ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמת העולם החדשה 

מלחמת העולם החדשה

 
 

פעם חשבו שזאת סתם עוד תיאוריית קונספירציה אינטרנטית, אבל זוהי אזעקת אמת: חשיפתה הסופית של רשת הריגול וההאזנה האמריקאית "Echelon" הופכת לראשיתו של העימות הבלתי נמנע בין אירופה לארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרלמנט האיחוד האירופי זימן את דאנקן קמפבל לישיבה מיוחדת בקיץ שעבר. בתום הפגישה עמו הכריזו ראשי האיחוד החיוורים על ועדת חקירה רשמית. מה שהבהיל אותם במיוחד זה ערימה של הוכחות חותכות לכך שהאמריקאים השתמשו ב"Echelon" באופן שיטתי לצורך ריגול אחר חברות מסחריות אירופאיות, דבר שלכאורה העניק לחברות אמריקאיות יתרון עצום במכרזים בינלאומיים. אם זה נכון, מדובר במלחמת עולם חדשה, כשהנשק הקטלני הוא מידע.

בשבוע שעבר הודלף אל הרשת דו"ח וועדת "Echelon" במלואו. הממשל האמריקאי, שסירב באופן מחשיד להיפגש עם החוקרים האירופאים, לא יופתע בוודאי מהמסקנות המופיעות בו, שעיקרן היא העובדה שארצות הברית ושותפותיה מצותתות לכל שאר העולם בשיטתיות. ההמלצה שהדו"ח נושא לאזרחי היבשת המאוחדת היא להצפין את כל התשדורות האלקטרוניות שלהם, וסלולרים ראשונים שיצפינו שיחות כבר בדרך לשוק הגרמני-סקנדינבי. והפאראנויה רק מתחילה.

אם "Echelon" אכן מסוגלת להאזין למיליוני אנשים בו זמנית, הרי שמדובר בהפרת זכויות הפרט הגדולה ביותר בהיסטוריה. אין עדויות לכך שישראל מעורבת בפרוייקט בצורה כלשהי - למרות שיהיה מפתיע לגלות שלא - אבל בפעם הבאה שאתם מדברים במובייל, עשו לעצמכם טובה, אל תלכלכו על ג`ורג` בוש ג`וניור. בשביל מה לכם להסתבך עם מנהיג העולם החופשי (כלומר, המנהיג חופשי. העולם כבר מזמן לא).
 
 
ובכל זאת, לא רק דברים רעים יש לנו להגיד על האמריקאים. מה, למשל, היינו עושים עם הטלוויזיה שלנו בלי הג`אנק שלהם? רואים ברנאר פיבו? מתרגשים מסדרות טבע של הבי.בי.סי? מתמכרים לטלה-נובלות בולגריות? הו, לא. תנו לנו באימפריאליזם התרבותי עוד ועוד. בבקשה? בבקשה:
 
לפניכם פיילוט לסדרת טלוויזיה שרק האמריקאים היו יכולים לחשוב עליה, מעין הכלאה קוסמית חולנית בין האימה הנאיבית של "איזור הדימדומים" לקסם הבובתי של "כנפי הרעם". אף אחת מהרשתות האמריקאיות לא קנו את זה, בטימטומן הצפוי, אבל אפילו פיילוט אמריקאי דחוי יכול לכבוש את האינטרנט בשבועיים. איזה עולם נפלא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by