ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחזית דו שבועית 

תחזית דו שבועית

 
 
יאיר טריבלסקי

האסטרולוג יאיר טריבלסקי מאתר Mystic-Age על הצפוי לבני המזלות השונים בשבועיים הקרובים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקירה כללית

 
מתוך Mystic-Age
מצב הכוכבים האירוע המשמעותי ביותר בשבועיים האלה, הוא מעברם של הכוכבים מרקורי למזל בתולה, ומרס למזל קשת, כששניהם עושים זאת ב 1 לספטמבר. במשך חדשיים היה מרס במזל עקרב, והביא לעקרבים, לאריות לדליים ולשוורים הרבה אמביציה, תחרותיות, וגם אגרסיביות.
עכשיו הלחץ יורד מהמזלות האלה, ועובר למזלות קשת, דגים, בתולה ותאומים : אלה יצטרכו עכשיו לעמוד במערכות לחצים לא קטנות, ולהוכיח את עצמם, בכמה וכמה תחומי חיים.
 

טלה

 
שליט הטלה, מרס, נמצא בשבוע קרוב עדיין במזל עקרב, ומשפיע בעיקר על אלה שנולדו בסוף המזל.

נסו לא להסחף לתחרותיות יתר. בשבוע השני, יביא איתו מרס הרבה אקשן לאלה מכם שנולדו בשבוע הראשון של מזל קשת. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - הירח במזל גדי, מביא להקצנה את הצורך להגיע להישגים בתחום הקריירה.

נסו לא להכנס לתסכול, כשדברים לא קורים כפי שרציתם. רביעי וחמישי - ימים חברתיים וכיפים יותר. הלחץ משתחרר, וזה הזמן לחזור לחיק המשפחתי, ולחיקם של ידידים מכרים ואוהבים. שישי ושבת - ימים שבהם אתם עלולים להיות שלא במיטבכם. שינה, מנוחה, קריאה ורביצה - כל אלה מומלצים, בתוספת פינוק משפחתי מסיבי. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - הירח במזל טלה, מביא אליכם את הימים הטובים של השבועיים הקרובים. נסו להעביר לימים האלה פגישות חשובות מכל הסוגים, והחלטות לטווח הקרוב.

רביעי וחמישי - כסף הוא שם המשחק בימים האלה, וכדאי שיהיה לכם קצת אומץ לראות את הדברים כמות שהם, כדי לקבל החלטות אולי מכאיבות, אך הכרחיות. שישי ושבת - יום נפלא למשחקים עם הילדים, לחידוש דיאלוג עם בן\בת הזוג שקצת נתקע לאחרונה, ואפילו לטיול קצר בחיק הטבע.
 

שור

מרס עושה סוף סוף את המעבר ממזל עקרב שמול המזל שלכם, אל מזל קשת, ומאפשר לכם לקחת נשימה עמוקה ו.. להירגע.
סוף סוף אפשר להניח את השריון, לשים בצד את החרב, ולחזור לחיים נורמליים. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - ימים שבהם אתם עדיין תחרותיים ואגרסיביים, אך כבר מרגישים את סיום האקשן.

כעת כדאי לדאוג לפיתוח אישי. מה עם איזה חוג יצירתי ? רביעי חמישי - ימים קרייריסטיים למדי, שבהם אתם אמורים להתחיל לראות פירות של השקעה שנעשתה בחודש האחרון. אל תלחצו משטויות. שישי ושבת - ימים ענוגים למדי, בהם אתם יכולים להתרווח, לשמוע קונצרט בארשת מהורהרת, ולחשוב על מהות החיים, מוקפים במשפחה חמה ואוהבת.

