ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני


עוקבים אחרי הודעות דואר, ממפים את אתר הבית שלכם, מכינים לוח אישי - ובפינת המשחק: שיגעון הסנייק כובש גם את המחשב האישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

SentThere - שלח מכתבך

 
משלוח דואר אלקטרוני הוא אחד השימושים הנפוצים והפשוטים ביותר של האינטרנט. אין דבר יותר פשוט מאשר לחבר אי-מייל קצר, לציין את כתובת הדואר האלקטרוני של הנמען ולשגר את המכתב אל יעדו. אבל מרגע שהמכתב נשלח - אין לנו עוד שליטה עליו, ופרט לאפשרות לבקש אישור על קבלת המכתב הקיימת במספר תוכנות דואר, אולם תלויה ברצונו הטוב של הנמען, אי אפשר לדעת האם ומתי הגיע המכתב אל יעדו.

SentThere, יישום חופשי וקל משקל, הוא תוסף עבור תוכנת הדואר האלקטרוני, המאפשר לכם לקבל דיווח מפורט על גורלו של כל אי-מייל שיוצא מהמחשב שלכם: מתי בדיוק הוא נשלח, לאחר כמה זמן הגיע אל יעדו ומתי הוא נפתח. הממשק של התוכנה פשוט מאד. תחילה יש להירשם לשירות, כאשר התוכנה מנחה את המשתמש בביצוע כל הצעדים הנדרשים. לאחר ההרשמה מקבלים בדואר אלקטרוני סיסמה אישית, ומרגע זה אפשר להשתמש בתוכנה באופן חופשי.

כאשר מעונינים לדעת מתי האי-מייל ששולחים התקבל, פשוט שולחים את האי-מייל מתוך התוכנה, בצורה קלה ומהירה, וכפתור הסטטוס משמש להצגת מצב ההודעה. ניתן לשנות אפשרויות שונות בתוכנה, כגון המרווח בין בדיקות מצב ההודעה, והתוכנה תומכת גם בריבוי משתמשים.

להורדה לחצו כאן
 

Joust SiteBuilder - עשה לך מפה

 

הסיוט הגדול של כל גולש הוא הניווט באתרים גדולים ולא מסודרים. קשה מאד להסתדר עם אתרים מעניינים, בעלי תוכן רב ומגוון, אשר אינם מציגים את המידע הנמצא בהם בצורה ברורה ונוחה. כדי להתגבר על כך הומצאו מפות האתרים, אותם תרשימי עץ חביבים, המציגים בצורה ידידותית את מבנה האתר ואת הדפים המצויים בו, ומאפשרים להגיע בקלות אל העמוד המבוקש.

Joust SiteBuilder, תוכנה חינמית ונוחה לשימוש, מאפשרת לבעלי אתרים ליצור מפה עבור האתר שלהם, כדי לאפשר למבקרים לנווט ביתר קלות בין העמודים השונים. כדי לעבוד עם התוכנה, מומלץ להחזיק את קבצי האתר על גבי הכונן המקומי. במצב זה, נוח מאד להוסיף את הקבצים אל התרשים, בהיררכיה המתאימה, ולבחון את התוצאה המתקבלת מתי שרוצים. אפשר גם לבדוק שכל הקישורים תקינים מתוך התרשים.

להפעלת התוכנה נדרש מעט ידע בסיסי ב-HTML, אולם מרבית הפעולות מבוצעות באופן אוטומטי. אפשר לשלב בתרשים צלמיות (אייקונים) עבור העמודים השונים, ובסיום העבודה המשתמש יכול לבחור האם ברצונו לשמור את ה"עץ" במתקבל כדף HTML רגיל, או האם לשמור אותו כג`אווהסקריפט, ולשדך אותו אל האתר שלו באופן זה.

להורדה לחצו כאן
 

Calendar Maker - לוח שנה תוצרת בית

 

התוכנה הבאה מאפשרת לכם להכין עצמכם לוח שנה אישי במחשב, בצורה קלה וחופשית. בעזרת Calendar Maker עיצוב לוח שנה שבו מופיעים אירועים חשובים, הופך לקל ופשוט, ובתוך מספר דקות ניתן להשלים את המשימה.

התוכנה מציעה ממשק פשוט וידידותי, המאפשר להוסיף אירועים שונים (ימי הולדת, חגים, או כל אירוע אחר לפי בחירתכם) בתאריכים שבהם הם חלים. לאחר מכן ניתן להפוך את לוח השנה באופן אוטומטי לקובץ HTML, כך שאפשר יהיה לשלוח אותו בדואר לחברים או לפרסמו באתר אינטרנט. כמו כן אפשר לשנות את הצבעים שבהם מצוינים האירועים השונים, לבחור את הגופנים ואת גודלם ועוד כמה אפשרויות חביבות.

ההוספה של האירועים אל הלוח פשוטה ומהירה, וניתן כמובן גם להסיר אירועים בקלות ולהציג את האירועים כשהם ממוינים לפי התאריך שלהם או לפי שם האירוע. הבעיה הקטנה היחידה של התוכנה היא בהצגת שמות החודשים בעברית בעת הכנת לוח השנה. אולם ניתן להתגבר על בעיה זו בקלות, באמצעות שינוי ההגדרות האזוריות בלוח הבקרה לאנגלית בעת השימוש בתוכנה.

להורדה לחצו כאן
 
 

SnakeMe - לא רק בסלולרי

 

מדינת ישראל ידועה כמדינה מוכת טלפונים סלולריים. אחת מתופעות הלוואי החביבות יותר של התופעה הזאת היא מגפת הסנייק. כל אחד התנסה בוודאי במשחק הכל כך ממכר הזה, שבו השחקן שולט בנחש קטן שמתרוצץ על מסך הטלפון הנייד שלו, ומטרתו לתמרן את היצור הארוך ולאכול את הנקודות הפזורות על גבי המסך, מבלי לגעת בקירות המסך ומבלי להתנגש בזנב שלו עצמו.

SnakeMe היא גרסה חופשית וחביבה של סנייק עבור המחשב האישי. המשחק מאפשר למספר אנשים לשחק זה כנגד זה, כאשר כל שחקן שולט על הנחש שלו, והמטרה היא לאכול כמה שיותר פירות, ולהקדים את השחקנים האחרים. ניתן לשחק במספר מסכים שונים, כאשר כל מסך מציב מכשולים שונים משלו. מי שלא מסתפק במסכים הקיימים, יוכל לערוך מסכים נוספים בעצמו. כמו כן ניתן לבחור את הנחש מתוך מגוון רחב של נחשים ואפילו לשנות את התמונה המשמשת כרקע למשחק.

להורדה לחצו כאן
 
Zone Alarm
גרסה 2.6 של תוכנת הפהגנה החופשית והמצוינת. בין החידושים בגרסה זו: פירוט רב יותר אודות ניסיונות חדירה שונים למחשב ומתן עצות כיצד להתמודד עם ניסיונות אלה.

BearShare
גרסה 2.2.3 של תוכנת שיתוף הקבצים. בגרסה זו שופרה מהירות הורדת הקבצים ותוקנו מספר באגים מגרסאות קודמות.

WinAmp
גרסה 2.75 של הנגן. בגרסה זו ניתן למצוא מנגנון נוח יותר לשליטה בסקינים וכן תיקוני באגים.

Irfan View
גרסה 3.36 לתוכנה המצוינת להצגת תמונות. בין האפשרויות שגרסה זו מציעה: שינוי צבע הרקע של התמונות, הקטנת תמונות ושיפור מנגנון צילום המסך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by