ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: בירות, בחורות והמבורגרים 

לחץ כאן: בירות, בחורות והמבורגרים

 
 
האחים טבריה

האינטרנט לא מפסיק לזעזע אותנו כל שבוע מחדש, ולכן חשבנו לשתף גם אתכם. ומה השבוע? סקס ובירות, בישול בשר אדם, גרמנים ודנים מטופשים, שעועית ויישום שבועי פצצתי. מי אמר אני ולא קיבל?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היי, תגידי, את לא איגי פופ? איגי פופ
 היי, תגידי, את לא איגי פופ? איגי פופ   
מי מאיתנו, בריוני קשקשים תכולי עיניים, לא תהה בינו לבין עצמו מדי פעם בפעם "כמה בירות?", או כפי ששאל מאט דילון: "כמה בירות צריכה היונה הלבנה להפליג לפני שתוכל לנמנם לה בחול". אדם מוזר אך מבריק היה מאט דילון זה. חבל שאיננו עימנו עוד. כפארפרזה על מילים אלו, ועל עוד כמה דברים חשובים פחות, הוקם האתר המשוכלל הזה, שמפתה את יונקי האי-קומרס שהם אנחנו, לדרג נשים וגברים על פי מספר הבירות שנאלץ לשתות לפני שנואיל לקיים עמם יחסי מין סוערים בירכתי אוטובוס ממוגן של אגד, המוביל תגבורת אנושית לצומת תפוח. הרעיון אכן נשמע מוכר, אבל זה מה שאמרנו כשהראו לנו את הגפרורים. "הרעיון נשמע מוכר", אמרנו לו, והוא הלך ועשה אפיליאייט עם מוכרת גפרורים קטנה.
 
אולי תעשו חרם צרכנים על איגי פופ? איגי פופ
 אולי תעשו חרם צרכנים על איגי פופ? איגי פופ   
אז מסתבר שבניגוד להודעות המלעיזות בעיתונות, ניתן בכל זאת להשיג בשר אדם באינטרנט. זה לא זול, אבל גם לא כזה יקר, ופקידי המכס לא יעקמו את האף כל פעם שאנחנו עוברים עם המזוודה המדממת שלנו במסלול הירוק, שורקים נעימה מתוך שלגייה ושבעת הגמדים ומחבקים את הילד בכל כוחנו בכף יד מיוזעת.

מכיוון שמתכונים לבשר אדם אינם מופיעים עדיין בכל רבי המכר של רות סירקיס, ניתן להעזר באתר המצויין הזה גם כדי לקבל רעיונות נהדרים לעיבוד חומר הגלם המשומר, והפיכתו למאכל מזין ואסתטי, שהרי היה מי שאמר, ואולי היה זה השף העירום, שאנחנו אוכלים קודם כל את העיניים.
 
איש בין דאס איגי פופ, ביטה. איגי פופ
 איש בין דאס איגי פופ, ביטה. איגי פופ   
כיעור נדיר, אין ברירה אלא להניח, הוא מתנתו של הקדוש ברוך הוא לנדירים שבברואיו, שחטא נורא רובץ על כתפיהם מגלגול אחר, או מימיהם כעוברים אלימים. כזה הוא, למשל, הנוצרי הצעיר מגרמניה, שהצליח בעזרת כלים בסיסיים למדי להקים את אחד מעמודי הבית האידיאולוגיים המרהיבים ביותר שיצאו משרתי הדויטשה טלקום.

מכיוון שאידיאולוגיה נוצרית תקיפה היא פרח נדיר כל כך בסייברספייס האהוב עלינו, חובה קדושה היא לעודד את הגרמני הטוב, ולהחזיר לו מעט מהאמון והתקווה שהצלוב והוא עצמו פיזרו עלינו בנדיבות כזאת מאז ימי הרפורמציה הלותרנית והאליפות האחרונה של שאלקה .04 כה לחי.
 
 
איגי פופ, או משהו
 איגי פופ, או משהו   
על הקצה המנוגד לזה של הגרמני בסקאלת המוסר, ניצב בשקט נפשי מרתיח דם הדני המחוייך, המתועב ונטול המצפון, שבנה את עמוד הבית שלו מתוך כוונה ברורה להשכיב כמה שיותר בחורות. כנשק, הוא משתמש בלוק הנורדי האופייני, באוסף קבצי האם.פי.3 שלו ובשפת סתרים לא מובנת, מן הסתם דנית. ההשמטה המתריסה של תכנים נוצריים, המבט החלול בעיניים, השלווה שבאיגנורנטיות, ההדוניזם המופגן והשיער הארוך - הם, הם הסממנים המתועבים ביותר של הרוח הפוסט-מודרניסטית המעליבה, שעומדת באנטי-תזה מוחלטת לאמונה האיתנה של הגרמני הטוב, שמסמל יותר מכל אותנו: יהודים צעירים עם סנדלים ודגמ"ח, חדורי אמונה, ענווים ובטוחים בדרכנו.
 
איגי פופ בתחפושת נינג`ה, בפורים תשי``ז (או תשי``ח, הגננת לא זכרה)
 איגי פופ בתחפושת נינג`ה, בפורים תשי``ז (או תשי``ח, הגננת לא זכרה)   
נינג`ה בורגר, כמו נינג`ה בורגול לפניו, הוא מזימה מחוכמת נוספת של היפנים בדרכם להשתלט על מקורות המזון של המערב. מכיוון שאני חושב שכדאי לעצור את הסחף הזה עוד בתחילתו, שהרי אף אחד לא רוצה לאכול אורז של מלוכסנים, הנה לכם האתר המרושע הזה, למען נפילו על ברכיו, משל היה עמוד הבית של שלום עכשיו. חזרו אחרי על ססמת המאבק הקדוש שלנו: החזירו למחסן אורז מלוכסן. ופעם נוספת: החזירו למחסן אורז מלוכסן. תודה. אלוהים יהיה איתכם.
 
זאת שעועית, ולא איגי פופ, אבל בכל זאת. איגי פופ
 זאת שעועית, ולא איגי פופ, אבל בכל זאת. איגי פופ   
`שעועית מסביב לעולם` היא הגרסה המקוונת של האמריקאים לספרו הקלאסי של זו`ל ורן "זרעים של מסטיק". הרעיון פשוט כל כך, שפלא שמישהו חשב עליו: לצלם קופסת שעועית באתרים נבחרים ברחבי העולם, למען ידעו אויבינו שאנחנו לא כאן בשביל לשחק משחקים. כמו גרסאות אמריקאיות אחרות לספרים קלאסיים, גם האתר הזה נגוע באיידס צדקני, ומלא בתמונות שמדגישות את העובדה שאצלם יש מכוניות יקרות, ולנו יש פלאפל, וגם זה בקושי. בקרוב, אומרות השמועות, יבוטל הפלאפל, ויביאו במקומו מכוניות יקרות. זה לא רע כמו שזה נשמע, הרפורמה, פשוט צריך היה להסביר אותה טוב יותר לציבור.
 


במובן מסויים, זה היישום של השבוע. במובן אחר וברמה אחרת של התודעה, זאת סתם בדיחה מעצבנת. בכל מקרה, מי שמת מצחוק ממילא לא היה ראוי לחיים האלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by