שבוע 2 ראשון שני ושלישי - ימים בהם כדאי להזהר מאוד בדרכים, במטבח, ובכל אותם מקומות בהם יש מכשירים חדים, או אנשים מרגיזים. שמרו כעת על פרופיל נמוך. רביעי וחמישי - אלה הימים הטובים שלכם בשבועיים הקרובים. נסו למלא אותם בפגישות חשובות, בהיכרויות חדשות, ובהרבה אקשן חיובי. שישי ושבת - הירח במזל תאומים, מחזיר אתכם לבעיית הבזבוזים. מרס יצא ממזל עקרב, וכעת אפשר להתחיל לחסוך, ובגדול.
 
 

תאומים

מרקורי כבר יוצא ממזל אריה, ועובר למזל בתולה, לבית הקריירה שלכם.

זו הולכת להיות תקופה ביתית במיוחד, וכדאי לדאוג בה לדברים שקצת הזנחתם לאחרונה. משפחה, למשל.. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - אלה הימים המעייפים של השבוע. כעת אתם מרוכזים יותר ברגשות שלכם, ובמי שגורם לכם להרגיש מה.. פנקו אותו !

רביעי וחמישי - אלה ימים שיתאימו לקצת אקשן לראש : סרט טוב, ספר טוב, שיחה טובה.. כל מה שגורם לראש לפעול - עשו בימים האלה ! שישי ושבת - דווקא הימים האלה מפרים אתכם מאוד, ונותנים לכם כיוון בקריירה. נסו להקשיב למישהו חכם (בן\בת הזוג ?..) ולאפשרויות שהוא מציע. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - אלה הימים בהם אתם מרגישים כמו ילדים : צורך מאוד חזק בסיפוק מיידי, ותחושה שאתם חייבים לנסוע ולחוות דברים, עלולים להקשות על המשפחה. קחו אותם !

רביעי וחמישי - ימים בהם עדיף לשבת בבית, או לפחות לא לקחת סיכונים בשום תחום, בעיקר בתחום המקצועי או הכספי. זהירות. שישי ושבת - הירח במזל תאומים, מביא לכם שני ימים נפלאים. משחקים, טיולים, היכרויות - אלה הימים הטובים של השבועיים האלה !
 

סרטן

ונוס ומרקורי נמצאים כעת בבית הכספים שלכם. שני אלה, - כשונוס אמנם בהילוך אחורי - מאפשרים לכם לשפר את המצב, לתקן דברים שקילקלתם בחדשים האחרונים, ולצאת בקרוב עם תכנון כספי מחדש ברגל ימין.

שבוע 1 ראשון שני ושלישי - אלה אולי הימים הקשים של השבועיים האלה. נראה שהכל נגדכם, בעיקר משהו שקשור למערכות היחסים הזוגיות שלכם. קחו אויר, ואל תכנסו ללחץ. רביעי וחמישי - ימים אותם כדאי בעיקר להקדיש למנוחה, רגיעה, ו/או השקעה במשקיעים הקשורים לפרוייקטים שאתם קשורים בהם. זמן טוב ללקיחת הלוואה, או סיוע.

שישי ושבת - האופק מתחיל להתבהר. טיול קצר או תכנון של טיול כזה, ירעננו את המחשבות, ויכניסו אקשן למתחים הסביבתיים. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - למרות שסרטן אוהב בית כמו שדייג אוהב דגים. האקשן הביתי קצת קשה לכם עכשיו. זהו זמן טוב לעומת זאת, לחשוב על שיפוצים, מכירת או קניית דירה, או מעבר למקום אחר. רביעי חמישי - ימים מעשיים מאוד, בהם כדאי מצד אחד ליצור קשרים מחודשים עם מוסדות גדולים שקשורים לתחום המקצועי, ומצד שני - לצאת יותר עם ידידים וחברים. שישי ושבת - עלולים להיות לא קלים, למרות שמבחוץ נראה ההיפך. אל תקשיבו לרכילות ושמועות, ואל תתנו למצב רוח חולף להביס אתכם. בלו ימים אלה בחיק המשפחה.
 

