ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנץ שיהרוג לכם את האימיול 

הנץ שיהרוג לכם את האימיול

 
 
מערכת חיים ברשת

תוכנה חדשה בשם עין-הנץ מאיימת להציף את רשתות החיפוש בקבצים פגומים ומזוייפים ולהרוס לכולם את חוויית השיתוף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבצים פגומים ווירוסים אינם תופעה חדשה ברשתות שיתוף הקבצים אולם תוכנה חדשה בשם עין הנץ ( Hawkeye ) של חברת מקרוויז'ן מאיימת להפוך את חוויית השיתוף הפיראטית ללא נעימה של ממש. דיווח של אתר Slyck.
 
על מנת לאתר את הקבצים השונים (סרטים משחקים, שירים וכו'), עושים משתפי הקבצים שימוש בכלי חיפוש שונים המובנים בתוכנות השיתוף. תוכנת עין-הנץ פועלת בדיוק על מנגנון זה ומנסה לרמות אותו. מסיבה זו השיטה המוצעת רלבנטית רק לרשתות שהקליינטים שלהם מכילים מנגנון חיפוש כמו פאסט-טראק (עליה פועלת גם קאזאה) או אי-דונקי. רשת הביטורנט חסינה מפני הסכנה כיוון שהחיפוש בה מתבצע באמצעות מנגנונים שונים לגמרי.

עין-הנץ מסוגלת להציף את הרשת בשני סוגי קבצים: הראשון – Sinkhole, מתחזה לקובץ אמיתי שלעולם לא ניתן להורידו. הסוג השני הוא קובץ מזויף רגיל המופץ בהמוניו ומכיל לא יותר מצלילים צורמים או שקט מוחלט, במקום הסרט או השיר המובטחים.
 

חוסר אחריות של הגולשים

במקרוויז'ן גאים שהקבצים המדומים שלהם אף מאותרים ביעילות רבה מזו שמאותרים הקבצים אותם הם מחקים. הסיבה לכך, הם מציעים, היא שמשתפי הקבצים הפיראטיים לא טורחים לנקות את תיקיות הקבצים המתקבלים שלהם מן הקבצים המזוייפים.

אבל התוכניות שנרקמות עבור עין הנץ לא מסתכמות בסיכול הפיראטיות. במקרווויז'ן מתכוונים לנצל את השירות שבידיהם גם באופן אחר לגמרי - שיווק. כיוון שהם רואים באוכלוסיית משתפי הקבצים מאגר לקוחות פוטנציאלים יקר ערך, הם סבורים שניתן להשתמש בתוכנה בתור ערוץ שיווק ישיר אל משתמשי רשתות השיתוף. באמצעותו, ניתן יהיה לנסות למשוך את הפיראטים אל המקורות הלגיטימיים של התוכן אותו הם מחפשים. לאחר שהקשו עליהם להשיג את מבוקשם בחינם, סבורים אנשי עין-הנץ, ניתן יהיה לנסות לגרום לפיראטים המתוסכלים להושיט יד אל הכיס ולשלם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by