ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת בנים 

שיחת בנים

 
 
שקד

מצד אחד, כשבחורה מדברת עם החבר שלה בשם בדוי בצ'ט, ברור שהיא מזמינה צרות. מצד שני, למה שחיכה לשקד כשהסתחבקה עם הבחורה שלה שלא בידיעתו (להלן: "סיפר המוצצת"), היא באמת לא ציפתה. סקס והרשת, פרק שני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(איור: אלכס בנרר)
 (איור: אלכס בנרר)   
הדבר שהכי משך אותי בעמיר, זה שאין לו מחשב בבית. ככה זה כשאת מצ`וטטת המון, פתאום כל הבחורים "בחוץ" נראים שווים יותר. התחלנו קשר אולד-פאשן כזה, כמו שמזמן לא היה לי, וכשאף אחד מאיתנו לא הזכיר את המילה אינטרנט, העולם נראה מושלם כמו בקולנוע. עד שיום אחד גיליתי במקרה, כי הוא מחובר לאינטרנט בעבודה, ומשוטט בצ`טים לפעמים, כשמשעמם לו.

פעם אחת התחברתי לצ`ט הקבוע שלו, תחת הכינוי "כלבת אשמורת", כדי לרחרח, ונחרדתי מרמת השיחה והנושאים: שיחת גסויות בשבחי הכוס המגולח, רווק תל אביבי וכלבו מזמינים אישה נועזת לסקס בשלישייה - אל תשאלו. למחרת, כשניסיתי בתמימות לתחקר אותו על מעשיו בצ`ט, הוא סיפר לי בגילוי כי היו לו סטוצים רבים משם, אבל עכשיו הוא איתי וזה לא מעניין אותו. אפילו שאנחנו עוד לא שוכבים. "זה ממש סתם קשקשת להעביר את הזמן בעבודה, לרוב אני בכלל מדבר עם חברים שלי", הוא טען בתוקף.

כשהוא ראה את ההבעה המהוססת על הפרצוף שלי, הוא הזמין אותי להיכנס לצ`ט בשם בדוי ולהתחיל איתו פעם, כדי לראות שלא יילך לי. "הכינוי הקבוע שלי זה מפיסטו. לכי על זה, אם את לא מאמינה. אני אפילו אסביר לך בעצמי איך מתחברים לשם", הוא אמר, מבלי לדעת עם מי יש לו עסק.

הרמתי את הכפפה ושילחתי בו את פיצוצית, חברתי המשתרנטת (משתרמטת בנט, בסייבר-עברית). אכן, עמיר-מפיסטו התעלל בה מילולית ונעלם לה. עליתי רמה ושלחתי אליו את שלגיה, חברתי הפיוטית והנוגה, אך הוא רק נתן לה עצות לבביות ואפילו הציע לה להכיר חבר שלו.

ובכל זאת, במקום להתגאות בו, משהו עדיין הציק לי בבטן. האינטואיציה הנשית, כנראה.
 
כצעד מפר-אמון אחרון, נכנסתי לצ`ט שלו בעצמי, בשמי האמיתי - שקד. התאמצתי לזרוק כמה גסויות בערוץ הכללי, כמו כולם, וכעבור כמה דקות פנה אלי מפיסטו בהודעה פרטית.

"מפיסטו: אנחנו מכירים מקרוב?

שקד: רק אם אתה מקבל בתחת, וגם אז לא ממני...

מפיסטו: יש לי חברה בשם הזה, חשבתי שאולי היא "בולשת אחרי"

שקד: יופי לך, אבל אני גבר. והחברה שלך כזו מטומטמת שהיא תשתמש בשם האמיתי שלה?

מפיסטו: לא, זה הפוך על הפוך, אתה מבין?

שקד: מסובך מדי בשבילי, בנאדם

מפיסטו: טוב, אז סליחה שבזבזתי את זמנך. קדימה, חזרה לבנות ישראל!

שקד: איזה בנות ישראל, כולם פה גברים מתחזים, אין פה אף בחורה שווה

מפיסטו: מה אתה מדבר? יש פה בחורות מדהימות, צריך רק לדעת איך למצוא אותן

שקד: אני אומר לך כולם באים לפה לאונן ולזיין ת`שכל, אין פה אף אחת תכלס, לא תשכנע אותי שיוצא מפה משהו למציאות.

מפיסטו: ועוד איך. זה ה-מקום ברשת להגשים את הפנטזיות שלך

שקד: כולם אומרים את זה אבל זה נראה כמו אשליה אחת גדולה, כשאתה פה זה סתם בלגן ושוב הולכים לישון לבד

מפיסטו: אז תשמע, אני לא בחורה ואין לי שום אינטרס לשקר לך עכשיו. אני אומר לך שקורים פה דברים מדהימים, אם אתה רק מזדיין בסבלנות. חה, חה.