אריה

 
אתם עדיין מלקקים את פצעי הליקוי, והסובב אותו. מסתבר שהדברים לא קשים כמו שחשבתם.

זהו זמן טוב לקחת חופש, נופש, אויר או סתם נשימה עמוקה. ונוס שתהיה במזלכם בתקופה הקרובה, תעשה לכם טוב על הלב, אבל בשבועיים הנ`ל כדאי לצאת ממערכת יחסים שמעיקה עליכם, או סתם לקחת טיים אאוט. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - את הימים האלה כדאי להקדיש בעיקר לנושא אחד : עבודה.

הדברים ישובו בקרוב למסלולם, אבל עד אז כדאי לשמור על מערכות יחסים טובות עם הבוס, ולא לנתק קשרים. רביעי וחמישי - כל נושא הזוגיות ומערכות היחסים הקרובות, נמצא כעת על סדר היום. נסו לא להכנס לעימותים, אלא להקשיב ואולי גם ללמוד משהו. שישי ושבת - ימים שקטים (יחסית) בהם כדאי יותר להחליף כוח, מאשר לצאת לדרכים החמות, או לחוף הים הלוהט. המשפחה תומכת. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - ימים כיפים, בהם הדברים זורמים, והתכניות בהחלט מתממשות, אם כי עדיין לא בקצב ובצורה שרציתם. נסו להקדיש יותר תשומת לב לילדים. הם זקוקים לזה.

רביעי וחמישי - ימים קצת אגרסיביים, בהם התחרותיות והאמביציה שלכם עלולות לעלות לכם ביוקר. סבלנות היא מלת המפתח (גם בבית). שישי ושבת - ימים בהם מצב הרוח הטוב חוזר, המנגל בוער, והעשן מיתמר, או במלים אחרות - יציאה לחיק הדשא תחזיר את המשפחה לנירוונה מקומית, ותשכיח חוסר תשומת בעבר הקרוב.
 

בתולה

מרקורי שליט המזל שלכם נמצא בשבוע הראשון של החודש במזל אריה, ועוזר לכם בחגיגת קניות שלא ממש מתאימה לחשבון הבנק. הוא עובר למזל בתולה בראשון לחודש, ועוזר לכם לחדש את התקשורת שלכם עם העולם, בן\בת הזוג והסביבה הקרובה, כולל ילדים. כעת אפשר לדבר על הכל, בלי לעשות חשבון. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - אלה שלושה ימים טובים עבורכם, בהם אפשר לתכנן בכיף תכניות לטיולים, התפתחות אישית, וכל דבר שיש בו אמביציה מנטלית.

צאו וראו עולם ! רביעי וחמישי - את הימים האלה כדאי להקדיש לאחד הנושאים החביבים עליכם במיוחד, העבודה. שיפור היחסים עם העובדים ואירגון מחדש של סדר יום, הם רק חלק מהנושאים שכדאי לעסוק בהם. שישי ושבת - ימים שבו כל נושא הזוגיות חוזר לחייכם בגדול, ומכריח אתכם להתעמת מחדש עם דרישות של בן\בת זוג, או דרישות אישיות שלכם ממערכת זוגית. אל תסעו רחוק. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - ימים שעלולים לגרום לכם הפסדים כספיים, אם תהמרו על כל הקופה, או תתעקשו לממש תכנית מהעבר.

נסו לעשות שיקול נוסף, לפני שאתם מוציאים כסף. המשפחה כעת בראש סולם העדיפויות. רביעי וחמישי - ימים נעימים יותר, בהם יש פחות עימותים, ויותר צרכים שלכם להתפתח, לנסוע, ולעבוד עם הראש. ערבבו פחות רגשות בהחלטות הקשורות לכסף. שישי ושבת - ימים בהם האמביציה האישית שלכם מעסיקה אתכם יותר מאשר המשפחה, וחבל. בכל מקרה, זה עדיין אינו זמן לתכניות לטווח רחוק.
 

