ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מגינים על המחשב מפני פריצות, מוצאים את כל מצלמות הרשת, מעמיסים את כל החבר'ה על הדפדפן שלכם ומנפצים פירות קפואים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sygate Personal Firewall - אין כניסה!

 
הרבה מאד דברים טובים אפשר למצוא ברשת האינטרנט, אבל צריך תמיד לזכור שיש גם כאלה שבחרו להפר את האחווה בכפר הגלובאלי, ומנסים לנצל את האינטרנט למטרות שליליות. מדובר לרוב בילדים משועממים עם מעט ידע, אשר עושים שימוש ברשת האינטרנט כדי לחדור אל המחשבים של גולשים תמימים, למחוק קבצים, להחדיר וירוסים ולבצע פעולות מזיקות נוספות. אחד הפתרונות היעילים כנגד אותם האקרים הן תוכנות Firewall - תוכנות המגינות על המחשב מפני פגיעה חיצונית מהרשת.

תוכנה מהסוג הזה בדיוק היא Sygate Personal Firewall, תוכנת Firewall פשוטה וחינמית, המיועדת במיוחד למשתמש הביתי. התוכנה הופכת את המחשב ל"בלתי נראה" עבור הגולשים האחרים, ובכך לא מאפשרת לפרוץ אליו - מבחינת האדם שמנסה לפרוץ, המחשב שלכם פשוט לא קיים. התוכנה גם מונעת מהתוכנות המותקנות אצלכם במחשב את הגישה לרשת, אלא אם כן הסכמתם לכך במפורש.

לתוכנה שלושה מצבי פעולה: חסימה מלאה, מצב נורמלי ואי חסימה. מומלץ לעבוד במצב הנורמלי, שבו התוכנה מונעת חדירה מבחוץ אל המחשב שלכם, ומבקשת אישור עבור כל תוכנה המבקשת לגשת לרשת. התוכנה מיועדת במיוחד עבור משתמשים ביתיים, ולפיכך השימוש בה פשוט ונוח, גם עבור משתמשים בלתי מנוסים בשימוש בתוכנות מסוג זה. מי שבכל זאת מתקשה, יוכל להיעזר באפשרויות העזרה שמציעה התוכנה.

להורדה לחצו כאן
 

iCamMaster - געגועים לג'ני קאם

 
לא ברור מה גורם לאנשים להנציח את עצמם ולשדר את עצמם לעולם בשידור ישיר במשך 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, פרט אולי לתאוות פרסום חסרת כל גבול. לעומת זאת, ברור מאד מה מושך את הגולשים הרבים אל האתרים הללו - יצר המציצנות הטבעי, שקיים בכל אחד מאתנו. אמנם במקרים רבים הגולש מוצא עצמו באתר המתעד בעיקר את החדר הריק של האובייקט שחיפש, אבל זה לא מונע ממנו למהר אל אתר המצלמות הבא, כדי לנסות ולמצוא את מבוקשו.

iCamMaster היא תוכנה המוקדשת לכל חובבי אתרי מצלמות הרשת - כלומר כמעט לכולנו. התוכנה מרכזת אוסף ענק של אלפי אתרים עם מצלמות רשת, ומאפשרת לכל אחד לנווט את עצמו אל האתרים הללו בקלות רבה. האוסף ממוין בצורה נוחה במיוחד, לפי נושאים, וכל אחד יכול למצוא מצלמות בתחומים המעניינים אותו: בעלי חיים, ספורט, חלל מדינות בעולם (כולל כמה וכמה מצלמות מישראל) וכן, גם אנשים ונשים.

השימוש בתוכנה פשוט מאד: המשתמש צריך רק למצוא את המצלמה שבה הוא מעוניין, ללחוץ על הקישור ולקבל במהירות תמונה באיכות טובה למדי. כדי למנוע עומס יתר, אפשר לסלק מהתוכנה אתרים לא רלוונטיים, ומצד שני, אם במקרה גיליתם אתר עם מצלמה שחמק מידיהם של מפתחי התוכנה, תוכלו להוסיפו בקלות אל התיקייה המתאימה. התוכנה מכילה רשימות של המצלמות הפופולאריות ביותר ברשת, ושל המצלמות החדשות שנוספו, וניתן להיעזר גם במקורות אלו למציאת מצלמות מעניינות. שימו לב: לשימוש בתוכנה יש צורך בתוכנת QuickTime.

