ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יהיה בסדר? 

יהיה בסדר?

 
 
דני סידס

מילון מושגים קצר לעולם הקומבינה-סמוך-פרטץ' הישראלי. להוסיף לפייבוריטס ולשמור לפאשלה הלאומית הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד מקרה קלאסי של תופעת הסמוך והשלכותיה. האסון באולמי ורסאי (רויטרס)
 עוד מקרה קלאסי של תופעת הסמוך והשלכותיה. האסון באולמי ורסאי (רויטרס)   

ישנה תיאוריה הגורסת שלא נשתנה. שהחלטוריזם, והמילה הלוהטת של הימים האחרונים, פרטץ`, הם חלק מהאופי הלאומי ומנוף חיינו. תמיד נהיה כאלה ושום וועדת חקירה לא תעזור. מי שמאמין לתיאוריה הזאת חייב לפחות להתחמש בצידה לדרך, במסגרת `דע את האויב` כי מדובר אכן באויב שיכול לנהוג באכזריות כלפי התמימים והפראיירים. אז הנה מילון מושגים קצר לעולם הקומבינות בו אנו חיים. כמובן שאת כל המושגים כבר שמעתם יותר מפעם אחת, במיוחד בשבוע האחרון, ואין כאן שום דבר חדש. אבל מידי פעם חשוב לרענן את הזיכרון:

כמה אתה רוצה לשלם? תעשה לי מחיר. לי זה עולה יותר. סחורה טיפ טופ. המונה לא עובד. לא ישימו לב. בקומבינה. ממול זה עולה פחות. תשמור לי את התור. זה כבר אחרי הנחה. בשבילך חצי מחיר. זה בא עם אחריות לשנתיים. זה לא כסף. עכשיו זה כמו חדש. טרי טרי. זה לא זיוף, זה אורגינל.

מה תעשה, תתבע אותי? לא צריך אישורים. זה מה שהזמנת. לא טוב, תחזיר. אני הייתי אחריו. רק באתי לשאול שאלה. זה יושב עליך פיקס. אכפת לך אם אני אקח גם אותו, זה בדרך. אל תאמין לו, זה רמאי זה. תבוא מחר. בטח שזה יחזיק. משקה ראשון חינם. תסמוך עלי. תחתום ותלך. איפה אתה רואה שזה שבור.
 

למה אתה שואל שאלות? צריך להחליף גם את המצבר. תגמור ויאללה. יש לי משהו דומה ולא פחות טוב. זה יכול לקחת שבוע. בילדים שלי אם אני משקר אותך. החלפתי לך בחלקים מקוריים. אני מחנה פה לשתי דקות. קח את זה ולא תצטער. זה מה יש. תאמין לי שלא שווה לי. כמה טרי ככה זול.

כמה אתה משלם בדרך כלל? תגיד שאני שלחתי אותך. עזוב שטויות, יהיה בסדר. אין לך מה לדאוג. זה מהיום. אפשר בלי חשבונית. אף אחד לא צריך לדעת. לא תרגישו בהבדל. אני נותן לך את המילה שלי. נתחיל ונראה. תשאיר את הצ`ק פתוח.

מה לרשום בחשבונית? על סכום כזה לא כדאי לריב. בשחור. זה לא קרוע גיברת, ככה זה בא. סמוך עלי. יעלה כמה שיעלה. זה הגיע מאיטליה. שוטף פלוס שלושים. אני אשלח אליך את המומחה שלי. תיתן מאה תקבל עודף. הכל בשליטה.

יהיה בסדר?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by