ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני


מארגנים אלבום תמונות בקלי קלות, מחפשים סרטונים ותמונות ברשת, מוצאים לינקים שבורים ומחסלים ג'וקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ofoto - התמונות שבאלבום

לשפץ את האלבום. Ofoto
 לשפץ את האלבום. Ofoto   

לאט אבל בטוח הולכת גם המצלמה הדיגיטלית בעקבותיהם של הסורקים והצורבים, והופכת לחלק בלתי נפרד מהמחשב האישי. בעזרת המצלמה הדיגיטלית אפשר לצלם תמונות באיכות גבוהה ו"לפתח" אותן באופן מיידי, כלומר לשמור אותן על גבי הדיסק הקשיח או להעלות אותן אל אתר האינטרנט האישי. אם אתם בעלי מצלמה דיגיטלית, או סתם מחזיקים באוסף תמונות מרשים, ואתם מעונינים ליצור אלבום וירטואלי ברשת, כדי שגם חברים וקרובי משפחה יוכלו להתבונן בתמונות, נסו את Ofoto.

מדובר בתוכנה מצוינת, כיפית, ורבת אפשרויות. כל אחד יכול ליצור לעצמו בעזרתה אלבומים פרטיים באתר התוכנה: בוחרים את התמונות שאותן מעונינים להעלות אל הרשת, והתוכנה יוצרת באופן אוטומטי דף אישי, שבו מוצגות כל התמונות כשהן ממוזערות. אפשר כמובן להגדיל את התמונות, או לעבור עליהן בצורה סדרתית, בזו אחר זו.

מגוון האפשרויות שמציעה התוכנה הוא עצום: על כל תמונה ניתן להפעיל אפקטים רבים ולקבל תוצאות מרשימות ויפות. אפשר להוסיף כותרות לתמונות, לשנות את הסדר שלהן מתי שמתחשק, להעתיק ולהדפיס אותן, לשנות את שמות האלבומים ולהסיר תמונות. התוכנה משמשת גם לעריכת התמונות, ומאפשרת "לשפץ" תמונות פגומות, כולל הסרה של אפקט ה"עיניים האדומות" האופייני לצילום עם פלאש. חובה לכל בעל מצלמה דיגיטלית או סורק.

להורדה לחצו כאן
 

Flycode Filesharing - סרטים עכשיו

עוד אלטרנטיבה לנאפסטר. FlyCode
 עוד אלטרנטיבה לנאפסטר. FlyCode   
המצב בשוק התוכנות לשיתוף קבצי מוסיקה ברשת הולך ומתדרדר: יותר ויותר תוכנות מונעות הורדה של שירים רבים בגלל "חוק נאפסטר", ומיליוני הגולשים, שנהגו לעשות שימוש יומיומי בתוכנות הללו, נאלצים להסתפק בפירורים. עבור כל אותם מאוכזבים נפתחת כעת חזית חדשה במלחמת ההורדות: במקום שירים, אפשר להוריד מהרשת תמונות וסרטוני וידאו קצרים, שעליהם קשה מאד עד בלתי אפשרי לתבוע זכויות יוצרים.

Flycode נועדה בדיוק למטרה הזו. מדובר בתוכנת שיתוף קבצים, עפ"י העיקרון המוכר והידוע של נאפסטר ואחיותיה, אשר יוצרת מאגר גדול של תמונות וסרטים, מאגר המבוסס על האוספים הפרטיים של משתמשי התוכנה. כל אחד יכול להצטרף אל הקהילה, להוריד קבצים שבהם הוא מעוניין ולאפשר למשתמשים אחרים לגשת אל הקבצים המצויים ברשותו. התוכנה אינה מבוססת על שרת מרכזי כלשהו, אלא יוצרת קשר ישיר בין המשתמשים.

Flycode מציעה ממשק נוח ופשוט. לאחר הקלדת מילות החיפוש, התוכנה מציעה רשימה של תוצאות, ומאפשרת גם לקבל פרטים יותר מדויקים אודות הקבצים שנמצאו. בעת הורדת הקבצים ניתן לקבל נתונים ופרטים מלאים על קצב ההורדה, וכן ניתן לחדש הורדות שנקטעו באמצע. התוכנה מציגה רשימה של הורדות מומלצות והורדות פופולאריות, ומספקת הדרכה למשתמשים מתחילים. בנוסף, ניתן לצפות בתמונות ובסרטונים ישירות מתוך התוכנה ולבחור תיקיות שבהן התוכנה תשמור את הקבצים.