להורדה לחצו כאן
 

ezWebcar - נהגוס, לחץ כאן


מרוב חיפושים ברשת, משלוח וקבלה של דואר אלקטרוני והורדת יישומים שימושיים שונים עבור המחשב האישי, אנו שוכחים לעיתים שהאינטרנט יכול לספק גם קצת בידור והנאה נטו. אם כבר נמאס לכם מהצ`טים הרגילים ומתוכנות המסרים המיידים, או שסתם בא לכם לנסות משהו חדש, ezWebcar יכולה בהחלט לעניין אתכם. ליתר דיוק, לעניין אתכם ואת חבריכם.

התוכנה מאפשרת ליצור רשימת חברים ארוכה, ולגלוש ביחד עימם, אל אותם האתרים. הרעיון פשוט ומשעשע גם יחד: אחד החברים מתמנה ל"נהג", והוא זה שקובע את יעד הגלישה. כל שאר החברים ברשימה הם ה"נוסעים", והדפדפן שלהם ינווט אותם באופן אוטומטי אל האתר שאליו גולש הנהג, ללא מגע יד אדם. במקביל, אפשר לצ`וטט דרך התוכנה עם החברים, כמו בצ`אט רגיל, ובחלון נוסף ניתן להשאיר הודעות אודות האתר שבו נמצאים. הודעות אלה תופענה בכל כניסה עתידית אל האתר.

העיצוב של התוכנה חביב, ובמיוחד ראויים לציון האפקטים המוסיקליים: רעש של מנוע בעת המעבר מאתר לאתר, קול של צופר כאשר חבר נוסף מבקש לתפוס טרמפ ולהצטרף לגלישה המשותפת ועוד. התוכנה נוחה מאד לשימוש, ולאחר ההורדה הקצרה צריך רק להירשם באתר, כדי לקבל שם משתמש וסיסמה, וניתן להתחיל ולגלוש בחברותא. ezWebcar היא תוכנה שנועדה לצורכי הנאה, בילוי וכיף, וככזו היא בהחלט עושה את העבודה.

להורדה לחצו כאן

 
 

Frozen Fruits - ארקנואיד למתקדמים

 
משחקי הארקנואיד שייכים לקלאסיקה של משחקי המחשב: השחקן שולט במחבט מאורך, ועליו לנווט את הכדור אל עבר הלבנים המרכיבות את החומה. המטרה היא לנפץ את כל הלבנים מבלי שהכדור ייפול למטה, כאשר בדרך ישנם מכשולים שונים, בונוסים והפתעות נוספות. הרעיון הזה עומד גם בבסיסו של Frozen Fruits, משחק חופשי ומשעשע בעל גראפיקה צבעונית ויפה.

השחקן שולט בכדור קטן, ומטרתו לפגוע בקוביות המכילות פירות. במשחק אין שימוש במחבט, והשחקן מניע את הכדור בעזרת מקשי המקלדת, דרך חדרי המבוך. כדי לפרק את קוביית הפירות, צבעו של הכדור חייב להיות כצבעו של הפרי. שינוי הצבע מתבצע ע"י פגיעה בקוביות מיוחדות, המכילות אבנים יקרות בצבע הרצוי. אולם הכדור חשוף גם לפגיעתם של מכשולים שונים, כגון גולגלות וספינות אוויר, אשר צבען גם כן כצבע הכדור, והדבר מקשה על השלמת המשימה.

להורדה לחצו כאן
 
 
Download Accelerator
גרסה 5.0 של מנהל ההורדות המצוין. בין החידושים בגרסה זו: סריקה אוטומטית של הקבצים המורדים לאיתור וירוסים, אפשרויות חיפוש של קבצים ברשת, רשימת הורדות מומלצות ועוד.

Netscape
גרסה Preview 6.1 של הדפדפן הותיק. התמיכה בעברית שופרה בגרסה זו, וכמו כן שופרה יציבותו של הדפדפן, הוכנס מנגנון חיפוש מתקדם, נוספו אפשרויות חדשות בכל הקשור לניהול רשימת האתרים המועדפים ועוד.

Ad-Aware
גרסה 5.2 לתוכנה, המגלה פרסומות סמויות שתוכנות שונות שותלות בדיסק הקשיח. גרסה זו מזהה סוגים נוספים של "ספייוורס" ומאפשרת לבצע גיבוי נתונים ולסרוק גם דיסקטים ניידים.

Square-off
גרסה 1.1 למשחק ההגיון הממכר, בסגנון "שולה המוקשים". בגרסה זו נוספו ציורים חדשים וקשים יותר ותוקנו באגים מהגרסה הקודמת.

HEBTML
גרסה 3.5 של התוכנה הישראלית, להמרה בין עברית לוגית לבין עברית ויזואלית. בגרסה זו נוספו אפשרויות חדשות, כגון כפתורי יישור טקסט, תוקן באג בטיפול בקבצי תמונות והוסרו הפרסומות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by