ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נודניק עם הברקות  

נודניק עם הברקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסיפור כל כך אידיוטי, היציאות הקומיות כל כך מטופשות, שאין לך אלא לחייך, מדי פעם. המעבדה של דקסטר
 הסיפור כל כך אידיוטי, היציאות הקומיות כל כך מטופשות, שאין לך אלא לחייך, מדי פעם. המעבדה של דקסטר   
Cartoon Network (שמאז ומתמיד קלטו בלווין, והחל מהחודש בממיר הדיגיטלי של תבל ומת"ב), הוא ערוץ בייבי סיטר; מסוג הערוצים שאתה יכול להושיב ילד בן עשר לידו ולשכוח ממנו לשעתיים. איך הוא בתור בייבי סיטר? לא מזיק. בוודאי פחות מעצבן מערוץ הילדים. איך הוא בתור ערוץ לצפיה? נו, עשר דקות ביום, אם אתה מאוד אוהב סרטים מצויירים.

נחלוף ביעף על פני החומר הישן והמוכר (פופאי, פלינטסטונס, טום וג`רי), וגם על פני ההמלצה היחידה שהופיעה כאן בעבר ("ילדות הפאואר פאף") ונתעכב לשניה על שני מוצרים שאולי קשה לקרוא להם יוצאי דופן, אבל הם פחות שבלוניים משאר הסחורה.

האחד הוא "המעבדה של דקסטר", סדרת סרטונים על ילד כאילו-חכם, עם אחות מעצבנת והורים לא ממש חשובים. הסדרה הזו שייכת לז`אנר הקרוי "אולטרה דבילי" (הוא קרוי ככה כי המצאתי את זה הרגע), ובו הסיפור כל כך אידיוטי, היציאות הקומיות כל כך מטופשות, שאין לך אלא לחייך, מדי פעם.
 

בשבוע שעבר, למשל, דקסטר נרדם על טייפ ובו קלטת ללימוד צרפתית, שנתקע על הביטוי "אומלט דה פרומאז`" (חביתה עם גבינה). מכאן והלאה כל מה שהיה מסוגל להוציא מפיו זה "אומלט דה פרומאז`".
מצב נפשי מורכב זה הוביל אותו לפרסום עולמי, לעושר וגם לאושר: במקרה, בכל פעם שנשאל משהו, היתה התשובה "אומלט דה פרומאז`" מתקבלת כהישג אינטלקטואלי ויציאה מבריקה כשלעצמה, והוא הפך לאיש העשיר ביותר בעולם.

אלא - לאגדות תמיד יש סוף - שאז נדרש להגיד את צופן הכספת הממולכדת שלו בטרם תתפוצץ. לדאבונו, כל כספו היה בפנים. לדאבונו, הצופן לא היה "אומלט דה פרומאז`". בום.

דבילי, כבר אמרנו?

המעבדה של דקסטר; Cartoon Network, כל יום 17:30, שידור חוזר 01:30 בלילה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by