ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: שירים קטנים לפעוטות 

לחץ כאן: שירים קטנים לפעוטות

 
 
האחים טבריה

שלום, אני ילדה קטנה שכותבת שירים, ושלחתי אותם לנענע כדי שיעשו אותי מפורסמת, ואני אוכל לשכב עם בראד פיט. הם צירפו להם אתרים טפשיים, אבל אני בטוחה שלא התכוונו. עכשיו מעונן, אבל חכו למחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
נתתי לילד שאני הכי אוהבת, את לשוני במתנה/ והוא בכלל אוהב את קפטיין ביפהארט/ ולא מחזיר לי לשון. אמא כעסה על כי נפרדתי מלשוני בקלות שכזאת/ ועוד בעבור ילד שאוהב את קפטיין ביפהארט/ ואינו משיב לשון. אבא כעס שבעתיים/ מרים את עיניו מעיתון "מעריב ספורט" ואמר שאני קוקו/ אך לא יכולתי לענות לו על כך מפני ש... נתתי לילד שאני הכי אוהבת, את לשוני במתנה/ והוא בכלל אוהב את איגי פופ/ ואין לו לשונות ספייר. אז הלכתי אצל קוסם הלשון זילבר שמעון/ שילמדני חזרה את כל החומר בשבוע של כיף/ ועכשיו הלשון שלי צהובה/ המים קשים/ הקשים רכים/ והילד שאני הכי אוהבת טבע בירמוך.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
פעם בשבוע אני לוקחת לאבא את המכונית/ עם קלטות הקרידנס שלו/ והמזוודה/ שיש בה כמה ניירות/ ניירות עבודה. אני נוסעת הכי מהר שאפשר/ ולוחצת על כל הכפתורים/ בתקווה לעשות כבר תאונה קשה/ עם אמבולנסים/ אנשים פצועים/ דם/ וניירות ערך שמתעופפים כמו ינשופים עיוורים. פעם בשבוע אני מלינה נוודים באוטו של אבא/ בתקווה שילמדו אותי כמה דברים שאני עוד לא יודעת/ על נוודים. הם מצחיקים אותי/ הנוודים/ שגם לא יודעים לנהוג/ ויש להם ידיים גדולות/ ומסריחים מכרוב/ שזו החיה האהובה עלי/ בזכות הפרווה והצבע/ והסלט.
 
משולש הוא הצורה היפה ביותר/ מסביר ספר הלימוד היפה שלי/ שעטפתי בכתום. למרות שאני לא יודעת עדיין מה הוא משולש/ או מה בדיוק קרה במלחמת מאה השנים/ אני חושבת שיש בי די הרבה חוכמה/ או מה. אבל נדב לא חושב כך/ ואומר שאני טיפשה. משולש/ אומר נדב/ הוא בית קפה לאנשים שמבינים עניין/ ואת/ טיפשה קטנה/ אפילו לא יודעת מה זה קריקט.
משולש הוא הצורה הגאומטרית היפה ביותר/ מסביר ספר הלימוד היפה שלי/ שעטפתי בעורו של נדב החכם והמסכן. חוכמה/ אומרת האמא היפה שלי/ היא כמו משולש זהב: מרחוק זה נראה נוצץ/ אבל מקרוב זה סתם משהו שמלמדים בבית ספר/ ונותנים לעורבים לאכול כשמגיע הסתיו.
 
