ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שיר הוא לא רק מילים 

שיר הוא לא רק מילים

 
 
מיכל יפה

אבל הוא גם. וגם אם הוא לא, אז מאחוריו ומלפניו נשפכות מילים אין ספור. ואם לספור אי אפשר, לפחות אפשר לרכז במקום אחד. ואם כבר לרכז, אז לא בקבוצה שמפסידה. ואם כבר להפסיד, אז לא את הסיפור של ההיא, שהתקשרה למד"א. ואם לא כל אלה, אז השבוע בפורומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מומנט מוסיקלי

פורומי מוסיקה בנענע - לא רק מילים (איור: יעל בן-דוד)
 פורומי מוסיקה בנענע - לא רק מילים (איור: יעל בן-דוד)   
ושוב אנו במשחק הכסאות המוסיקליים שאנחנו כל-כך אוהבים, אבל הפעם שינינו קצת את החוקים: במקום שהמוסיקה תיפסק ואז כולם ינסו לתפוס להם כיסא חדש, המוסיקה שלנו לא תפסיק ובגלל זה ישתנו המקומות. בשפה יותר פשוטה אנחנו מדברים פה על הסתלקותה של הפינה לשיפוטכם ופתיחתה של קטגורייה חדשה-ישנה - מוסיקה.

פורומי המוסיקה מהווים חלק מאוד חשוב בפורומים של נענע. החל מפורום המוסיקה העברית, אותו מנהל ערן מהיום הראשון לקיומה של נענע, דרך פורום מוסיקה, שאמנם החליף כבר שלושה מנהלים, אך היה מהפורומים היותר פעילים שלנו כמעט מההתחלה. אחר-כך הגיע פורום מוסיקה קלאסית, שאמנם הוא הרבה יותר צנוע משני אחיו הגדולים, אך גם בו יש קהילה קטנה ומגובשת.

אם שלושת הפורומים הנ"ל מוקדשים בעיקר למאזיני המוסיקה, פורום כלי נגינה מוקדש לאלה שיוצרים אותה. לפני כשלושה חודשים הצטרף למשפחת המוסיקה שלנו פורום רוק מתקדם, שמאופיין, מלבד האהבה של משתתפיו לרוק מתקדם, באנשים שכותבים בשמם המלא ובמספר הודעות עצום.
 
והשבוע נולדו במזל טוב שני פורומים חדשים בקטגוריית המוסיקה: פורום זיהוי שירים, שמיועד לכל מי שרוצה לדעת איך קוראים לשיר מפרסומת מסויימת, או למי ששמע שיר יפה, זוכר ממנו רק שורה אחת ורוצה לדעת מה שם השיר ומי כתב אותו.

הפורום החדש השני הוא פורום MTV. כאן תוכלו לדבר על MTV כתופעה וכתרבות: להקות בנים, להקות בנות, בריטני, האופנה האחרונה של מגישי הערוץ, לוח השידורים וכל דבר אחר המתקשר לנושא. אם יש מישהו שמעוניין לנהל את הפורום, נא לפנות במכתב מנומק היטב לאימייל שבתחתית כתבה זאת. בעתיד הקרוב יתווסף גם פורום ג`אז וזוהי רק ההתחלה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה.
 

אין נביא בעירנו

יש רגעים בהם העובדה שהודעות המתפרסמות בפורומים לא נמחקות ונשארות שם לתמיד מהווה חיסרון. למי מכם לא קרה שהוא נתקל בהודעה שכתב לפני שנה וכשהוא קורא אותה עכשיו בא לו לקבור את עצמו? "אני? כתבתי את זה??? על מה לעזאזל חשבתי?"

חסרון נוסף שיש בעובדה שאפשר לקרוא הודעות גם שבוע ושבועיים אחרי שהן עולות לאויר, נעוץ בעובדה שכך אנחנו מקבלים הוכחה מוחשית לכך שהנבואה ניתנה לשוטים. קחו למשל את משחק הנבחרת נגד ספרד בשבוע שעבר. ``גברי לא אשם בהפסד של הנבחרת``, כתב מישהו שעה לפני תחילת המשחק. ``חבל על הזמן. הנצחון הראשון מובטח לצהובים``. כך כתב מישהו שהתעצל לקום בארבע בבוקר לראות את המשחק הראשון בסדרת פלייאוף ה-NBA בין הלייקרס לפילדלפיה. הסוף, כידוע, היה שפילדלפיה הדהימה את הלייקרס וניצחה ונבחרת ישראל חילצה נקודה מהספרדים. שני ארועים שללא ספק משמחים את רוב העם, לא כולל השניים שחתומים על אותן הודעות.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

לכל דבר מחיר, לדל ולעשיר (איור: יעל בן-דוד)
 לכל דבר מחיר, לדל ולעשיר (איור: יעל בן-דוד)   
התלמידים שביניכם, שמקטרים כל הזמן למה צריך ללמוד מתמטיקה ומה כבר תעשו עם זה בחיים, מוזמנים לקרוא את הודעתה של אורלייל שמספרת על חודש בחייה של בחורה שהפסיכולוגית שלה אומרת שהיא לא מחושבת.
 
מדור השבוע בפורומים שוב נרתם לחשוף קונספירציות, והפעם: חבר האקדמיה חושף בפורום קולנוע את הסיבה האמיתית לצרות שמתרגשות על ארצנו הקטנה.

ואילו בפורום סקס הסביר יפתח למה כדאי להזדיין בסבלנות. הכל החל יום אחד כשלמוקד מד"א התקשרה בחורה צעירה ובפיה סיפור מאוד משונה. בשביל לא להרוס את הסיפור, תצטרכו להכנס להודעה ולקרוא בעצמכם.

שבוע זהיר שיהיה, אה?
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by