ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פסוקים במקום פישוקים 

פסוקים במקום פישוקים

 
 
מערכת חיים ברשת

סוס טרויאני מוסרי במיוחד מציג פסוקים מהקוראן ברגע שהוא מזהה שגלשתם לאתרי פורנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוס טרויאני חדש שמסתובב ברשת בימים אלו, מהווה חידוש מרענן בים הסוסים הטרויאנים, ווירוסים ושאר הרושעות שמנסות להשתלט לנו על המחשב. בניגוד לטרויאנים שהורגלנו בהם, המנסים להשתלט על המחשב או להסגיר מידע אישי לגורמים חיצוניים, הרי שהטרויאני החדש מנסה לשמור על טוהר המידות של משתמשי המחשב. דיווח של CNET.
 
הסוס הטרויאני שזכה לשם Yusufali-A (יוסוף עלי א'?), סורק את שורת הכותרת של חלון הדפדפן הפעיל (השורה הכחולה שם למעלה), ושבדרך כלל מציגה את שם האתר המוצג. הסוס הטרויאני נכנס לפעולה כאשר הוא מזהה אחת מתשע מילים המוגדרות לו מראש: Sex, teen, xxx, penis וכיו"ב.

כאשר הסוס קובע כי אכן מדובר באתר פורנוגרפי, הוא מקטין את החלון ומציג במקומו טקסט מספר הקוראן. אם האתר הפורנוגרפי לא נסגר, יופיע כפתור "ליציאה לחץ כאן", ניסיון ללחוץ על הכפתור הנ"ל יביא לנעילה של מערכת ההפעלה, מה שיחייב את המשתמש לבצע יציאה כפויה מהמערכת.

חברת סופוס, שדיווחה על הסוס החדש, מזהירה כי בשל הצורה שבה הוא כתוב, עשוי הטרויאני Yusufali-A לחסום גם אתרים תמימים כמו אתרים רפואיים וחינוכיים המיועדים לבני נוער.

אם עד כה היינו מורגלים לכך שהקשר בין תכנים פורנוגרפיים לרושעות מופיע לרוב בצורת תמונות פורנוגרפיות המנסות לפתות אנשים להוריד רושעות, הרי שהפעם מדובר בחריגה מהפורמט הקבוע. קדמה לסוס Yusufali-A התולעת Baba-C, אשר הופצה בתחילת השנה באימייל והתחזתה לכלי לניקוי פורנו מהמחשב האישי.

הטרויאני המוסרי לא ממש זכה לתפוצה מרשימה, מסרה סופוס, אולם בלי שום קשר, המליצה חברת האנטי-וירוס למשתמשים לוודא כי הגדרות תוכנות האנטי-וירוס שברשותם מעודכנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by