מאזניים

ונוס שעדיין נמצאת בסופו של ההילוך האחורי, גורמת לכם להשלים תהליכים שעברתם בחדשיים האחרונים, ואולי אף לצאת לדרך חדשה, ולהתפקח מאשליות שליוו אתכם בזמן הזה.

זהו זמן לסיים מערכות יחסים מאכזבות, להתפייס עם ידידים מהעבר, ולהתמלא באנרגיה חדשה לקראת השבועות הקרובים. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - ימים בהם הקריירה תופסת מקום מרכזי בתכניות שלכם, אחרי שהוצאתם זמן רב בחשיבה על משפחה, זוגיות וכו`. חכו עדיין עם המימוש לאמצע החודש. רביעי וחמישי - ימים של בלויים וכיף, אותם כדאי להקדיש בראש וראשונה לילדים, לחברים, ידידים, קרובים ומכרים. גם הרומנטיקה חוזרת לחייכם עכשיו.

שישי ושבת - למרות הצורך לנוח, אתם מקדישים את הימים האלה לעבודה, אם בדאגות, ואם בתכניות. הדברים יסתדרו, אם תפנו להם מקום. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - אלה הימים החלשים שלכם בתקופה הנ`ל. אתם עלולים לסבול מתשישות ועייפות, וביקורת יתר מצד הסביבה הקרובה. דחו פגישות חשובות לשבוע הבא. רביעי וחמישי - ימים בהם כדאי לתכנן השקעות לטווח ארוך, או לחילופין לבלות יותר עם המשפחה, ובעיקר עם הילדים. אל תהמרו על תכניות לטווח ארוך ! שישי ושבת - ימים נפלאים למשחקים, בלויים, טלפונים חשובים לידידים ומכרים, ואקשן חברתי פשוט ומהנה. צאו, סעו, ועשו כל דבר שגורם לכם הנאה, לבד או עם המשפחה.
 

עקרב

בעשרת הימים הבאים, מרס עדיין במזל שלכם. אלה שאריות הדרייב והאמביציה שהניעו אתכם עד כה, וגרמו לכם לעשות - והרבה - למען עצמכם בתקופה האחרונה, אם כי עברתם גם תסכולים לא מעטים.

מרס עובר למזל קשת, לבית הכספים שלכם. זה הזמן לתרגם את היכולות שלכם לכסף, לרכוש, ולכל דבר פרקטי. מגיע לכם. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - אלה ימים שהתקשורת היא האלמנט החשוב ביותר בהם.

תקשורת בעבודה, בזוגיות ועם המשפחה - כל אחד מהתחומים האלה חשוב מאוד כעת. נסו לא להיות תוקפניים מדי. רביעי וחמישי - מה לעשות, ולמרות הצורך החזק באקשן, אלה ימים שהבית והמחוייבויות שלכם אליו הם הדבר החשוב ביותר בחייכם. השארו והקשיבו קצת יותר למשפחה. שישי ושבת - אלה ימים שהרגש משחק בהם תפקיד מרכזי, לטוב ולרע.

הרומנטיקה העדינה קצת חוזרת, ואם תרשו לה - היא גם תעשה לכם טוב, או במלים אחרות, זה הזמן להוריד קצת את השריון. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - הירח במזל טלה, עלול לגרום לכם להזדקף שוב על הרגלים האחוריות, בעיקר כעת, כשמרס במזל עקרב. הזהרו מעימותים מיותרים. הם עלולים להרוס הרבה. רביעי וחמישי - הימים האלה הם לא המוצלחים שלכם. אתם חשופים לביקורת, גם פנימית, ועלולים לאבד גובה. אל תכנסו למצב רוח קשה. שישי ושבת - יום שבו חלק מהאנרגיה יכול סוף סוף לצאת החוצה. אופניים, הליכה ברגל, שחייה - תנו לאנרגיה לצאת, ולא להשאר בבטן.
 

