ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

גולשים אוף-ליין, משתמשים בתמונות כדי למצוא אתרים, שולחים הודעות SMS במהירות וגם - אריק קארטמן מככב במשחק השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Website Extractor - האתר כבר אצלכם

 
גולשים רבים, בייחוד ה"כבדים", אשר עושים שימוש רב באוטוסטרדת המידע האינסופית, מכירים את היתרון שבגלישה באמצעות דפדפנים אוף-ליין, שמאפשרים להוריד אתרים שלמים אל הדיסק הקשיח, ולגלוש בהם אחר כך כשאינכם מחוברים. למי שטרם עשה היכרות עם העניין, וגם לגולשי אוף-ליין ותיקים ומנוסים, מומלץ בחום לנסות את Website Extractor - דפדפן אוף-ליין משובח וחופשי.

היתרון הגדול של הדפדפן הזה הוא המסננים הרבים שניתן להרכיב עליו, ובאמצעותם לקבוע אילו קבצים יורדו אל הדיסק, ועל אילו קבצים אפשר לוותר. המסננים מחולקים למספר קטגוריות: טקסט, תמונות, תוכנות וקבצים אחרים. בכל קטגוריה כזו ניתן לסמן את הקבצים שבהם מעוניינים, ואם במקרה יש פורמט שלא מופיע ברשימה של התוכנה - אין בעיה להוסיף אותו לרשימה. ניתן גם להגדיר את רמת הקינון של הדפים שעליה מעונינים להגיע, להגן על הקבצים המורדים בעזרת סיסמה, לשנות את נתוני ההתקשרות אל האתר ועוד כהנה וכהנה אפשרויות שימושיות.

כל הקבצים שהורדו מוצגים בצורה מסודרת ולפי ההיררכיה שבה הם מסודרים באתר, כשהם ממוינים לפי סוגים. בצורה כזו נוח מאד לעבור על הדפים, וגם אם מדובר באתר גדול, ניתן להגיע אל המידע המבוקש במהירות. השימוש הראשוני בתוכנה אינו אינטואיטיבי לחלוטין, משום שכדי להוריד אתר צריך תחילה לפתוח פרויקט, ולאחר מכן לרשום באופן ידני את כתובת האתר (או "להדביק" מתוך לוח העריכה), אולם מיד אח"כ מופיעים כל כפתורי הממשק, והשימוש הופך נוח ופשוט.

להורדה לחצו כאן
 

Answwwer - חיפוש ויזואלי

 

כשמחפשים אתרים ברשת, לעיתים קרובות במקום לקרוא תיאור או סקירה של האתר ולנסות לקבוע על פיהם האם זהו האתר הדרוש, עדיף לראות את עמוד השער של האתר, וכך להחליט האם הוא רלוונטי או לא. זה בדיוק הרעיון שעומד מאחורי Answwwer - מנוע חיפוש חדשני, המאפשר לבצע חיפוש רגיל ברשת, ובמקביל מציג את תוצאות החיפוש בצורה ויזואלית.

התוכנה נעזרת בשירותיהם האדיבים של 12 מנועי חיפוש מובילים (Yahoo, Google, Alta Vista ועוד), וכך מבטיחה מבחר גדול במיוחד של תוצאות. האתרים שהתגלו מוצגים בזה אחר זה, כאשר לגבי כל אתר מפורטים כותרת האתר, מועד השינוי האחרון שלו, מידת ההתאמה שלו למילות החיפוש, ואפילו סוג הדומיין שלו. לחיצה על הקישור שולחת את הגולש אל האתר, כמו בכל מנוע חיפוש רגיל.

היתרון של התוכנה מסתתר מאחורי לשונית Review. סימון של אחד האתרים מתוך הרשימה ולחיצה על הלשונית תציג לפניכם תמונה עדכנית של דף הפתיחה של האתר, ותאפשר לכם להחליט ביתר קלות אם אמנם זהו האתר המבוקש. בין האפשרויות הנוספות של התוכנה: שימוש באופרטורים לוגיים לביצוע החיפוש (כל מילות החיפוש או לפחות אחת מהן), מספר אופציות שונות להצגת תוצאות החיפושים, שינוי הגדרות שונות של התוכנה ועוד.

