ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למה אין עדיין פורנו ב-iPod? 

למה אין עדיין פורנו ב-iPod?

 
 
צבי טלית

תעשיית הפורנו הראשונה ידועה בנטייתה לאמץ טכנולוגיות חדשות אבל היא חוששת לגעת ב-iPod Video

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבל למה אין ציצים?
 אבל למה אין ציצים?   
בשוק הטכנולוגיה הבידורית קיימת הנחת יסוד שמפיצי התכנים הפורנוגרפיים קופצים בשמחה על כל המצאה חדשה שמגיעה לשוק, הרבה לפני שזו מגיעה אל חיקו המלטף של המיינסטרים. כך היה עם מכשיר הווידאו הביתי, עם האינטרנט ועם ה-DVD.
 
אבל משום מה, רובם הגדול של מפיצי הפורנו די נמנעים מלגעת במכשירי ה-iPod video החדשים שיצאו לשוק לאחרונה, זאת למרות הציפיות המוקדמות שאם יש תעשייה שממש תשמח על העניין, הרי זו תעשיית הפורנו.

למעט מספר קטן של יוצאים מהכלל, רוב מפיצי הפורנו לא ממש ממהרים להוציא כותרים ל-iPod בעיקר בשל החשש מפני מחאה ציבורית עזה והתערבות מצד פוליטיקאים שתמיד ידעו לנצל התלהמות ציבורית טובה כדי לגזור קופונים.

"אנחנו לא יכולים להכנס לעניין בעיניים עצומות" הסביר בראיון לאתר Wired קלינטון פיילינג, נשיא חברת Brickhouse Mobile, חברה העוסקת ברישוי תכנים פורנוגרפיים למכשירים סלולריים. "אנו רוצים להיות שמרנים בחקירת האפשרויות הטמונות ב-iPod, לראות איך אנחנו יכולים לעשות כסף, מהן הספציפיקציות, אילו אמצעי הגנה קיימים במכשיר".

כשמדובר ב-iPod, אמר פיילינג כי ישנם תמריצים מעטים לעומת סיכונים רבים. פיילינג הדגיש את הסיכונים הכרוכים בשילוב גאדג'ט המתוכנן בעיקר עבור קהל צעיר יחד עם תכנים אשר רובו של הקהל צעיר מכדי לצפות בהם באופן חוקי.

"כבר קיימת היום תפיסה ציבורית על פיה אנחנו בתעשיית הפורנו אורבים לנוער", אמר פיילינג. "ללא הגנות מראש אנחנו פותחים את עצמנו להרבה יותר ביקורת מצד הממשל וקבוצות של הורים". ובדיוק מהדבר הזה מתכוונת התעשייה להתרחק כמו מאש.

כדי להימנע מבעיות שכאלה צריכה תעשיית הפורנו לוודא מספר גורמים: הצרכנים חייבים לעבור בדיקת גיל באמצעות כרטיס האשראי, שום תוכן לא יוצע בחינם ועל התכנים להיות מוגנים מפני העתקה והפצה הלאה, כדי לוודא שהם לא יגיעו לקטינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by