ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו את הבלוג הכי טוב בישראל 

קבלו את הבלוג הכי טוב בישראל

 
 
מערכת חיים ברשת

עכשיו זה סופי: אתם בחרתם את עשרת הבלוגים שאתם הכי אוהבים. ואחד - שניצח את כולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני חודש בדיוק הכרזנו על תחרות "בלוג השנה" של חיים ברשת. מתוך אלפי בלוגים נבחרו 55 הבלוגים המוצלחים ביותר, לדעת חברי המערכת, ב-11 קטגוריות שונות. בנוסף, ניתנה האפשרות לגולשים להציע בלוגים נוספים להתמודדות - וההענות הפתיעה גם אותנו: מאות בלוגים נוספים הוצעו, והתחרות רק גדלה.

במהלך החודש הצביעו עשרות אלפי גולשים והגיעו להכרעה חד משמעית. וכעת הגיע הרגע להפסיק את הלחשושים וההימורים: באופן רשמי אנחנו מכריזים על עשרת הבלוגים הטובים והמוצלחים ביותר בישראל:

מקום 1: לגמרי לבד
 
מתוך הבלוג של מרג'י
 מתוך הבלוג של מרג'י   
כמעט שלוש שנים שמרג'י חושפת בפני הגולשים את סיפור חייה הבלתי יאמן. טלנובלה אמיתית על ילדה שהופכת לנערה תוך כדי שהיא מנסה להתמודד עם משפחה מתעללת ונתמכת סעד וטיפוסים לא רצויים בשכונה בעייתית. לא מעט אנשים טענו שמרג'י היא דמות פיקטיבית וסיפורה בדוי, אבל אי אפשר להתווכח עם סגנון הכתיבה הקולח שלה, הדימויים העשירים, האופטימיות והעליזות, והאומץ שהיא מפגינה לכל אורך הדרך. אפשר ואפילו רצוי לקרוא לה גיבורת תרבות.

מרג'י לקחה את המקום הראשון בתחרות הבלוגים של חיים ברשת, והיא זוכה בנגן mp3 (ותיק רמקולים תואם), מצלמת רשת וחיבור מהיר (1.5 מגה) לאינטרנט לשנה, הכל מתנת חברת נטוויז'ן.
 

חביב הקהל: סקס והעיר הקדושה

מתוך הבלוג "סקס והעיר הקדושה"
 מתוך הבלוג "סקס והעיר הקדושה"   
הבלוג של 'חשמלית ושמה תשוקה' היה להיט עוד מהפוסט הראשון, בו הובטח לקוראים כי מדובר באיזור XXX נטו, ובו יספרו סיפורי סקס וחוויות שכולן אמת, גם אם לא תמיד אמת נעימה במיוחד. חשמלית כותבת מהלב, אבל בפשטות. בגובה העיניים כאילו מדובר בשיחת בנות אחת על אחת. ובכלל, לא מדובר פה על סקס נטו, אם תקראו בין ההורמונים, תחשפו שרשרת מצבים אינטימים בין בני זוג משתנים. וכך מוכיחה חשמלית שבלוג סקסואלי לא חייב להיות צהוב ומציצני, אלא פשוט - אמיתי. לפעמים מלוכלך ואלים, ולפעמים רומנטי, עם אורות מעומעמים.

גם חשמלית לוקחת נגן mp3, תיק שווה, מצלמת רשת וחיבור מהיר (1.5 מגה) לאינטרנט לשנה, מתנת נטוויז'ן.
 
 

מקום 2: אין ידיים אין אגוזים

מתוך  "אין ידיים אין אגוזים"
 מתוך "אין ידיים אין אגוזים"   
בלוג העבודה של פאבליק (פעם מוכרת באורנג' והיום מנהלת בחופשת לידה) הציג בפני עם ישראל את דמותו האמיתית בעת שדרוג הסלולר – אידיוט, עקשן, עילג, קמצן, רשע, נודניק וקומבינטור. לא משהו שלא ידענו לפני זה, אבל מסתבר שאנחנו אוהבים את עצמנו ככה, מאוד. אחרת אי אפשר להסביר את הנהירה ההמונית לבלוג הזה. אנחנו צוחקים מהסיפורים, אבל בעצם אנחנו צוחקים על עצמנו.
 

מקום 3: תום ממורמר

מתוך "תום ממורמר"
 מתוך "תום ממורמר"   
הוא סיני, הוא מומיה, הוא מקיים יחסי מין, רוכב על קורקינט, לובש ביקיני וסופר עד שלוש, אבל תמיד נשאר ממורמר. סוד הקסם? או האדישות, או רעמת השיער, קשה להגדיר בדיוק מה קורה שם, אבל אחרי שהפך למטבע לשון וקיבל כבוד ביותר מעשרים מחוות (תום הומו משופם, תום גותי מיוסר) לא נשאר אלא לסגוד לו בתור בלוג הקאלט של כל הזמנים ולהפיץ ברבים, למען עולם טוב יותר.
 

