ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך לעשות מה 

איך לעשות מה

 
 
יוני  שדמי

איך לעשות קצת סדר ברעיונות שלך, באוזן שלך ובמוח שלך. שלוש תוכנות עושות קצת סדר בבלגן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

DeskNotes

 
כולם מכירים את פתקי התזכורת הצהבהבים והטורדניים הללו, שמהווים כלי עזר שימושי בעיקר לכל אותם אוהדי ספורט אובססיביים ושאר שכחנים סלקטיבים שזוכרים בעל פה את טבלת המבקיעים של קבוצת הכח נתניה ההיסטורית מ74`, אבל לא בטוחים בדיוק טוטאלי, עד למספר האחרון ממש, כמה ילדים יש להם.

DeskNotes לוקחת את הרעיון המנצח הזה צעד אחד קדימה, ומציעה להדביק על המוניטור תזכורות ווירטואליות שגם יודעות לקפץ ולשיר, להזכיר אירועים חשובים בשעות מתוזמנות, להציג פונטים מגוונים, רקעים צבעוניים ותמונות צבע רנדומליות, ואפילו לבצע כלאחר-יד שלל חישובים בהיפר-מתמטיקה. שימושי, יעיל ולא תופס יותר מדי מקום.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 1.8 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT
 

EarMaster

די לסבל בשיעורי הזימרה
 די לסבל בשיעורי הזימרה   
היתרון מספר אחת של EarMaster הוא גודלה הזערורי - מעט יותר מחצי מגה-בייט. זה אומר שאם תתחילו להוריד עכשיו את התוכנה, עד שתסיימו לקרוא את הכתבה הזו, תוכלו להתחיל לאמן את האוזן החובבנית שלכם.

זו המטרה של - EarMaster ייצור המוני של מנוחינים קטנים והיי-טקיים, גם אם האובייקט המדובר לא בדיוק נולד עם שמיעה אבסולוטית, ונכשל אפילו בשיעורי הזימרה הפשוטים ביותר בהיותו דרדרק.

למרות שהתוכנה נועדה לזכך ולחדד את יכולתם של מוזיקאים מבצעים, גם המאזין הממוצע ימצא תועלת בתוכנה: כמה שעות של אימונים רפטטיביים על האיר-מאסטר, ורבדים מוזיקליים חדשים ומרהיבים יתגלו גם באוסף להיטי הנוער הפשטני ביותר.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 533 קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT
 

The Brain

כמו עכביש כזה.
 כמו עכביש כזה.    
במבט ראשוני, תוכנת ה"מוח" נראית קצת כמו גרסה תלת-מימדית של "סייר קבצים" שיצאה מדעתה או, שמא, לא הייתה בה מלכתחילה. המשימה השאפתנית קמעה של "The Brain" היא לבצע רבולוציה דיגיטאלית ולהפוך את הממשק המוכר של "חלונות" מסדרה היררכית וליניארית של מאגרי קבצים עם סדר פנימי לגבבת מידע אינטראקטיבית עם סדר פנימי ושפע לינקים.

במציאות זה פשוט נראה כמו מין עכביש גדול כזה.

קבצים, הודעות דואר אלקטרוני, רעיונות כלליים, במטחנת "המוח" כולם נכנסים לפורמט אחד: "מחשבות". המחשבות מקושרות ביניהן בעזרת סדרה של לינקים, כשהמטרה הסופית היא להפוך את הדרך בה אנחנו עובדים ליעילה יותר ולהפחית ככל האפשר את הזמן המתבזבז בהתאמת החשיבה האנושית התיאורטית והלא-ליניארית לסדרי העיבוד הנוקשים של המחשב.

במציאות, כאמור, כל זה נראה כמו איזה מין עכביש עם כנפיים.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 2.25 מגהבייט
דרישות מערכת - פנטיום, חלונות 95\98\NT

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by