ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

מנהלים שיחות קוליות דרך הרשת, שולחים אימיילים מטורפים, מפעילים את Winamp עם שלט רחוק ורוגמים עוברי אורח בשקיות מים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

CyberTalkOnline - דברו חופשי

 
הרעיון של ניהול שיחות טלפון דרך רשת האינטרנט אינו חדש. קיימות כמה וכמה תוכנות, המאפשרות לנצל את החיבור לרשת, ובמקביל לגלישה, לנהל גם שיחות קוליות. היתרון של העסק הזה ברור: המחיר. ניתן לשוחח עם אנשים בכל רחבי הארץ והעולם במחיר של שיחה מקומית אל ספק האינטרנט. למי שטרם התוודע לעניין הזה, מומלץ לעשות היכרות עם CyberTalkOnline, תוכנה חופשית מצוינת, ההופכת את ניהול השיחות דרך האינטרנט למשחק ילדים.

לפני הורדת התוכנה יש להירשם באתר שלה ולקבל שם משתמש וסיסמה. לאחר ההורדה הקצרה (כחצי מגה-בייט) וההתקנה המהירה, ניתן להתחיל לדבר: מוסיפים ידידים ומכרים המצוידים גם הם בתוכנה לרשימת החברים, ממש כמו בתוכנות מסרים מידיים דוגמת ICQ, ואז ניתן לצלצל אליהם בלחיצת כפתור, ולדבר דרך המחשב, באמצעות מיקרופון. איכות הקול, בהנחה שהמיקרופון וכרטיס הסאונד שלכם הם בעלי איכות סבירה ובהחלט משביעת רצון ביחס לחיסכון הכספי משמעותי.

התוכנה מציעה למשתמשיה כמה אפשרויות שימושיות, כגון קביעת עוצמת המיקרופון והרמקול, קבלת סטטיסטיקות אודות קצב העברת המידע בשיחות, רישום של שיחות נכנסות שלא נענו וגם אפשרות להתקשר אל אנשים שאינם ברשימת החברים, ישירות על ידי כתובת ה-IP שלהם.

להורדה לחצו כאן
 

AmazEmail - אי-מייל כמו שאף פעם לא ראיתם

 
AmazeEmail היא עוד תוכנה המאפשרת להכניס קצת חיים וצבע אל משלוח האי-מיילים, אחת הפעולות הכי אפורות, אך גם הכי שימושיות, שאנו מבצעים ברשת. כל אחד ישמח לקבל מדי פעם, במקום המכתב השגרתי, הודעת פלאש, שנפתחת בקטע אנימציה קצר המלווה במוסיקה, נמשכת בהצגת הודעת הדואר בצורה צבעונית ויפה ומסתיימת בהאזנה להודעה שהשולח הקליט במו פיו. כל האפשרויות האלה, ועוד כמה נוספות, נמצאות ב-AmazeEmail.

תחילה בוחרים כרזה שתהווה הקדמה להודעה עצמה ואת האופן שבו היא תוצג. ניתן לבחור את הכרזה מתוך כמה אפשרויות שמציעה התוכנה, ואפשרויות ההצגה השונות כוללות ציור גראפיטי, ריקוד חשפנות של פרה, השלכת צלחת מעופפת, גרירה על-ידי סקייט-בורד ועוד. לאחר מכן מופיעה הודעת הדואר עצמה, על גבי לוח צבעוני גדול, ובמקביל מתנגנת ברקע מוסיקה, לפי בחירת השולח. גולת הכותרת של התוכנה היא האפשרות של השולח להוסיף למכתב הודעה קולית מוקלטת, בתנאי שיש ברשותו מיקרופון. הודעת הדואר נשמרת כקובץ EXE, וכך היא גם מגיעה אל הנמען. המשקל אמנם גדול יותר מזה של הודעת דואר רגילה, אולם התוצאה הסופית בהחלט מצדיקה את התוספת הזו.

להורדה לחצו כאן
 

Winamp Title Bar Control - שלט רחוק שימושי

את התוספים הקיימים לנגן ה 3MP הפופולארי בעולם, Winamp, כבר מזמן הפסקנו לנסות ולספור. חלק מהתוספים הללו חביבים במיוחד, חלקם סתם מעיקים ומעצבנים ויש גם כמה וכמה תוספים שימושיים, שעושים את החיים קצת יותר קלים. Winamp Title Bar Control למשל.

מדובר בתוסף קל משקל, השימושי בייחוד עבור כל מי שנוהג להשמיע רשימות שירים ארוכות בעזרת Winamp בזמן העבודה במחשב. במהלך שמיעת השירים, אם מעונינים לקפוץ קדימה ברשימת השירים, לעצור לרגע את הנגינה או לחזור פעם נוספת על השיר הקודם, צריך לעבור לחלון של Winamp ולבצע את הפעולה המבוקשת. נכון, מדובר בעניין פעוט, שגוזל מספר שניות, אבל אם אפשר בלי זה, אז מדוע לא?

היישום מוסיף שורת כפתורים קטנה בפינה הימנית העליונה של כל תוכנה או יישום שבהם אתם משתמשים. שורת הכפתורים הזו משמשת כשלט רחוק לכל דבר עבור Winamp, וכאשר מעונינים, לדוגמה, לדלג על השיר הנוכחי, פשוט לוחצים על הכפתור המתאים, ללא צורך לפתוח את Winamp. היישום פשוט מאד, ואחרי כמה דקות של הסתגלות, מגלים שהעבודה בשיטה זו נוחה מאוד.

להורדה לחצו כאן
 
 

Accurate Bombaloon - מים בששון

 
מצגות הפלאש פתחו עידן חדש בכל הקשור למולטימדיה ולאנימציה ברשת האינטרנט, אבל לא ר באינטרנט. טכנולוגית הפלאש תרמה את תרומתה גם לעולם משחקי המחשב, והיא מאפשרת פיתוח של משחקי מחשב קטנים ומשעשעים.

Accurate Bombaloon הוא בדיוק משחק מהסוג הזה. השחקן עומד על גג של בניין גבוה, הממוקם בליבו של רחוב הומה אדם, ומטרתו פשוטה: להפגיז את העוברים והשבים בשקיות מלאות מים. כן, ממש כמו שכולנו היינו עושים בבית הספר היסודי (וחלקנו גם בתיכון). הניקוד מסתמך על הדיוק שמגלה השחקן בהשלכת השקיות. ככל שצוברים יותר נקודות, מתקדמים ועוברים שלבים, והצלפים המוכשרים יוכלו להגיע גם אל שלבי הבונוס של המשחק. קיימות שלוש דמויות אפשריות לייצוג השחקן, והגרפיקה של המשחק חביבה ביותר.

להורדה לחצו כאן
 
Windows Media Player
גרסה 7.1 של נגן המדייה של מיקרוסופט. בגרסה זו שופרה האיכות של נגינת המוסיקה וקטעי הוידאו.


Go!Zilla
גרסה 3.93 של מנהל ההורדות הפופולארי. בגרסה זו מספר שיפורים קטנים ותיקוני באגים.

Acrobat Reader
גרסה 5.01 של התוכנה, להצגת קבצי PDF. בין החידושים בגרסה זו: שיפור הגישה למסמכי PDF ברשת האינטרנט, יצירה ושילוב של תמונות בקבצים ועוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by