שקד: מה זה דבר מדהים? תן לי דוגמא. נמאס לי מכל הבולשיט פה

מפיסטו: תשמע, לפני חודש נכנסה לכאן פצצה בת 20, שעומדת להתחתן עם חבר ילדות ומודאגת מזה שהוא הזיון הראשון והאחרון שלה. החבר סגר איתה שבמשך שבועיים מותר לה לשכב עם מי שהיא רוצה כדי שאחר כך יהיה לו שקט. אז היא באה אלינו והספיקה לשכב פה עם 12 גברים. אני הייתי האחרון ואני עדיין חושב על הלילה המטורף הזה. היא לא הוציאה את הזין שלי מהפה שלה שעתיים, וגמרתי חמש פעמים לתוכה. אני עדיין המום מזה, לא ידעתי שזה אפשרי פיזית.

שקד: לפני שבועיים, אתה אומר? וואו, עוד יש לי סיכוי?

מפיסטו: תשכח מזה, היא נעלמה, מתחתנת.

שקד: אחי אתה יותר טוב מפלייבוי, פשוט השראה. למה לי זה לא קורה, למה אני צריך לבזבז פה שעת שיחה על אחת שאפילו לא אומרת לי את השם האמיתי שלה?

מפיסטו: לאט, לאט, בנאדם, זה עניין של אימון ופז"מ.

שקד: אתה יכול לתת לי ככה על רגל אחת את עיקרי המדריך למזיין בצ`ט?

מפיסטו: אתה יכול להתחיל בלשנות את הניק שלך, שקד זה ממש לא שם שתופש בחורות

שקד: אבל זה השם שלי! והוא שם יפה. זה גם השם של החברה שלך אמרת? רגע, איך זה מסתדר עם העניין של המוצצת שסיפרת לי?

מפיסטו: אז זהו שזה לא מסתדר. האמת היא שמאז הבחורה הזאת לא התאוששתי, נראה לי שאיבדתי את החשק המיני. אני לא מבין למה אני מתוודה על זה ככה בפניך, אני די מתבייש לספר את זה.

שקד: איך יכול להיות שאיבדת את זה? זה רק אמור לפתוח לך יותר את התיאבון, לא?

מפיסטו: לא יודע, גם אני מוטרד מזה, זה בחיים לא קרה לי. שקד ואני עוד לא שכבנו. בהתחלה היא רצתה שנחכה קצת כהוכחה שהקשר רציני, אבל אחרי הבחורה הזאת, אני מוצא את עצמי דוחה את זה כל הזמן עם כל מני תירוצים. לא בא לי לשכב עם אף אחת, אפילו לא אחרי ג`וינט. כשמתחילים איתי פה אני שולח אותן לחברים".

הקלדתי אוטומאטית בידיים רועדות, פשוט לא מעכלת את מה שאני קוראת. נזכרתי בלילה שבו הוא היה חייב פתאום לצאת לשתות בירה עם חברים, ובשפעת/ עייפות-כרונית /פציעת ירך בקראטה שתקפו אותו בשרשרת, מיד אחר כך. אין לי מושג מהיכן שאבתי את הכוחות להמשיך לכתוב, כמו מתוך טראנס.

"שקד: חראם על החברה שלך, אחי, תעביר אותה אלי אני אספק אותה

"מפיסטו: חה, חה. עזוב, אני מכיר את עצמי, אני חולה-סקס, זה לא יכול להמשך ככה עוד הרבה זמן. טוב, בנאדם, אני חייב לחזור לעבוד. אני מאחל לך הצלחה ושיהיו לך חוויות פה, לפחות כמו שהיו לי.

שקד: תודה, אחי. אני מקווה שתחזור לזיין במהרה בימינו".

אם יש משהו יותר גרוע מלתפוס את החבר שלך על חם, זה להפוך לסחבק שלו לכמה דקות ולשמוע את החוויות. את הפנטזיה הסיוטית הזאת, אפשר להגשים רק באינטרנט. שלגיה ופיצוצית עזבו הכל והוציאו אותי מיד לביג-מאמא לרביולי דלעת ברוטב דמעות.

הייתם צריכים לראות את הפרצוף של עמיר למחרת, כשהוא גילה מי היה הגרופי הוירטואלי החדש שלו וחטף טריקת דלת. שבוע שלם לא דרכתי באף צ`ט מרוב זעם, ובי נשבעתי: לחבר הבא שלי, אני מפרמטת את הכונן הקשיח, כבר בפגישה הראשונה.ואיך חיי הסקס שלכם ברשת? ספרו הכל לשקד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by