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
בשקית האוכל שאני מכינה מדי בוקר לכיתה/ אף פעם אין חתולה חולה/ וזה מפני שאת החולות אמא זורקת לאח/ שלי. בשקית אני שמה/ מלבד חתולה בריאה/ גם עיתון "מעריב"/ ושלושה גרעינים של שזיף בשביל חנן/ שנורא אוהב לבלוע אותם כאילו אין מחר/ שלושה סנדוויצ`ים עם חומוס אבו-גוש/ ואחד עם גבינת פילדלפיה סלמון מעושן/ ואבוקדו.
כבר שלוש שנים שאני אוכלת אבוקדו מדי יום בשבוע/ וזה עושה לבטן שלי להתנפח. עץ של אבוקדו כבר יש בתוך הבטן שלי/ אומרת אמא/ שמחכה כבר למלחמה האטומית שתחסל את יבול האבוקדו בעולם/ ותהפוך את הבטן שלי לדבר הכי חם בעיר. כדי לשמור על האוצר/ אני צריכה לשתות קצת די.די.טי שאבא גונב מהמפעל/ זה בסדר.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
יש ערפל מעל אל.איי/ ועל הראש שלי צמחו קרניים. זאת השורה הראשונה מתוך שיר קצר שכתבתי הבוקר/ כשרוח נעימה נשפה בעורפי המתעורר/ וחלומות יפים כמו וומבלי התנפצו אל חופי המבטחים של הבוקר. את החצי הראשון של השורה גנבתי מהחיפושיות/ שגנבו אותו מצ`ארלס מנסון/ שהגניב אותי לתאו לפני שבוע. את החצי השני של השורה המצאתי היום/ אחרי שחלמתי אתמול/ שצמחו לי קרניים. המורה אמרה לי/ בחלום/ שקרניים זה יפה/ אבל לא כמו קרן אחת/ שהכירה/ והובילה לשיוויון של טדי שרינגהאם נגד הגרמנים/ בספרד/ או בעצם/ בחבל ארץ בדלני שנקרא קטלוניה. חכמה כמו טורטליני דלעת/ המורה שלי/ אבל רק בחלום.
 
איגי פופ. איגי פופ
 איגי פופ. איגי פופ   
אני בעד ניסויים בבעלי חיים/ כדי לרפא אנשים ממחלות קשות/ ולעשות את השיניים שלנו לבנות יותר/ ואת עור הפנים למתוח ויפה. אני בעד ניסויים גם באנשים שלא משלמים את המיסים שלהם בזמן/ לטובת מדינת הרווחה ומדיניות ההרווחה שלנו/ ושל אבא/ שעובד כמו חמור/ ומקבל מאחור/ או ככה לפחות הוא אומר. אני בעד ניסויים באנשים מפגרים/ שהמעמסה שלהם על החברה גדולה מהתועלת שהם מביאים/ אם מתעלמים מכמה שזה מצחיק לפעמים/ ואני בעד ניסויים בעוברים קטנים בלי שכל/ של כושים/ ערבים/ או באחות החדשה שלי/ שהולכת כנראה להיות יפה/ יותר ממני. אני בעד ניסויים באברי המין/ של גברים הולנדים חתיכים/ שאומרים כן לגלובליזציה הדיגיטאלית/ ולא למדיניות הפחתת הריבית של הבנק הפדראלי. אני אוהבת אנשים חכמים/ וכאלה הם ההולנדים/ חכמים כמו ואן-באסטן.
 
כשנולדה לי אחות קטנה/ אז חשבתי/ שאולי נקרא לה רותי/ אבל הסתכלתי בתורה/ ובספר הטלפונים של אשקלון והסביבה/ וראיתי שזה כבר תפוס/ על ידי 865 יצורי אנוש מאוסים/ שאוהבים את קפטיין ביפהארט/ ופיקניקים בחיק הטבע/ עם שמיכת פיקה מטונפת בזרדים/ ומקליטים מבט לחדשות כל פעם שנסיעה חשובה/ או ברית מילה/ דופקת להם את התכניות. אולי לא נקרא לה בשם/ הצעתי לאמא/ אלא במין שריקה כזאת/ שרק אנחנו נוכל לעשות/ בזכות השפה השסועה שעוברת אצלנו בגנטיקה/ וככה נדאג שלא תאבד את בתוליה לפני החתונה/ אבל אמא אמרה לא/ והחליטה לקרוא לה על שם מישהי מסטאר-טרק/ שהכירה בסדיר/ איזה מגניבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by