ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: קדחת אוכלים בצלחת עמוקה 

לחץ כאן: קדחת אוכלים בצלחת עמוקה

 
 
האחים טבריה

והשבוע במדורנו החביב: ראיון עומק, לשם שינוי, ובו יסופר על ציד עכברושים, אהבה לבריטני ספירס, קוביות זמן, ליצנים מרושעים וציד זרע. משועשעים? המממ... גם אנחנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא עוד טופו לארוחת הערב. עכברוש טרי על הסכין
 לא עוד טופו לארוחת הערב. עכברוש טרי על הסכין   
- ושלום לנורמן ווייטסייד.

- שלום לכם.

- איך ההרגשה להתארח במדור שלנו?

- הרגשה נהדרת, פיטר. שמש כזאת מעל וומבלי לא ראינו כבר שנים.

- נורמן, אתה היית השחקן הצעיר ביותר ללבוש את מדי נבחרת צפון אירלנד, וכמובן, לכבוש שער בגמר גביע ההתאחדות. מאוחר יותר הקמת, יחד עם המתופף פול קוק את הרכב הפופ-המתקדם "איגי והסטוגים", לפני שפנית לקריירת מו"לות מרשימה, שם ניצלת את משחק הראש המשובח שלך כדי לפתח את אחד המוצרים הנמכרים ביותר בהסטוריה - הספר בכריכה הרכה. עם רזומה מרשים כל כך באמתחתך, יש עוד לאן להתקדם?

- תמיד, פיטר. תמיד יש לאן להתקדם. אני זוכר שבשנותיי הראשונות בנערים, הייתי חוזר הביתה לבלפסט פעם בחודש, והדבר הראשון שהייתי עושה, אתה יודע מה הדבר הראשון שהייתי עושה? הייתי מחפש עכברושים בדירה, ורוצח אותם עם רובה ציד.
 
טוב, לא חשבתם שתצאו מזה בלי איזה איגי פופ. איגי פופ
 טוב, לא חשבתם שתצאו מזה בלי איזה איגי פופ. איגי פופ   
- זה באמת נשמע מרתק. למה עשית את זה?

- בריאן רובסון אמר לי לעשות את זה, פיטר. "פצפץ אותם ברובה הציד שלך", הוא אמר לי. בהתחלה חשבתי שהוא מדבר על השחקנים של טוטנהאם, אבל אותה שבת כלל לא היה משחק. זה היה ביולי. מאוחר יותר הבנתי שהוא רק התבדח.

- רובסון מעריץ גדול של בריטני ספירס, נכון?

- זה נכון, פיטר, אך מעניינת עוד יותר היא יכולתו לקרוא את מסירות העומק של קשרי היריב עוד לפני שהם עצמם יודעים למי יעבירו את הכדור. זה שיגע את גארינצ`ה.

- אתה אוהב אותו?

- בוודאי, פיטר. כמו את סבא שלי.
 
- אני חושב שמעולם לא סיפרת לנו על סבא שלך. איזה מין אדם הוא היה?

- סבא שלי היה מראשוני אספני קרטוני הביצים בבלפסט, פיטר. את המשחק הראשון שלי בנבחרת הבוגרת הוא הפסיד, מפני שנסע בטרמפים עד לונדונדרי כדי לקנות קרטון ביצים אליזבתניות מדאבלינאי מרושע, שטען שכל מי שמתעלם מתאוריית קוביית הזמן, הוא פרוטסטנטי מזויין. ידעת, אגב, פיטר, שלאליזבת הראשונה היו ביצים?

- הו, לא ידעתי את זה. האם סבך מחזיק עדיין באותו קרטון?

- אני לא חושב, פיטר. הוא הדביק את כל האוסף על הקירות הפנימיים של דירת החדר שלו אחרי שקנה את מערכת ההיי-פי הראשונה שלו. לממזר הזקן היה מגבר הנורות הטוב ביותר על האי המזויין. לשמוע אצלו את קליף ריצ`רד והצלליות היה כמו להגיע לגן-עדן.
 
 
- אני מבין שאתה גם חובב קולנוע לא קטן, ואף עסקת בתחום באופן חובבני.

- גם זה נכון, פיטר. אתה מפתיע אותי בידע שלך. כשצילמנו באיטליה את "בן-חור", הרגשתי איך אני הולך ונשבה בקסמי המדיום הזה, שבדיוק התחיל לתפוס תאוצה ברחבי העולם. הרבה אנשים דיברו אז על האמנות החדשה, והיתה תחושה שמשהו גדול קורה. כשההתאחדות קבעה לנו משחק חוזר בגביע החלב מול צ`רלטון הסטון, הרגשתי איך לבי נחמץ. מצד אחד רציתי להניף שוב את הגביע, אך מנגד, פשוט לא יכולתי לתת את כולי נגד צ`רלטון, שלימד אותי כמעט את כל מה שאני יודע על קולנוע ורובים. למזלי, פיטר, חיכו לנו הגרמנים על חופי נורמנדי, והראו לנו עד כמה הם טפשים.
 
טוב, נו, איגי פופ. איגי פופ
 טוב, נו, איגי פופ. איגי פופ   
- היום, כאמור, אתה נשוי באושר ועושר ללורה לוג`יק, אחות רחמנייה בדימוס שפגשת בבית החולים במינכן, וחולש על אימפריית תמרוקים עולמית שמשווקת ניסויים בבעלי חיים באמתלה של ייצור בשמים. בנוסף, יש לך שלושה ילדים קטנים שנראים בדיוק כמו הנכדים שלי, וכלב קטן ללא שיניים. אין בך געגועים למשחק היפה?

- הו, פיטר, אני רואה שנותרת אותו ליצן מפחיד. התשובה שלי, במקרה הזה, מתחלקת לשניים: כן, ולא.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
- גם היום, שנים אחרי אותו שער מזהיר בוומבלי, נזכרים בך אוהדי כדורגל רבים באותה ערגה ששמורה אצלם רק להפצצה על דרזדן ולאזור החלציים של דייויד בואי. קשה להיות נורמן ווייטסייד?

- בהחלט קשה, פיטר. קשה, אבל מתגמל. אין יום שעובר מבלי שאני נושא עיניי אל השמיים, ומודה לאלוהים על שברך אותי בכל כך הרבה כשרון. הגעתי לפסגות שבני-אדם יכולים רק לחלום עליהם - בין אם על משטח הדשא, על מסך הכסף, על תקליטי הויניל או במעבדת הניסויים. למרות זאת, פיטר, אני מרגיש שהשנים היפות ביותר עוד לפניי, וכי יש לי עוד הרבה מה לתרום לעולם הזה.
 
 

- זה כל כך יפה, נורמן. אתה יכול לתת לי את הזרע שלך?
- בוודאי, פיטר. תיהנה, ונתראה בשבוע הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by