ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לתפוס מעליות מפעם לפעם 

לתפוס מעליות מפעם לפעם

 
 
מיכל יפה

תראו, אנחנו בהחלט מכבדים את זכותכם להיות בדיכאון ועם זאת, אצלנו הוחלט להישיר ל"מצב" עיניים, מתוך תקווה שהוא ישפיל מבטו - לצאת לטיולים, לקנות ספרים, לחשוב חיובי. כאילו מה, הכי גרוע - תהיה מלחמה. זה לא שלא הכנו עוגיות מראש. השבוע בפורומים צוכה ובוחק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לרגל המצב

סע וטייל ברחבי ישראל (איור: יעל בן-דוד)
 סע וטייל ברחבי ישראל (איור: יעל בן-דוד)   
והרי ידיעה שהגיעה זה עתה: המצב בזבל. שניה, מוסרים לי פה באזנייה שאולי יש שינוי. לא, מצטערת. זאת היתה אזעקת שווא. שניה, מקור בכיר מדווח שנצפו ברחוב שני אנשים צוחקים. אופס, לידיעה אין שום אישור. המצב עדיין על הפנים, בכל כיוון שלא תסתכלו.

אבל רגע, מה אני רואה? ניצני אופטימיות בפורומים? לא יכול להיות. אדון צלם, צלם אותם בקלוז-אפ שנראה בדיוק במה מדובר. ובכן גבירותיי ורבותיי, לראשונה מעל מסך זה. יותר נדיר מסימני נפט בנגב: רמזים חיוביים בפורומים של נענע. המצלמה המשוטטת שלנו יצאה לבדוק הכצעקתה:

בפורום טיולים הצליחו ארועי השבועות האחרונים להוציא את מנהל הפורום משלוותו המפורסמת. בהודעה מרגשת הוא קורא לגולשים שלא להכנע לפחד ולצאת לטייל, או אם להשתמש במילותיו שלו: "אני לא מדבר על יציאה חפוזה מהבית, ריצה שפופה אל עבר הפיצוציה הקרובה כדי לקנות מרלבורו ולשוב הביתה מהתופת. אני מדבר על לצאת ולטייל. כמו באותם ימים רחוקים שטיול היה רק טיול".

בפורום חשיבה יצירתית לקחה מנהלת הפורום את החשיבה החיובית צעד אחד קדימה ויצאה עם יוזמה חדשה (וחיובית, כבר אמרנו?) של עיתון שכולו חדשות טובות. חברי הפורום מוזמנים להיות הכתבים בעיתון הנ"ל, ובלבד שיעבירו רק ידיעות חיוביות ואופטימיות.
 

פסימיות קוסמית

האייטם הבא מיועד לכל מי שקיבל סחרחורת מעודף האופטימיות שנשבה מהאייטם הקודם. בצער רב (לה) ויגון קודר (לנו), הודיעה ליאור כי בקרוב היא נוטשת את ניהול פורום קיטורים. מכיוון שאי אפשר להשאיר את הפורום יתום, אנחנו מחפשים מנהל (או מנהלת) חדש לפורום שיהיה "עצבני, פסימי, שיודע למצוא את החצי הריק של הכוס גם בחושך, מישהו שלא אוהב שמש ופרחים, מישהו שסובל מהחום בקיץ ומהקור בחורף".

המועמדים הפוטנציאליים מוזמנים לפנות באימייל אל כותבת שורות אלה, או את מנהלת הפורום היוצאת, ובמקביל, להשתתף ב`תחרות קוטר העל` בפורום, שלזוכה בה סיכויים מצויינים לרשת את הפורום.
 

ההודעות הטובות של השבוע

שבוע הספר העברי. בואו פתוח (איור: יעל בן-דוד)
 שבוע הספר העברי. בואו פתוח (איור: יעל בן-דוד)   
בנוסף לכל הצרות, השבוע מתקיים גם שבוע הספר (והמהדרין מוסיפין: שבוע הספר העברי). הרבה התלבטויות נרשמו בשאלה האם ללכת השנה, או לא להסתכן ולהשאר בבית. מי שעדיין מתלבט יכול לקרוא בפורום ספרות כמה סיבות לא ללכת בצד סיבות כן ללכת. כותבת שורות אלה, שביקרה השבוע פעמיים בשבוע הספר, בשתי ערים שונות, ממליצה בחום על האופציה החיובית
 
 
ואם בהודעות חיוביות עסקינן, בפורום נשים שיתפה Waffer את באות הפורום בסיפור אמיתי ומקסים על איש אחד, שנפשו חשקה לקנות שרשרת לאהובתו, אך אבוי – היא היתה יקרה מדי. הפתרון היצירתי הגיע, איך לא, מצד האשה. סיפור מפגר אבל אופטימי.

לא שאנחנו רוצים להלחיץ, אבל יכול להיות שבסופו של דבר מנהיגי המדינות במזרח התיכון לא יתרשמו מספיק מהאוירה האסקפיסטית של מדור זה ויחליטו ללכת למלחמה. אל דאגה, גם על זה כבר חשבנו, וליתר דיוק, על זה חשבה מנהלת פורום האוכל שציידה את קוראי פורומה ואת כולנו במבחר מתכוני עוגיות למילואים ובכלל.
 

פורומים חדשים

פורום אינטרנט מהיר. פעם זה היה בגדר חלום רחוק. כל אחד שמחשיב את עצמו רבע מבין היה מתחיל משפטים ב"כשיהיה פה אינטרנט מהיר". עכשיו יש אבל מסתבר שזה לא בדיוק כמו בחלום. בפורום תוכלו לדון ולהתייעץ בבעיות הקשורות לאינטרנט המהיר, לקבל ולתת טיפים וגם לשמוע המלצות לגבי אתרי אינטרנט מהיר שווים.

טלנובלות ואופרות סבון. אנשים המחזיקים מעצמם אנינים נוהגים לעקם את פרצופם כשמישהו מזכיר לידם טלנובלות או אופרות סבון (שני מושגים שונים לגמרי, אגב), אבל זה לא יעזור להם. מספר הצופים של סדרות אלה רק הולך ועולה עם הזמן ועכשיו יש להם גם בית בפורומים שלנו.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by