ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין לי רגע דל 

אין לי רגע דל

 
 
מיכל יפה

או סקנדל או (פורום) פסט-יבל והו והא ואל תשאל, יש עוד חופש גדול, ובחינות בגרות, ושבוע אורגזמות יהודי ושבוע שלם של גאווה. כל הזמן רצים פה, אנשים מטומטמים, אנשים מטומטמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבוע הגאווה. ומצעדנו עוד ירעים - אנחנו פה (איור: יעל בן-דוד)
 שבוע הגאווה. ומצעדנו עוד ירעים - אנחנו פה (איור: יעל בן-דוד)   
אח, איזה שבוע. גם הסתיימה שנת הלימודים וברגעים אלה ממש שוטפים עשרות תיכוניסטים את הרחובות, גם ממש היום (חמישי) הוא היום הארוך ביותר בשנה וגם מתקיים בו ליקוי חמה מלא (הראשון במאה הנוכחית, למי שנוהג לתייג דברים כאלה), גם השבוע ציינו בפורום סקס את שבוע האורגזמה ובפורום גאים ובשאר העולם את שבוע הגאווה. מקריות? אל תהיו תמימים.

אבל סדר צריך להיות וכל נושא בעיתו. נתחיל בחופש הגדול, אבל עוד לפניו, התקיימה השבוע בחינת הבגרות בספרות, שגררה דיונים ארוכים בפורום ספרות בשאלה האם המורים באמת מלמדים. ואם זאת לא הזדמנות מצויינת להעלות באוב את השיר למשרד החינוך שנכתב לפני חודש וחצי על-ידי מישהו שאפילו המורים לספרות לא הצליחו להרוס, אז אני לא יודעת מה כן.

אחרי שנגמר שבוע הזמר העברי ושבוע הספר העברי, נחגג ברוב שמחה שבוע האורגזמה העברי בפורום סקס. אז נכון שרוב הדיונים עסקו דווקא בזיוף אורגזמות, אבל מכיוון שהקיץ אוטוטו כאן, מה שהופך את כל העסק של הסקס למשהו הרבה יותר דביק מבדרך כלל, מומלץ למהר ולקרוא את הודעות השבוע, לפני שיהיה חם מדי.
 
דיון שלא קשור דווקא לשבוע הגאווה אבל מתקשר לנושא שלו, התקיים השבוע בפורום נוער. אחד החברים בפורום סיפר על ביקור שערך בגן העצמאות, על מה שראה שם ומה שחווה. בעקבות ההודעה התפתח דיון די ארוך, ובתור מי שהיתה "נוער" בסוף שנות השמונים, יפה לראות שגישת הנוער היום היא מאוד בריאה וגם התגובות של אלה שסולדים מהומוסקסואליות היו מנומקות ולא מתלהמות. נו, אולי הנוער של היום יוביל אותנו לקצת יותר סובלנות בעתיד.
 

פורום פעסט צוועי

לאור ההצלחה של פורום פסט מספר 1, בימים אלה מתארגנת המסיבה השניה של פורום מוסיקה, והפעם: בשיתוף פורום מוסיקה עברית ובת"א. הארוע יתקיים ביום חמישי 5/7 במועדון הקומה השניה ברחוב אלנבי 67. כניסה + משקה ראשון בתשלום סמלי (יחסית). המעוניינים לתקלט בארוע מוזמנים להגיש את מועמדותם לזולי או לערן.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

מי שאוכל קציצות רק עם מזלג, סופו שימות מוות נורא. ראו הוזהרתם (איור: יעל בן-דוד)
 מי שאוכל קציצות רק עם מזלג, סופו שימות מוות נורא. ראו הוזהרתם (איור: יעל בן-דוד)   
מי שהוריו מציקים לו בדבר נימוסי השולחן שלו, מוזמן לפורום חשיבה יצירתית, שם הוא ילמד מה להשיב למנדנדים. רמז: זה עלול להיגמר במוות אכזרי וקבורה בבית קברות מוסלמי. כבר עדיף לאכול עם הידיים.
 
בפורום מוסיקה סיפר מנהל הפורום בגאווה על בנו שמגלה נטיות ניהיליסטיות והשבוע השמיע את יצירתו הראשונה ("אנשים מטומטמים, אנשים מטומטמים, אנשים מטומטמים"). אין ספק כי זה הקטן גדול יהיה. בימים אלה עובדת המחלקה המשפטית שלנו על החתמתו לניהול בפורום מוסיקה החל בשנת 2020.

מכירים את הפרסומת של חברת האינטרנט, לא חשוב מאיזו עדה, שמצהירה שהיא לא מוכנה לחבר יותר משמונים אלף גולשים כדי לא לפגוע במהירות הגלישה של לקוחותיה? בפורום תרבות דיגיטלית תוגלו לקרוא את הסיבה האמיתית לקמפיין הזה.
 

פורומים חדשים

פורום ג`אז. כמובטח, קטגוריית המוסיקה שלנו ממשיכה להתרחב והשבוע נפתח פורום המוקדש לג`אז, בניהולו של אדם ברוך, פעיל ותיק בקהילת הג`אז בארץ, בין השאר כיו"ר אגודת הג`אז הישראלית.

פורום אופניים. הידעתם כי בארץ קיימת קהילת רוחבי אופניים גדולה עם מפגשים, תחרויות ועוד ועוד? עכשיו יש להם עוד מקום מפגש – בפורומים שלנו.

פורום הכרויות גייז. לכבוד שבוע הגאווה, אבל לא רק, נפתח השבוע הפורום הזה, מתוך כוונה לאפשר לפורום גאים הוותיק להתרכז בדיונים קצת יותר רציניים, מעבר לחיפוש בני זוג.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by