מקום 4: זרובבלה

מתוך הבלוג של זורבבלה
 מתוך הבלוג של זורבבלה   
אין מה לעשות, הילדה גם מצחיקה וגם כוסית. מסוג הכותבות שלא יכולות לעבור ברחוב בלי להשתלח אחר כך בכל מי שנקרא בדרכה. אין לה בעיה לדבר על זיונים ועל אבריה האינטימים, אבל לשמחת הקוראים היא עושה את זה בחינניות כזו, שאי אפשר באמת להיגעל. אי אפשר לקרוא לה מופקרת, כי היא עשתה את זה קודם. אי אפשר לצחוק עליה שהיא רוסיה, כי גם את הנושא הזה היא כבר טחנה, ואי אפשר לחקות את הסגנון, כי זרובה יש רק אחת.
 

מקום 5: עמית המכשף

תמונה: עמית המכשף
 תמונה: עמית המכשף   
מה הופך בלוג צילום למעניין יותר מכל שאר בלוגי הצילום ברשת? אולי זאת זווית הראיה הייחודית של הצלם, אולי הליטוש הסופי שהוא מעביר בפוטושופ, ואולי זה השילוב של התמונה עם הטקסט הקצר, שמציג בפני הקוראים את הסיפור שמאחורי התמונה. כך כבש עמית את עין הגולשים וכך הוא גם נשאר שם אחרי שעוד עשרות צלמים באו והלכו. האם זה אומר שנמשיך להנות מהתמונות גם מחוץ למדיה האינטרנטית? נחכה ונראה.
 

מקום 6: רק ליונים יש כוח לחרבן עליך

מתוך הבלוג "רק ליונים יש כוח לחרבן עליך"
 מתוך הבלוג "רק ליונים יש כוח לחרבן עליך"   
כמו זרובבלה, גם פרנצ'סקה היא החברה המגניבה שתמיד כיף להסתובב איתה, אפילו אם זה רק וירטואלית. משפחתה המטורללת קלות, חבריה האוניברסלים, והעובדה כי מדובר בבחורה אקטיבית שמטיילת בארץ ובעולם בקלילות וחוזרת תמיד לספר חוויות במבטא צרפתי ושנינות ישראלית הפכו את הבלוג של פרנצ'סקה לתחנת חובה בעולם הבלוגים.
 

מקום 7: הצביץ

תמונה: צבי טלית
 תמונה: צבי טלית   
כבר שנתיים שהצביץ מסתובב ברחבי תל אביב ומנציח אותה מעל דפי הבלוג. אומני גרפיטי באים והולכים, חתולי העיר מקימים דור שני ושלישי, המדרכות משנות את צבען לאדום לבן, והצביץ עדיין שם, קולט את ההתרחשות את המטרופולין מזוויות שונות ומשונות ובעצם מציג אותה כמו שהיא באמת – מלוכלכת לעיתים, מוזנחת לפרקים, מלאה באנשים מוזרים וסימני דרך של מחתרת אורבנית.
 

מקום 8: חדר 404

איור: מוריס
 איור: מוריס   
הבלוג של העיתונאי עידו קינן הפך לחלק בלתי נפרד מישראבלוג. חדר 404 הוא המקום בו התקבצו כל הגולשים שמכבדים את עצמם כדי לקרוא ביקורת על העיתונות הישראלית באינטרנט ובכלל, להנות מחידודי לשון ולבדוק מה חדש בברנז'ה. המשבר שפקד את הגולשים עקב המעבר של הבלוג לשרת אחר לא פגע, מסתבר, באחוזי הרייטינג, וחדר 404 נשאר שנון, עוקצני, אינפורמטיבי ופופולרי כפי שהיה.
 

מקום 9: זו ש

מתוך הבלוג של "זו ש"
 מתוך הבלוג של "זו ש"   
מילים עדינות אבל מלאות בעוצמה, טקסט סיפורי באווירה פואטית, ואינטימיות נדירה בין הקוראים לכותבת. הרשומות של זושה מרחפות על הגבול הדק שבין הרהור עמוק לפרוזה קצרה, נישה שונה לגמרי מרוב הבלוגים הקיימים היום ברשת. ואולי בכלל זה לא בלוג, אלא יומן, כמו זה שהיינו כותבים פעם, ומרשים לעצמנו לנבור עמוק לתוך הנפש, בידיעה שאף אחד לא רואה.
 

מקום 10: ישראלים באפלה

איור: תום טרגר
 איור: תום טרגר   
כשעופרניקוס מתעורר בבוקר, יש לו בדיוק חמש דקות של שלווה עם כוס הקפה, ואז הוא פותח עיתון והמלחמה מתחילה מחדש, כמו בכל יום. עוולות ציבוריות, חברי כנסת מושחתים, שוטרים עצלנים ומחקרים המטעים את הציבור – אף אחד לא יצליח להתחמק מעיניו החדות של עופרניקוס, ולכן אין זה פלא שכל כך הרבה גולשים אצלו רק כדי לבדוק איפה דופקים אותם הפעם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by