ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מאחורי הקלעים של הפורומים 

מאחורי הקלעים של הפורומים

 
 
מיכל יפה

עמוק במרתפי הפורומים מתקיימים חיים סודיים שאיש לא מכיר: מיטב המוחות שולחים מיילים מחוננים ומציעים הצעות שעלולות עוד לשנות את היקום, מנהלי פורומים נפגשים וסוגרים עסקאות חסרות שחר, ובמרתף בחיפה אנשי פורום מוזיקה מאזינים לקול המחתרת. השבוע בפורומים בסימן התערטלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כוסיות

כוסיות. אוטוטו בפורום הקרוב למקום מגוריכם (עיבוד מחשב: יעל בן-דוד)
 כוסיות. אוטוטו בפורום הקרוב למקום מגוריכם (עיבוד מחשב: יעל בן-דוד)   
השבוע החלטתי לחרוג מעט ממנהגי ובמקום לספר לכם על מה שקרה בפורומים, לצאת קצת החוצה, אל החיים האמיתיים, ואחורה, אל מאחורי הקלעים של הפורומים.

אחד הדברים הטובים שתפקיד ניהול הפורומים טומן בחובו זאת הזכות לקרוא את האימיילים עם ההצעות לפורומים חדשים. חלק מההצעות האלה אפשר לראות בסופו של דבר בפינה לשיפוטכם, אבל רובן נענות בסירוב מנומס ("תודה על פנייתך, אך אני לא חושבת שיש לנו צורך בפורום מייקל ג`קסון").

בחרתי לשתף אתכם באחת ההצעות האלה שהגיעה השבוע, בשביל שתעזרו לי להחליט האם הפורום שכותב המייל הציע הוא נחוץ או מיותר. "למה שלא תפתחי פורום כוסיות?", שאל/הציע הכותב שזהותו שמורה במערכת.

הכותב כנראה חזה מראש את הרמת הגבה שנצפתה אצל כותבת שורות אלה ולכן הוא המשיך ופירט: "בפורום ידברו על כוסיות, על מקומות שיש בהם כוסיות, ישלחו תמונות של כוסיות, וכמובן ידונו בשאלה הרת הגורל מהי כוסית".

בניגוד לרוב מציעי הרעיונות לפורומים, שרוצים לנהל בעצמם את הפורום אותו הם הציעו, התגלה יזמינו כבחור צנוע שלא רודף אחרי השררה והציע שאת הפורום תנהל "בחורה ששונאת כוסיות". בחורה ששונאת כוסיות??? אלוהים אדירים, מאיפה אני אמצא עכשיו אחת כזאת?

ולפני שכל ארגוני הנשים יקומו עלי לכלותני עקב שימוש יתר במילה כוסית על הטיותיה השונות (שמונה פעמים, אבל מי סופר), אני אפסיק כאן. נראה לי שהכוונה הובנה. ומה אתם חושבים על הרעיון? אתם מוזמנים להגיב בתחתית כתבה זו, או באימייל.
 

די.ג'יי זולי איז אין ד'ה האוס

שתי יציאות מהעולם הוירטואלי לעולם האמיתי נרשמו בשבוע שעבר בפורומים שלנו. האחת: מפגש מנהלי פורומים, שאת רוחו אפשר היה לראות בתמונה שלמעלה, אלמלא מנהלות הפורומים שהיו בה השתפנו ברגע האחרון, ולכן נאלצתי לשים שם תמונה של כוסיות זרות. היציאה השניה היתה המסיבה של פורום מוסיקה, שיש כמה אנשים שמסתובבים עם הנג-אובר וחיוך על הפרצוף עד עכשיו, למרות שחלף שבוע מאז קיומה. כיאה לפורום שאהבת המוסיקה של חבריו מתומללת עד דק, המסיבה שימשה כר פורה לעשרות הודעות. החל מהעלאת הרעיון (לפחות ברמה המעשית שלו), דרך תכנית הערב, וכלה בשלב הסיכומים.

זולי, במקום כל-כך אנין ועם זאת רב גוני כמו פורום מוסיקה איך בוחרים איזו מוסיקה תושמע ומי ינגן אותה?

"למשימת התיקלוט נבחרו ארבעה דיג`אים שהם גם חברים בולטים בקהילה שמאופיינים בטעם שונה וכל אחד קיבל שעה מקסימום של תיקלוט לפי ז`אנר שהוא בחר. ההנחיות היחידות היו לבחור לפי טעם פרטי של דברים אהובים, בלי שיקולים של טעם קהל. ללכת לכיוון האיכותי ביותר כמתחייב מרוח הפורום.

כולם עבדו בשיא הרצינות והקדישו מחשבה עמוקה בבניית הפלייליסט, כולל הערות שוליים והתחבטויות עמוקות. חשבתי שאולי יהיה עוד קצת זמן וגם חברי פורום מהשורה יוכלו לנגן איזה שיר שאהוב עליהם במיוחד אבל בפועל פשוט לא היה זמן לזה. בכל מקרה, אני חושב שבדרך הזאת זה יצר משהו הרבה יותר מעניין, כי שעה של תיקלוט היא זמן מינימלי להעביר טעם מוזיקלי או סיגנון כלשהו".

מי שלא הגיע, לא צריך להתעצב יתר על המידה, שכן מסיבה מספר שתיים כבר נרקחת בחדרי חדרים, והפעם אפילו לא תצטרכו להרחיק עד חיפה בשביל זה.
 

ההודעות הטובות של השבוע

מה זה ירוק מבחוץ וצמיגי מבפנים? ריבת אבטיח (איור: יעל בן-דוד)
 מה זה ירוק מבחוץ וצמיגי מבפנים? ריבת אבטיח (איור: יעל בן-דוד)   
בפורום האוכל דיברו השבוע על ריבות וקונפיטורות. הנועזים שביניכם מוזמנים לנסות את המתכון לריבת אבטיח, אם כי, מערכת השבוע בפורומים אינה לוקחת אחריות על התוצאות. בתיאבון.
 
 
לרגל בואו של יום שישי ה-13 בסוף השבוע שעבר, נחשפה בפורומים שלנו קונספירציה מזעזעת: בכל הסרטים המתארים את זוועות אותו יום שישי מקולל, הן מתרחשות אחרי חצות כשהתאריך כבר מראה על יום שבת ה-14.

ואלה מכם שמצאו את עצמם יום אחד מגיעים לעבודה כששקית זבל בידם, בעוד שבאותו זמן ממש התיק שלהם עשה את דרכו לחיריה, יוכלו להתנחם בעובדה שהם לא לבד. בפורום קיטורים נפתחה קבוצת תמיכה למה שמכונה `סינדרום היד השניה`.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by