להורדה לחצו כאן
 

Xenu's link sleuth - שלא ישברו הלינקים

למען עתיד לינקינו. Xenu`s Link Sleuth
 למען עתיד לינקינו. Xenu`s Link Sleuth   
בעיית הלינקים השבורים היא בעיה כאובה, הן לגולשים והן לבעלי אתרים. כל גולש מכיר את המצב שבו הוא נכנס לאתר, מנסה לעבור לקישור כלשהו, ולאחר המתנה ממושכת, מתגלה הדף המוכר והלא אהוב, המודיע על כך שהקישור אינו תקין. גם כל בעל אתר המכבד את עצמו, דואג לבדוק את הקישורים הנמצאים באתר שלו, כדי למנוע אי נעימויות מהסוג הנ"ל.

Xenu`s link sleuth היא תוכנה המבצעת את העבודה הזו באופן אוטומטי. התוכנה מיועדת אמנם בעיקר עבור בעלי אתרים, אולם גם גולשים רגילים יכולים לעשות בה שימוש: בוחרים באתר שאותו מעונינים לבדוק ורושמים את כתובתו בחלון המתאים בתוכנה. התוכנה בודקת את הקישורים המצויים באתר בדיקה מקיפה, ויוצרת דו"ח מפורט אודות הבעיות שהיא גילתה. במסגרת הדו"ח ניתן למצוא פרטים מגוונים אודות האתר, החל מסוג הדפים ועד השרת שעליו יושב האתר.

השימוש בתוכנה פשוט ונוח, ללא הסתבכויות או אפשרויות מיותרות. הממשק שלה מאד אינטואיטיבי, ואין צורך להשקיע זמן רב בקריאת קבצי עזרה. את הדו"ח שהתוכנה יוצרת ניתן להעתיק ולשמור, כדי לאפשר תיקון של הבעיות ובדיקה חוזרת ללא מאמץ. Xenu`s link sleuth היא בהחלט תוכנה שימושית, בייחוד עבור בעלי אתרים.

להורדה לחצו כאן
 
 

Cockroaches - אמאל'ה, ג'וק

הך בג`וק! Cockroaches
 הך בג`וק! Cockroaches   
עבור רוב האנשים, ג`וקים הם שם נרדף למשהו מגעיל ומלוכלך, ומומלץ לשמור על טווח בטחון מהם. יש מי שהחליט לתפוס טרמפ על התחושות הללו, והכין משחק שבו המטרה היא להיפטר מהג`וקים מהר ככל האפשר: לביתו של השחקן פולש נחיל ג`וקים, והשחקן צריך להיפטר מהמטרד, בעזרת ספריי או רובה צייד קטן.

הגרפיקה של המשחק צבעונית ויפה, אבל בניגוד למשחקים רבים מאותו הז`אנר, הריגת הג`וקים אינה מלווה בכמויות אסטרונומיות של דם שניתז על המסך. המשחק אינו מורכב יותר מדי: השחקן נדרש רק להצטייד בזריזות ידיים, להסתער בקריאות קרב על הג`וקים ולנסות ולחסל כמה שיותר מהם במשך 60 שניות. באתר המשחק תוכלו להשוות את הישגיכם לאלה של ציידי ג`וקים אחרים.

להורדה לחצו כאן
 
NetCaptor
גרסה 6.5 לדפדפן ריבוי המשימות, המאפשר גלישה אל מספר אתרים במקביל. בין החידושים בגרסה זו: רשימת אתרים מועדפים נוחה, הוספת אפשרויות חיפוש חדשות ותיקון באגים מגרסאות קודמות.

Eudora Pro
גרסה 5.1 לתוכנת הדואר המצוינת והחופשית. בגרסה זו נוספה תמיכה בפרוטוקול SSL לאבטחת מידע, שופר מנגנון בדיקת האיות והוכנסו חידושים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by