס דיג'ימוני, פיפי מזוייף, שונאי הומואים ופורנו מהקומודור יכולים להטיס אתכם לאנטליה, אם רק ירגע קצת המצב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם סיומם המיוחל של ארועי שבוע הגאווה שצבעו את העיר בחום, אין אלא להלין על המנעותם של כלי התקשורת הלגיטימיים ממתן במה לשונאי הומואים מהזן הישן. לפיכך גאה המדור שלנו - שבפעם האחרונה בה ניסה להיות לגיטימי, נסגר לשלושה ימים - לפרסם את הרהוריהם של מי שחושבים אחרת.

אין להסיק מכך כי האחים טבריה תומכים בצד זה או אחר, אלא לראות בעצם הפרסום הכרה בחיוניות חופש הביטוי במדינה דמוקרטית, שנותנת לאנשים בשמלות להתהלך בחופשיות, אך מביטה בחשדנות דוחה באנשים יציבים ברוחם ובנפשם, המסתובבים עם אקדח למטרות הגנה עצמית בלבד ומזדהים עם הצבא.
 
 
אני לא מבין גדול בדיג`ימונים, אבל יש שם כמה שהייתי עושה להם טובה. ואני לא אומר את זה רק בגלל שהם נראים מעולה.
 
להלן מספר חיפושים שנערכו בנענע הקשורים באחים טבריה: "האחים טבריה דג טונה עירום", "אחים טבריה טונה ים סקס גומי", "טונה ענקית מין קשירות האחים טבריה", "מסור שרשרת טונה עור חרוך אחים טבריה", "חור אחורי חור קדמי פה לחי צוואר ירך טבריה סנדוויץ` טונה".

זה ממשיך וממשיך, אבל המשותף לכל החיפושים האלה, מלבד הפלישה הבוטה לפרטיות שלי ולהעדפותיי המיניות, מעידים יותר מכל על רמתם המוסרית הנמוכה של הגולשים, ועל רמת הבגרות המנטלית שלהם, שעומדת בניגוד משווע לגילם הכרונולוגי של קוראי המדור, כפי שהוא משתקף בממצאי הסקר האחרון של נילסן. נקודת האור מבחינת הגולשים, היא שקווי המתאר המוסריים דומים למדי גם בעולם הגדול, ולהלן ההוכחה.
 
 
 
רובנו מכירים לפחות מעריץ אחד אמיתי של מונטי פייתון, ויודעים לזהות אותם כשאנו רואים אחד: עיניהם המימיות מתרוצצות בבהלה מאוסה בחוריהן, שאריות פיצה מרוחות מסביב לשפתותיהם, כפות ידיהם דביקות או מזיעות והם מצחקקים בפראות נוירוטית בין ציטוט לציטוט. אם אתם מכירים מישהו העונה לתיאור הזה, וכאמור, רובנו מכירים - קנו בובה של ג`ון קליז מתוך הגביע הקדוש, ותדחפו להם אותה במקום בו השמש לעולם אינה זורחת.

מעין בדיחה אנגלית.
 
 
וואו. אני חייב להשתין. מה יהיה?
 
 
כל אחד מאיתנו זוכר בדיוק איפה הוא היה בקיץ 1964, כשחברת קומודור השיקה את המחשב הראשון בעולם, קומודור 64. אני, למשל, הייתי טלפן במשרד קטן שהפעיל שיחות ארוטיות חינם על פי מודל כושל של רווח מפרסומות. ביום השקתה של המכונה המופלאה בישראל, רצתי עם החבר שלי דאז, הבליין התל-אביבי פוקה הירש, לחנות העלקתרוניקה והעאלטה זעאכן של מוריס, כדי להציץ במכונה המופלאה שזה עתה נחתה בשדה התעופה.

לעינינו המשתאות נגלה מחזה מרהיב. גופות מעורטלים מכל מין וגזע, כולם בצבע ורוד מפוקסל, ליהטטו על מסך המחשב במשחק פוקר שערורייתי. היום, כשההארד דיסק שלי בעבודה מתרסק פעמיים ביום מעומס קבצי הפורנו המשוכללים שהוא מאחסן, קשה שלא לפרוץ בדמעות של גיל ואושר למראה ארכיון מצויין כל כך, של חטובים וחטובות מהתקופה ההיא. קשה, אבל מתגמל.
 
 
"להראות עירום - להרגיש עירום" היתה אחת הססמאות הטובות ביותר שהצעתי למסע הפרסום הענק של קונצרן המשקאות הקרים "זיפ", בתחילת שנות השמונים. כשפוטרתי, מיד בסוף אותו יום עבודה, הבנתי כי ייעודי בחיים הוא לאתר את המוצר שיוכל להתאים לססמא המצויינת שהגיתי. התחלתי לברר אצל בעלי דוכנים למכירת קלחי תירס, אך באותם ימים שחורים נהגו הבריות להביט בבוז מהול ברחמים באנשי מקצוע מתחום הפרסום. הסברה השלטת באותם ימים היתה שניתן למכור כל מוצר שעל עטיפתו יופיע ליונל ריצ`י, והציבור לא אהב את הגישה המתנשאת/מתחנפת הזאת.

אני, המוח שמאחורי "להראות עירום - להרגיש עירום", סבור הייתי כי המקצוע שלנו ראוי למשהו יותר טוב וליחס הוגן יותר בקרב הצרכנים. שנים הסתובבתי עם התחושה הקשה הזאת, עד שלבסוף מצאתי את זה, ותחושת קתארזיס נעימה הציפה את הלב הסדוק שלי. אה, סליחה, התבלבלתי בין הלב לכבד. זאת כנראה הצהבת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by