קשת

כל נושא התקשורת שלכם מאוד חשוב החודש. אתם מתחילים את החודש ברגל ימין, אנרגטיים ואקטיביים, אך מה 1 לחודש, עם מעבר ונוס מרקורי למזל בתולה ומרס למזל קשת, אתם הופכים להיות קצת יותר אגרסיביים, חסרי מנוחה, ובעלי אמביציה יוצאת דופן.

זהו זמן למטרות קצרות טווח : לממש ולסגת. גם טיול ארוך בא בחשבון עכשיו. שבוע 1 ראשו שני ושלישי - הירח במזל גדי עלול לעורר בעיות כספיות, וכדאי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. זהו זמן טוב להתמקד בתחום המקצועי, ולראות לאן אתם הולכים בשנה הקרובה. רביעי חמישי - התקשורת שלכם במיטבה בימים אלה, וכדאי לנצל זאת להיכרויות חדשות, אודישנים למיניהם, ופגישות חשובות.
שישי ושבת - יש לכם הרבה תכניות, אבל אתם שוב מוצאים את עצמכם תקועים בבית, עם אנרגיה שלא יוצאת. תנו לוידיאו לשעשע אתכם, ולמשפחה לפנק אתכם. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - סוף סוף אתם משתחררים, ויוצאים החוצה בגדול. אלה ימים לעשות בדיוק מה שאתם מרגישים, לא יותר ולא פחות : טיולים, נסיעות, היכרויות - כל מה שמרגיש לכם.

גסט דו איט. רביעי וחמישי - הימים האלה יחזירו את הנושא הכאוב ששמו עבודה, למקום מרכזי בחייכם. אין מה לעשות, וצריך להרוויח. ימים טובים לראיונות עבודה. נסו לא לבוא בסנדלים. שישי ושבת - זוגיות הוא שם המשחק, ולמרות הרצון הגדול בחופש - אתם מתמודדים איתו בצורה מכובדת. תנו מקום לבן הזוג, ונסו לדכא קצת את הספונטניות המעצבנת הזו. קשה, אבל אפשרי.
 

גדי

מרקורי עובר ב 1 לחודש למזל בתולה, ומקל עליכם לקבל החלטות בנושא המקצועי.
מרס לעומת זאת נכנס למזל קשת ומביא איתו חודשים קצת בעייתיים. היזהרו מאקשן לא מבוקר.

טיולים רגליים ארוכים לא מומלצים עכשיו. בנסיעות בכלל כדאי להיזהר לא לשכוח דברים, ולהיזהר מעימותים.
שבוע 1 ראשון שני ושלישי - הירח במזל גדי, גורם לשלושת הימים האלה להיות הימים שלכם. פגישות חשובות, היכרויות ושיחות נפש - הכל העבירו לכאן. רביעי וחמישי - ימים שנושא הכסף יוזכר בהם יותר מפעם אחת. אתם דואגים יותר מדי, ולא בצדק.
הדברים עובדים לטובתכם. סבלנות. שישי ושבת - ימים שקטים מהרגיל, אפילו רוחניים משהו. נסו לשכוח את נושאי העבודה והכסף, ופשוט לתת לראש להתרוקן. מחכה לכם שבוע לא קל. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - הירח במזל טלה, דורש מכם הרבה מאוד סבלנות, אורך רוח, ונשיכת שפתיים. אלה גם הדרישות המשפחתיות מכם, וכדאי שתעמדו בהם.
רביעי חמישי - ימים רומנטיים למדי, בהם אתם יכולים לתת לרגש לנהל את העניינים, ולפנק את עצמכם. כעת כדאי להתחיל גם חוג יצירתי כלשהו. שישי ושבת - ימים קלילים למדי, שבהם כדאי לעשות הכל חוץ מלדאוג, אך כמובן שקל לדבר.. העבודה נכנסת בכל זאת הביתה, ובגדול.
 

