ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לגעת ב... נו... בדבר הזה... 

לגעת ב... נו... בדבר הזה...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה יהיה? כמה שנים תמשיך עוד החרפה הזאת הנקראת ערוץ 1? טוב, בסדר, אז הם טובים בפיגועים ובמכבי תל אביב כדורסל. לא יאומן, אבל כשערוץ השידור הציבורי, המשוחרר משיקולי רייטינג והמתוקצב כהלכה מכספי האגרה הנוראה הזו (שמעתם על עוד תחנת טלוויזיה בעולם שיש לה רשות להקפיא את חשבון הבנק שלכם?) נדרשת לבנות לוח משדרים לערב יום ירושלים, כל מה שהם מסוגלים להמציא זה סרט תיעודי בשידור חוזר על טדי קולק, וקונצרט חגיגי מ96-`.

"לגעת בחומה, לגעת באור", קוראים לזה. וזה קונצרט! חגיגי! בשידור חוזר! במלאת 3000 שנה לירושלים! שזה היה אמנם לפני חמש שנים, אבל גם 3005 זה לא תאריך רע!

אחים יקרים, אתם הרי יושבים בירושלים. באמת אין לכם מה להגיד על העיר המסובכת ביותר בעולם, זו שמתחת לאפכם, ביום האחד בשנה שבו אתם נדרשים להגיד משהו, חוץ מלשלוף קלטת מלפני חצי עשור?

אתם חיים בכלל בעירכם?

אתם חיים בכלל בארצכם?

אתם חיים בכלל?


האם אין אנשים בירושלים (מלבד טדי קולק וזובין מהטה)? האם אין אנשים ברוממה מלבד אלה שמחליפים קלטות במכונה ומנהלים מאבקי ועד?

ולעומת זאת, ערב לא רע בכלל בבי.בי.סי פריים: פרקינסון (21:30) מארח את קוין קוסטנר, את השחקן עם האוזניים הענקיות מרטין קלונס, את הקומיקאי לי אוונס, ואת טקסס (הלהקה); אחר כך מופע הסטנד אפ הנחמד של אלן דייויס, הלא הוא שוליית הקוסמים ג`ונתן קריק (22:30); ולסיום, קומדיה שחורה וחביבה ביותר בכיכובו של אותו מרטין קלונס, "מין ומוות" שמה, על מנחה טלוויזיה אכזרי במיוחד.


"לגעת בחומה לגעת באור", קונצרט חגיגי; ראשון, ערוץ 1, 22:30. וגם פרקינסון, סטנד אפ עם אלן דייויס, והדרמה "מין ומוות", BBC פריים, החל מ21:30-

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by