ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
צהוב עולה זה נזלת 

צהוב עולה זה נזלת

 
 
האחים טבריה

והפעם, באלבום הניצחון של האחים טבריה: כוכבניות מקיאות, ישו מתמזמז, דוב מסכן, נסיכה לוחמת לסבית ומין מזדמן עם ברבי. על העגלה שאנחנו קופצים היום, לא מעלים אפילו תרנגולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לרגל הניצחון הגדול, אנו מתכבדים להביא בפניכם (בקיצורים הכרחיים), כמה מכתבים מרגשים שהגיעו אלינו הבוקר מכל רחבי הארץ, בתקווה שבכך יבוא הקץ על השמועות הנוראות לפיהן כבר אין בארץ אנשים שאוהבים את המדינה יותר מאת אגודל שמאל שלהם. לקרוא, לבכות ולנגב מהר
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
כריס מארסדן, בן 13 מראש העין, כותב בזו הלשון: איזה תחושה נהדרת זה שיש גביע באמתחה שלנו. עכשיו כבר אין לי ספק שאבא צדק לכל אורך הדרך, ושמי שמנצח הוא הצודק בכלל. אני רוצה לשלוח מעל במה זאת תנחומים חמים לכל השחקנים האמיצים שלנו, ותודה שהביאו את הפרס למדינה הזאת, שכל כך צריכה פרסים, והפתעות, ומדבקיות של סטלמך ופאולו רוסי. חוץ מזה, אני רק רוצה להזכיר לכולכם שהיחיד שיכול להתגאות בהישג הנהדר הזה, הוא אלוהים, שכולם יודעים שהוא הרבה יותר טוב מישו, שרק מתמזמז עם הכדור, ועוד לא ראיתי אותו שולח כדור אחד ארוך להסקי או אואן.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
ג`ייסון ווילקוקס, בן 12 מראש העין כותב לנו: האתר האהוב עלי הוא "סקס עם פרות כל הזמן כל הזמן אחת שתיים שלוש". חוץ מזה, התחביבים שלי, חוץ מלגלוש באינטרנט לאתר הזה שאני אוהב, זה צחצוח שיניים קומפולסיווי, הקלדה עיוורת, הקאה מונחית על חסרי בית ואיסוף חרצני זיתים מהביוב. הייתי קצת מאוכזב שההגנה שלנו נתנה כדור מתנה לשוודי שלהם לבד מול השוער, אבל שמח שהכל הסתדר אחר כך בצורה הטובה ביותר, ושהנפנו את הגביע שכל כך רצינו. חוץ מזה, הייתי מבקש מאלוהים שלא יהרוג אותי בשבוע הקרוב, כי אני צריך להתכונן למבחן קשה בתושב"ע.
 
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
פול דיקוב, בן 8 מראש העין, כותב לנו: אתמול ראיתי את אלוהים, והיום שכחתי איפה שמתי אותו. אבקש ממי שראה או שמע משהו, לפנות אלי, מפני שזה מאוד חשוב לי. בנושא אחר - אני ושני חברים שלי נורא חתיכים, ואם אפשר, בבקשה תפרסמו את זה אצלכם.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
דארן וויליאמס, ילד מראש העין שלא מציין את גילו, כותב לנו על נייר ריחני: שלום ובוקר נפלא! קודם כל אני מבקש שלא תגידו מאיפה אני ושקוראים לי דארן וויליאמס, כי אני עדיין בארון, והילדים האחרים עלולים לצחוק עלי בגלל זה. למרות הנטיות המיניות שלי, אני מאוד אוהב ספורט, ובעיקר את הנסיכה הלוחמת מרטינה נברטילובה, ששיחקה מצויין אתמול, ורק יום מדהים של מקנרו מנע ממנה שלושער היסטורי על אדמת צרפת, לראשונה מאז האירוויזיון. הייתי מעדיף גם שלא תזכירו את מרטינה בשמה או תרמזו על הנטייה המינית שלה, כי זה עלול לפגוע בסיכויים שלה להשתלב בנבחרת של שלמה שרף. חוץ מזה, הכל על הכיף-כיפאק.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
טימותי (טים) שרווד, בן 10 מראש העין, כותב בהתרגשות: אתמול נגעתי לה בציצי, והיא אמרה לי שהיא אוהבת אותי, ואני אמרתי לה שאני אוהב אותה. נגעתי לה שוב בציצי, והיא שוב אמרה שהיא אוהבת אותי, ואני אמרתי לה שוב שאני אוהב אותה. אז נגעתי לה שוב בציצי, והיא אמרה שהיא אוהבת אותי, ואני אמרתי לה שוב שאני אוהב אותה. אז נגעתי לה עוד פעם בציצי, והיא אמרה לי עוד פעם שהיא אוהבת אותי, ואני אמרתי לה שאני אוהב אותה. אחר כך הרצנו שורות צ`רי קוק, ואמרתי לה שאני אוהב אותה.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
דניס ווייז, תינוק מקסים בן חצי שנה מראש העין, נעזר באביו כדי לכתוב לנו: ב"ה. למערכת נענע הנכבדה, שלום. אני הוא בנו הפעוט של אברהם ווייז, והייתי רוצה לנצל את ההזדמנות שניתנה לי כדי להבהיר כי כל מה שנאמר על אבי בבית המשפט, הינו נעדר כל ביסוס, ואין כל סיבה להוציאו להורג בקשירה לסוס דוהר, מאחר שאנחנו כחברה המתיימרת להיות סבלנית, עוד נצטער על זה ביום בו נעלה יחד השמיימה. הטענות לפיהן אבי הוא סוטה מין מסוכן, נכונות חלקית בלבד, ועל ההגדרה המדוייקת לבעייתו קיימים עדיין חילוקי דעות קשים בין עולם המדע לעולם הדת. בנוסף, אבקש להבהיר שג`מצי היה מצויין, וצריך היה לשחק יותר.
 
דוב שילנסקי, בן 11 מההתנחלות ארקיע, כותב לנו באושר לא מוסתר: אני דוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by