דלי

ונוס במזל אריה, מול מזל דלי, עדיין גורמת לשנויים והיערכות מחדש בכל הכיוונים.
זהו עדיין אינו זמן לקבלת החלטות - בין אם המדובר בשנויים ובין אם מדובר בהיערכות מחודשת - אלא זמן להקשיב בלבד, ולקבל עוד נתונים. בכל מקרה, ניתוקים לא רצויים עכשיו. חכו בסבלנות.
שבוע 1 ראשון שני ושלישי - ימים שעלולים להיות לא סימפטיים. כדאי לנוח יותר, לא להגזים בפעילות פיזית, ולא להיכנס למחוייבות מכל סוג שהוא. פגישות חשובות כדאי לדחות ליומיים הבאים. רביעי וחמישי - הירח במזל דלי, ואלה הימים הטובים שלכם.

נסו להעביר אליהם את כל הפגישות החשובות שלכם. שישי ושבת - הירח במזל דגים, בבית הכספים שלכם, מזכיר לכם פעם נוספת את המצב העדין בו אתם שרויים. תנו למשפחה לפתות אתכם לשכוח את נושא הכסף, ואכלו בבית, במקום במסעדה.. שבוע 2 ראשון שני ושלישי - התקשורת שלכם במיטבה עכשיו :

טלפונים, נסיעות ופגישות רבות. ימים טובים להחליף מכונית, או לקנות אחת.. רביעי וחמישי - למרות חוסר המנוחה שלכם, אתם נאלצים לבלות בבית יותר ממה שתכננתם. זהו זמן טוב להחלפת, מכירת או קניית דירה. שישי ושבת - הירח במזל תאומים, מביא את הקסם האישי שלכם לשיאו. משחקים עם הילדים, אקשן חברתי מכל הסוגים, ידידים ומכרים - כל אלה ועוד כדאי לדחוס לסוף השבוע הזה.
 

דגים

מרקורי עובר למזל בתולה, לבית הזוגיות שלכם, ומאפשר לכם אחרי הרבה זמן, לדבר על מה שאתם באמת מרגישים, עם מי שחשוב לכם. זהו זמן להוציא מהבטן טענות וכעסים, ולא להשאיר אותם שם.
חשיפה רק תביא להקלה בעומס החום, ותקרב אתכם. שבוע 1 ראשון שני ושלישי - אלה ימים טובים לחידוש קשרים עם ידידים וחברים. הגיע הזמן להחזיר לחייכם אנשים קרובים שהרחקתם, והטלפון עסוק למדי. צאו לבלות. רביעי וחמישי - ימים בהם האקשן החברתי והאישי ממש לא מומלץ.

להיפך. מנוחה, מדיטציה קלה או אפילו שינה עמוקה (פלוס מסג` כתפיים עדין) יפרקו הרבה מתחים. שישי ושבת - הירח נמצא עכשיו במזל דגים, וזה אומר שאת השישבת הזה כדאי להקדיש אך ורק לכיף אמיתי : קחו את המשפחה הקרובה או את מי שאתם באמת אוהבים, וצאו לסוף שבוע בטבע, כולל הכל.

שבוע 2 ראשון שני ושלישי - הירח במזל טלה מחזיר אתכם למציאות, וזו מבשרת לכם בשורות לא ממש טובות בקשר למצב הכספי. אל דאגה. בקרוב דברים יתחילו להסדר. בכל מקרה, קחו יזמה חדשה בתחום. רביעי וחמישי - התקשורת שלכם מאוד חשובה היום. זהו יום טוב לחתימה על חוזים, לחידוש קשרים עם הסביבה הקרובה, ולאקשן פיזי - כמו ג`וגינג למשל - על חוף הים. (יוגה ?..) שישי שבת - קצת התעייפתם השבוע, וכדאי לנוח בשבת הזאת. למרות דרישות הילדים והמשפחה, אל תקחו על עצמכם טיול או אירוע שיעייף אתכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by