ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עושים שטויות 

עושים שטויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא מבריקים במיוחד, אבל נהנים מכל רגע. אנפילד ומוריסי
 לא מבריקים במיוחד, אבל נהנים מכל רגע. אנפילד ומוריסי   

שתי תקופות חיים היו ללהיט "ככה לא מתנהגים": בהתחלה זווג מרטין קלונס הארוך וגדול האוזניים עם הארי אנפילד הבוטה, והעונה הראשונה והיחידה שלהם ביחד היתה ממתק. לא משהו שהיית מקליט ורואה אחרי שנים, אבל בהחלט שווה להעביר איתו חצי שעה: קלונס היה הדביל, אנפילד היה המגעיל, ואיכשהו הזיווג הזה הוציא משניהם פנינים.

שנה אחר כך אנפילד פרש כדי להפוך לכוכב קומי ענק, וניל מוריסי תפס את מקומו. מוריסי לא ניחן בוולגריות הבוטה של אנפילד, ולמעשה הוא אפילו לא קומיקאי. אבל החן הנערי עשה את שלו, והצמד הזה - קלונס ומוריסי - הפכו את הסידרה לאחד הסיטקומים הבריטים המצליחים ביותר בעולם.

בייחוד באוסטרליה, ארץ הגברים שמתנהגים איך שבא להם ולא דופקים חשבון. ואי לכך, לא תתפלאו לראות את השניים בסידרה תיעודית חדשה בבי.בי.סי פריים, ובה הם חורשים את ארץ הקנגורו חמושים בבקבוקי בירה והומור שטותי, בחיפוש אחר "הגבר האוסטרלי".
 
הם פוגשים את ראש עיריית אליס ספרינגס, סקוטי לשעבר שמנהל את רוב עסקיו על מגרש גולף ענק (כמה ענק? קנגורואים חוצים אותו מדי פעם, ולא נראה שזה מפריע למישהו); את הבישוף טד, איש גדול מהחיים ומלא הפתעות; את להקת המתאגרפים של פרד ברופי, שעוברים מעיר לעיר ומתאגרפים עם מי שמוכן תמורת כסף; ועוד הרבה דמויות שאין אלא לתאר אותן כ"צבעוניות".

וכן, הם נחמדים. לא מבריקים במיוחד, אבל נהנים מכל רגע. וכן, הארי אנפילד היה יותר טוב ממוריסי. וכן, זה לא ממש חשוב.


גברים אוסטרלים; בי.בי.סי פריים, שלישי 24:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by