ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גנגסטרים, בריטי, עלילה נפתלת 

גנגסטרים, בריטי, עלילה נפתלת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סרט שאינו מושלם בגלל שהוא רוצה יותר מדי, עדיף על סרט מושלם שלא רוצה כלום. הפושע
 סרט שאינו מושלם בגלל שהוא רוצה יותר מדי, עדיף על סרט מושלם שלא רוצה כלום. הפושע   

הנה הפתעה: בדיוק כשחשבת שאינך מסוגל יותר לראות שום סרט גנגסטרים בריטי עם עלילה מוקפצת ופתלתלה, שבא השיק של האלימות מגיע לשיאים חדשים של ביזאריות קליפית לא נעימה -

בדיוק כשחשבת שאם בתי הספר לקולנוע בלונדון ישחררו עוד אסיר אחד טרם זמנו, כדי שינפק עוד חלום רטוב בסדרת "הלוואי שהייתי גאי ריצ`י" -

בדיוק כשחשבת שהחיבור בין במאי קליפים שרוצים לשחק אותה בהוליווד ובין עולם הפשע הלונדוני הגיע למיצוי מאוס וחסר משמעות -

בדיוק אז הגיע ג`וליאן סימפסון, עם "הפושע". סרט חדש לגמרי, פחות משנה באוויר, שלא היה הצלחה מדהימה בבתי הקולנוע - בישראל הוא לא הופץ כלל - אך יכול להיות בהחלט הפתעה נעימה למי שיצפה בו היום בכבלים.
 

ציטוט מתוך ביקורת בריטית, שאין לי אלא להסכים איתה: "הסרט הזה רוצה יותר מדי. עדיין, סרט שאינו מושלם בגלל שהוא רוצה יותר מדי, עדיף על סרט מושלם שלא רוצה כלום" - אמר וזרק הערה נכונה לכיוונו של גאי ריצ`י ועדת מחקיו.

העלילה? אדם מן הישוב (סטיבן מקינטוש, שחקן שככל שאני רואה אותו יותר אני מתאהב בו יותר), נקלע לחברתה של פאם פאטאל קטלנית, ועל לא עוול בכפו הוא מוצא את עצמו במרכזה של פרשת רצח, כשהוא החשוד העיקרי.

אדי איזארד, אולי גדול הקומיקאים הבריטים היום, עושה כאן תפקיד לא ממש קומי של פתולוג הנחלץ לעזרתו, וברנרד היל (קפטן סמית מ"טיטאניק") בתןר השוטר המעצבן. אם יש משהו שקצת דופק את העסק זה שסימפסון עדיין מאוהב קצת בתיחכום של עצמו, אבל תשמעו - לפחות יש לו במה להיות מאוהב.

`הפושע`; יום שלישי, ערוץ הסרטים 22:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by