להורדה לחצו כאן
 

CellBuddys SMS Messenger - שלח הודעתך

 
משלוח הודעות SMS מהווה עבור רבים שימוש מרכזי ועיקרי בטלפון הסלולארי, לעיתים אפילו יותר מאשר משחק הסנייק. אבל כל מי ששלח אי פעם הודעת SMS דרך הטלפון יסכים בוודאי שאפילו כתיבה של משפט אחד שלם בעזרת מקשי הטלפון היא משימה מייגעת ומרגיזה.

כאן נכנסת CellBuddys SMS Messenger. מדובר בתוכנה קטנה, שתאפשר לכם לשגר הודעות SMS למנויי טלפונים סלולאריים בכל רחבי העולם, וכמובן גם בישראל.

הנוחות של השימוש בתוכנה היא מקסימלית: יוצרים רשימה של חברים, עבור כל אחד מהם בוחרים תחילה את הקידומת הסלולארית המתאימה מתוך רשימת האפשרויות, ואחר כך פשוט מקלידים את המספר. כעת, בכל פעם שמעונינים לשלוח SMS, מפעילים את התוכנה, כותבים הודעה, מתחברים לרשת ומשגרים. התוכנה תדאג לנווט את ההודעה אל יעדה בתוך מספר שניות, ותתפנה לטיפול בהודעה הבא.

להורדה לחצו כאן
 
 

Cartman's Authoritah - הממלכה של קארטמן

 
אחת הדרכים היותר בטוחות להפוך משחק לפופולארי היא להלביש את העלילה שלו על סדרת טלוויזיה: לוקחים את הדמויות המוכרות לכולם, מוסיפים קצת גראפיקה, כלי נשק, אויבים ואוצרות, והנה לכם מתכון בטוח להצלחה. זה גם הרעיון שעומד בבסיסו של Cartman`s Authoritah, שבו הכוכב הראשי הוא אריק קארטמן, הילד השמנמן מסדרת הטלוויזיה הפופולארית סאות` פארק. המשחק עצמו הוא משחק הרפתקאות משעשע ומהנה, בנוסח משחקי סופר מריו.

המשחק מכיל שמונה עולמות, שבהם ממתינים לאריק מכשולים שונים ומשונים שאותם צריכים לעבור. בנוסף, ישנם שלבי בונוס רבים, שבהם אפשר לאסוף אוצרות, כלי נשק ותחמושת. בסיומם של שמונת העולמות ממתין לאריק מאבק חסר פשרות עם מר גאריסון. המשחק מתנהל באווירה סאות` פארקית אופיינית, כאשר אריק צריך לסלק מדרכו אויבים רבים ואכזריים, וגם שאר החברים המוכרים מהסדרה קופצים מדי פעם להופעות אורח. למשחק גרפיקה חביבה, והוא בהחלט מתאים לחובבי ז`אנר משחקי ההרפתקאות האינסופיים.

להורדה לחצו כאן
 
 
iMesh
גרסה 2.20 לתוכנת שיתוף הקבצים הפופולארית. בין החידושים שניתן למצוא בגרסה זו: שופרה התקשורת בין המשתמשים כדי להשיג מהירות הורדה טובה יותר, וכן תוקנו מספר באגים מהגרסה הקודמת.

Winamp
גרסה 2.76 לנגן. בגרסה זו שופר מנגנון יצירת רשימות שירים אקראיות, נוספה תמיכה בגרירת קישורים מתוך אינטרנט אקספלורר ונוסף פלאג-אין לנגינת קבצי MIDI.

AD-Aware
גרסה 5.0 לתוכנה המסירה חלונות פרסומת מטרידים בעת הגלישה. בגרסה זו ניתן למצוא ממשק משתמש נוח יותר, פונקציות גיבוי מתוחכמות, אפשרות לסריקת כוננים ניידים ועוד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by